Jump to content


Photo

Revlon-age Defying z botafirm


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 08:10 PM

Kvaliteten puder z uva zaščito 20 in mineralnimi filtri-ki so mi mašili pore in sem ga morala upostiti, silikonast, se lepo nanaša, zgladi kožo, jo navlaži, primeren tudi za suho kožo z hranljivo podlago. Naredi prekrasno kožo, dobro prekriva, lepe barve precej naravne, najsvetlejši odtenek kot ulita za mojo kožo. Naj bi bil za starejše gospe z gubami katere pa res nekoliko prekrije brez vsedanja v pore ali gube, preverjeno pri moji mami. Obstojen, se povsem prilagodi koži. Moj najljubši, zato žalujem ker mi maši pore. Cene se ne spomnim, ni huda in povsem primerna.

Ocena: 4(zaradi mineralnih filtrov)

IPB Image
  • 0

#2 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 30 November 2006 - 11:42 AM




Zelo sem zadovoljna s pudrom.Ima uva zascito,silikone,minerale,aok...sestavinsko je super stvar.Prav tako se lepo nanasa,prikrije srednje,ni tezek,navlazi in popolnoma se zlije z mojo kozo (10 sand beige). Nekaterim masi pore (minerali pac) ampak imam sreco da meni ne.Za ljudi ki ne nanasajo vsak dan makeupa je ta perfekten.37ml - dovolj ga bo za kaksno leto smile.gif Cena je nekje 2600-2800.Se splaca.

5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#3 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 12:09 AM

Super puder, lepo prekriva, se lepo vpije, lep vonj in cena ni visoka. Minus je njegova embalaža in dejstvo da mi maši pore-mineralni filtri.
Ocena:4
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users