Jump to content


Photo

The Body Shop


  • Please log in to reply
370 replies to this topic

#341 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2017 - 03:16 PM

Se mi je zdelo, da ni na naši strani tega šampona.

Meni se ti lip balmi zdijo ogromni. Jaz ga imam sigurno še pol, pomoje ga nikoli ne bom porabila. :D


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#342 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 December 2017 - 03:24 PM

Mene tudi nobena stvar ni navdusila, pa sem jih imela milijon. Na splosno se mi zdi, da so izdelki precenjeni, na zacetku mi lepo disijo, potem pa se tako nasitim vonja, da mi obupno smrdijo, prav tak poceni plasticen vonj.

Nekaj casa sem redno uporabljala medeni balzam, ampak so ga nadomestili drugi, cenejsi in boljsi. Mati prisega na Rainforest sampon, ker je edini, ki ji ne razdrazi lasisca, meni pa ni bil vsec, sem imela slamo na glavi.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#343 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2017 - 03:42 PM

Meni se ti lip balmi zdijo ogromni. Jaz ga imam sigurno še pol, pomoje ga nikoli ne bom porabila. :D

 

Jaz balzamov v lončku ne maram, sploh ne obarvanih. Mislila sem tiste v stiku, ki jih pa na naši strani tudi ni. :down:

 

Coco, glede precenjenosti in prenasičenosti z vonji se strinjam. Meni zadnje čase sploh bolj pašejo oreščkasti vonji za nego telesa, teh se tudi zlepa ne naveličam.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#344 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2018 - 04:13 PM

Ta teden sem preverila praznično kolekcijo in ugotovila, da mi vse neznansko smrdi, sploh sliva, ki sem jo imela za favorita. Vonj je nekaj med navadnim milom in čistilom, jaz ne zaznam nič drugega. Gozdni sadeži mi imajo preveč kisel vonj, ki se na koži skoraj vedno razvije v neprijetnega, vanilija je pa zatohla. Še dobro, da si nisem nič na blef naročila, ker bi bila zelo razočarana. 

Po drugi strani sem pa prvič vohala mandljevo linijo in mi diši za umret. Nasploh sem bolj za oreščkaste vonje, redko kateri sadni mi je še všeč, cvetlični pa še toliko manj.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#345 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 January 2018 - 05:53 PM

Že več kot deset let pomoje nisem imela nič njihovega pa sem zadnjič malo pobudalila s spletnim nakupom. :D Izjemno sem zadovoljna z grenivkinim gelom za prhanje, s kremama za prhanje malo manj (karite, kokos), čudna vonja sta mi. Za mami sem vzela gel za prhanje in BB arganovo olje, vonj mi je OK, malo sladek. Serum za obraz granatno jabolko mi je pa čista zmaga. Se spomnim enih 15 let nazaj sem bila obsedena s papaja BB, imela sem tudi polno produktov iz linije vitamin E.Za nadaljnje nakupe bom počakala na fizično trgovino, menda jo bodo odprli v LJ oz. ne vem, mogoče bo tko kot zdaj Melvita, ki jo prodajajo v Muellerju/Nami/Maxiju. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#346 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 January 2018 - 05:56 PM

Kolikor sem slišala, naj bi bila trgovina v Cityparku. :/ Jaz bi jo tudi raje v centru ali pa tako, kot si ti napisala. 

Serum z granatnim jabolkom je tudi mami kupila, sem ji ga priporočala, ker so dobre sestavine. Pa E vitamin oljni serum je ful pohvaljen.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#347 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 January 2018 - 09:42 AM

Dolžna sem popravek prvega vtisa o kremah za prhanje, ki sem ju kupila. Vonj je ob nanosu veliko znosnejši (manjša količina, ne direkt iz plastenke), moja koža (sploh po nogah, ki je večino mrzlega dela leta v katastrofalnem stanju) ne srbi. Uporabljam ju pa skupaj z doma narejenim pilingom iz kokosovega olja, sladkorja in kavne usedline. Kolikor sem se po prvem vohu usurlila :D, mi zdaj nakupa ni žal. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#348 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 April 2018 - 12:39 PM

A je kateri ze uspelo zvohat kje v Lj bo trgovina? Jaz sem slisala, da bo prva trgovina v Supernovi, ampak ne vem ce je to res.
  • 0

#349 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 May 2018 - 09:53 AM

Aja a ni ze? V Cityparku?
  • 0

#350 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 June 2018 - 05:55 PM

V Supernovi bo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#351 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2018 - 09:53 AM

https://thebodyshop....ASAAEgK-GvD_BwE
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#352 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2018 - 08:20 PM

Je katera kdaj imela parfumsko olje od TBS?

Jaz sem zdaj slučajno prvič povohala Black Musk in Smoky rose pa mi oba lepo dišita ne vem pa, če sta vredna tega denarja (20 ml 30€) in kako je kaj z obstojnostjo. 

black-musk-perfume-oil_7-640x640.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#353 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 October 2018 - 04:54 PM

Letošnje praznične kolekcije: Vanilla Marshmallow, Peppermint Candy Cane in Berry Bon Bon

 

3.jpg

 

1.jpg

 

2.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#354 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 October 2018 - 05:09 PM

Deluje obetavno. Morm it pofirbcat v poslovalnico.
  • 0

#355 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 07 November 2018 - 03:48 PM

Pepermint mi je najboljsi. Vanilija je pa identicna enemu Yves Rocherju izpred parih let. Zelo sladka. V Ljubljani so imeli pokvarjeno bucno vanilijo in si nisem upala kupit :(
Adventni koledarji so takoooooo lepi!
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#356 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2018 - 01:00 PM

Zdaj je se v Europarku. Sem slucajno videla reklamo na FB
  • 0

#357 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 November 2018 - 06:36 PM

Včeraj sem povohala praznične linije pa so mi vse tri brezvezne.  Sem pa kupila ingverjev šampon proti prhljaju in morska trava tonik (imam že piling iz te linije in mi je super). 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#358 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2019 - 07:29 PM

Nova LE. Me res zanima kak vonj ima, ker si ga res ne znam predstavljati. :) 

53566843_2091089650926293_28189149319009


  • 0

#359 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 19 March 2019 - 05:53 PM

Jaz sem sla povohat v trgovino, je zgledalo obetavno, ampak mi ni bil vsec vonj.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#360 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2019 - 01:12 PM

Praznične kolekcije:

 

Juicy pear

 

WebImages_RANGE_LANDSCAPE_RANGE_PEAR_1_I

 

Rich plum

 

WebImages_RANGE_LANDSCAPE_RANGE_PLUM_INQ

 

Warm vanilla

 

WebImages_RANGE_LANDSCAPE_RANGE_VANILLA_


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users