Jump to content


Photo

MUF - Light Reflecting Concealer


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 December 2006 - 09:12 AM

IPB Image
Gre za meni zelo ljub korektor. Dobi se ga v kakšnih 5 barvnih odtenkih, sama imam najsvetlejšega (02), ki je rumenega podtona. Vsi ostali se mi zdijo nekako preveč rozasti.
Je precej učinkovit pri prekrivanju nepravilnosti, kakšnih čudežev pa od njega ni pričakovati. Ker imam razmeroma nezahtevno kožo in polt, mi popolnoma zadostuje.
Morda je ime izdelka nekoliko zavajajoče - koža se po njem ne sveti, kot bi morda menili iz naslova.
cena je preko 2000 SIT, kar se mi zdi kar precej. Embalaža je pa svinčnik, na katerem je potrebno pritisniti gumb, da zadeva priteče ven. Problem je edino v tem, da se korektor kar ulije ven iz svinčnika in je potem kup packarije. Kljub vsemu mu dam oceno 5.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 20 December 2006 - 10:35 AM

Lepi odtenki,precej svetli,dober čopiček ampak se z njim ne da nič kaj razmazovati,vsebina:dobra.Korektor je res bolj slabo prekriven oz za korektor bi lahko bila prekrivnost dobra je pa srednja.Če nanesemo večjo količino vseeno zadosti prekrije da res lep naraven videz,lepo se razmazuje in se ne zabetonira v kožo kot nekateri korektorji-posledica maščobe verjetno (vsebuje parafinsko olje).Nekako malce osvetli kožo da zgleda bolj sveža ampak ne v mastnem smislu,čeprav jaz moram uporabiti še puder v prahu ker se drugače začnem malo svetiti po določenem času.Še ga bom kupila.
Ocena:4 (zaradi parafinskega olja in srednje prekrivnosti)
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 08 February 2007 - 03:27 PM

Ker sem bila z nakaterimi izdelki MUF-a zadovoljna, sem se odločila, da preizkusim še ta korektor, ki pa me na žalost ni navdušil. Prva stvar, ki me je zmotila ja ta, da ob enem pritisku priteče na čopič preveč tekočine, tako da potem komaj vse razmažem. Drugo je to, da se mi zdi tekočina preveč tekoča, kar je potem tudi posledica slabše prekirvnosti. Oziroma na začetku je prekirvnost še kar, čez nekaj časa pa vse nekam zbledi. Ni mi všeč in tega korektorja ne bom več kupila. Še vedno mi je N.1 od Kaneba.

Zadovoljivo 3
  • 0
IPB Image

#4 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 10 February 2007 - 04:39 PM

Do zdaj meni najljubši korektor, kar sem jih sprobala. Prikrivnost je dobra, všeč mi je da deluje na čopič. Edino kar mi ni všeč, je to, da ga veliko 'pride ven' ko pritisneš gumb. Všeč, mi je, da prodajajo tudi bolj svetle odtenke. Ni mi pa korektor nek presežek. Zadovoljiv. ocena: 4
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users