Jump to content


Photo

Revlon-ColorStay concealer


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 07:03 PM

Dober korektor če imate normalno kožo ali mastno z kakšno manjšo nepravilnostjo, kakšni večji ni kos, za podočnjake je vsaj meni premalo. Se hitro vpije, ni masten ali komedogen,matira, celo nekaj aok ima in predvsem silikone, ki poskrbijo za dobro mazljivost. Je dobro obstojen. Na voljo sta dva odtenka, še kar svetla.
Cena okrog 1000 (again smile.gif )

Ocena:3 (ker mi ne ustreza, ne prekriva dovolj)

IPB Image
  • 0

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 September 2006 - 12:15 PM



Jaz imam temnejšo različico tega korektorja in mi je seveda pretemna - manjat nisem mogla. Za poletje je vredu, ko sem zagorela v obraz. Drugače pa mi je ta koretor brezvezn. Sicer je nekomedogen in ima nekaj AOK itd .. ampak mu ne spregledam slabe prekrivnosti.

3/5
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 09:39 PM

Meni je pa všeč. Sicer mi je tudi temnejši odtenek v nepoletnih mesecih pretemen, ampak meni prekrije v redu, krasno se maže in še tekoč je za povrh (trdnih ne maram)

4
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 12:12 AM

Super zadeva, lepo prekriva- namažem malo počakam da se vpije in nato razmažem, dovolj svetel odtenek, ne maši mi por, ne dela luskic, cena je zadovoljiva(okoli 1500 oz. 6 evrov), malo težko sem ga edino našla.
Lepa embalaža in hvala bogu brez vonja.
Ocena:5
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 January 2007 - 11:09 PM

meni se ta korektor ne zdi neka uau zadeva - moram rect, da sem pricakovala vec. rdecico od mozoljev sicer lepo prekrije, s podocnjaki pa bolj tako tako obracuna. dodaten minus mu dam zaradi cudno potiskane embalaze (ce s prsti potegnes cez, mas kr crne roke?).

prisojam mu povprecno oceno 3.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users