Jump to content


Photo

Gliss Kur Asia Beauty Hydra Oil Elixir


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (6 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (5 votes [83.33%])

    Percentage of vote: 83.33%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2006 - 06:32 PM

Tole je pa zagotovo najslabši negovalni proizvod za lase, kar sem jih kdaj preizkusila. Gre za tekoči regenerator v ovojnini na šprico, ki se ga ne izpira in vsebuje lotosovo olje. Sestavine so v sivem povprečju, bi šlo pa za super zadevo, če ne bi bilo to olje in proteini čisto na repu seznama sestavin, torej jih je zanemarljivo malo. Izdelek sem najprej nanesla na suhe lase in dobila kepo izredno krepastih, suhih in zvozlanih las, ki jih je bilo dobesedno nemogoče razčesat. Dala sem mu še eno priložnost in zadevo naslednjič nanesla na oprane in z brisačo osušene lase, nato sem lase posušila na zraku. Rezultat so bili spet skrepani in slamnati lasje brez leska. Zadeva lasem vsekakor ne doda nobene mehkobe ali sijaja, poleg tega nima nobenih (vidnih) negovalnih lastnosti, edini plus je prijeten vonj, ki pa se na laseh obdrži kar nekaj časa. Resnično ne vem, kje so imeli proizvajalci glavo, ko so na ovojnino napisali 'fascinantna lahkotnost in neverjeten lesk'. So mogoče govorili o katerem drugem proizvodu?

IPB Image

0/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 September 2006 - 06:51 PM

.
Se v vsem strinjam s predhodnico - gre za izjemen proizvod, izjemen v svoji neverjetni nekvaliteti, namreč. Mene je tudi povsem razočaral, negovalnih lastnosti nima, na laseh ne pusti nobenih pozitivnih sledi. Vonj je sicer kar prijeten, vendar se razdiši kaj kmalu in zgolj to nikakor ne upraviči "nebodigatreba" lastnosti.


Ocena: 1 (razočaranje na celi črti)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2006 - 11:21 AM

upam, da ne bom kregana, ker se bo moja ocena glasila: KR NEKI. popolnoma brezvezna stvar, z razliko od ostalih meni še vonj ni bil všeč.
ocena: 0,5/5 (dam polovičko, ker sem ravno kupila)
  • 0

#4 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 September 2006 - 08:00 PM

Jst sem se pa dolgo spraševala, zakaj ni pravega učinka na mojih laseh....A, sestavine da so krive? No ja, kakorkoli že, izdelek bom vrgla v smeti in nikoli več kupila. Lepo diši, to pa je tudi vse.

1/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#5 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 22 October 2006 - 06:37 PM

je ok,ampak ni to kar sm pricakovala.sm misla da je to res en nacin olja za lase,je pa samo ena diseca voda... saj pr men ni blo vidit kaksnga pravega efekta.mal vec so se lase ze svetl ampak ne tist "wooow".
dober disi,to je en plus. smile.gif

2/5
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#6 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2007 - 12:09 PM

Zelo razočarana! Ne diši (meni prav smrdi), lase naredi še bolj izsušene, o olju ni ne duha ne sluha. Občutek imam kot da bi si lase špricala z alkoholom. Stran vržen denar... mad.gif

Ocena: 1 down.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#7 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2007 - 01:52 PM

Se strinjam s predhodnicami, lase izsuši..ne vidim pomena v izdelku, njihov najslabši do zdaj.

Ocena: 1
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users