Jump to content


Photo

Puder - MAYBELLINE Wonder finish


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 06:48 PM

Silikonast puder, zelo lahek, zelo hitro vpijajoč, da matiran videz, je bolj slabo prekriven, odtenki- premalo svetlih,oz. za sneguljče ni. Obstojen je še kar ok.

Ocena:3

IPB Image
  • 0

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 August 2006 - 07:14 PM

ta puder uporabljam že dalj časa, vendar z njim nesem ravno zadovoljna. čeprav imam normalno kožo mi jo puder kar precej izsuši, če prej ne nanesem hranilne kreme.

3/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 30 September 2006 - 09:29 PM

Thja, no. Jaz mam bolj svetlo polt, zato sen vzela nude. Je pa še kar vredu puder, lepo se nanaša, lepa embalaža je, edino kar se prekrivanja tiče, je pa malo tako no...nisem ravno zadovoljna, čeprav čudežev itak pri nobenem ni ravno za pričakovati.
Ker je pa pri pudru ravno v tem point, da prekrije nepravilnosti, mu odvzemam dve točki.


3/5
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#4 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 03 December 2006 - 11:34 AM

prekrivnost je slaba, malo prevodena tekstura mi je, po nanosu je sicer koža mehka, vendar je veliko premalo odtenkov, najsvetlejši vleče na oranžno in zato zame ni bil uporaben, 1
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2007 - 11:12 PM

S tem pudrom sem še kar zadovoljna in ga v stiski (ko se mudi, pa nimam veliko časa za premišljevanje in preizkušanje drugih) vedno kupim.

Všeč mi je tekstura, nanaša se zelo lepo, pa na koncu da tak pudrasti občutek na koži.
Imam odtenek Ivory, ki je zame mogoče še vedno malce pretemen, a se mi zdi, da se nekaj časa po nanosu lepo zlije z mojo barvo kože.

Kar se maščenja kože tiče, se mi zdi da je tak kot vsak drug puder. Čez čas se na T-zoni začne koža svetit.

Cena je tudi dokaj ugodna.


4/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users