Jump to content


Photo

Ultra Beauty - Pflegeshampoo mit Nussöl und Pfirsichblatt


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (7 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (5 votes [71.43%])

    Percentage of vote: 71.43%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 09:20 PM

.
To je moj najljubši šampon in čisto brez konkurence (sploh pri tejle nizki ceni). Sestavinsko nežen in kvaliteten. Zapeni se takoj, za ogromno pene je dovolj že minimalen nanos (kar mi je zelo všeč). Lase temeljito umije in jih pusti izredno mehke (tako da ni balzam niti nujno potreben za to, da se bi lažje razčesali) - jaz sicer še vedno nanesem kasneje masko (občasno balzam), ampak imam vseeno rada, da so mehki in voljni že po uporabi šampona - po tem šamponu so izjemni, takorekoč navlaženi in skoraj malo nahranjeni...... kot bi že skorajda imel tudi funkcijo balzama (danes sem skoraj vzela otroško verzijo, šampon in balzam v enem, pa sem si premislila, ne vem, zakaj). Je oranžne barve, diši bolj pomarančah, oreha ne zaznam (škoda). V Muellerju so sedaj skos neke akcije, za malo več kot 400 sit se dobi že 300ml šampona (bila je še bolj ugodna akcija..... torej še več šampona za isti denar, ampak ga na policah danes nisem zasledila). Embalaža je meni ena izmed lepših, za moje pojme že pravi okras na polici..... slika oreha v ozadju embalaže, ki gleda skozi oranžno/prozorno vsebino na sprednjo stran mi je krasna. Jaz sem z njim nadpovprečno zadovoljna.

IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 09:25 PM

Fenomenalen šampon za neukrotljive lase, ki jih intenzivno navlaži in vidno zgladi. Ustvari čudovito gosto in kremno peno, odlično očisti in se z lahkoto izpere. Izredno lepo diši, lasje pa se lahko razčešejo že brez uporabe balzama. Embalaža je meni zelo lepa in uporabna, cena pa je smešno nizka.

Zelo priporočam!

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 10:02 PM

Meni pa ni všeč, nevem zakaj ampak mi ne ustreza, ti lasje ki mi rastejo na sredi glave so še bolj leteči-mogoče je pa to zaradi tega ker so lasje mehki in potem se pridno obnašajo po svoje. Drugače negovalen šampon, ki se neverjetno speni že ob majhni količini-pohvalna je ta ultra beauty linija ni kaj, škoda da mi ne ustreza pa tako ok sestavine ma. Vonj je lep, vendar pride do izraza bolj pri regeneratorju in maski ki sta pa res bomba.
Ocena: 4 (zaradi letečih laskov)
  • 0

#4 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 31 August 2006 - 10:13 AM

Najboljši šampon za moje lase. Diši, naredi mehke lase...

5/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#5 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 12 September 2006 - 09:47 PM

Okej dons sm tut jst sprobala ta šampon in moram rečt da sm ful, ful zadovoljna!
Zelo mi je všeč ker se zelo lepo peni, je prijetnega, nežnega vonja, ne porabi se ga veliko.
Že brez uporabe balzama so bili moji lasje neverjetno mehki in gladki.
Cena je za tako kvaliteto smešno nizka, embalaža simpatična.

Zagotovo bo ta šampon od sedaj naprej stalnica pri meni.

5/5
  • 0
Posted Image

#6 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 03 February 2007 - 05:12 PM

Ta šampon sm uporabljala kake dva meseca. Na začetku je bil rezultat ok, lasje zglajeni, lepi.. zadnje čase pa sem ugotovila, da me po uporabi blazno srbi lasišče in tudi prhlaja sem imela občutno več kot prej. Lasje so se mi zdeli obteženi in zelo hitro mastni. Moji lasje ga ne bodo več videli.

2/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#7 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 11:02 AM

Tale izdelek je zelo uredu, saj resnično ni potrebe po balzamu ali maski po šamponiranju. Lasje postanejo, kako naj se izrazim, celo malce mastni, a ne v negativnem smislu. Obdani z mehkobo in leskom. Gladki. Ko so mokri kar zdrsnejo iz dlani. Edino kar me moti je to, da se zaradi malce večje luknjice pri porkovčku zlije preveč šampona



4/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#8 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 04 January 2008 - 03:46 PM

Ta šampon sem jaz kupila trikrat, in verjetno bi ga še naprej če nebi želela poiskušati tudi drugih. Všeč mi je da se peni, da krasno diši, ima lepo embalažo in tudi cena je res smešno nizka. Edino pri tem šamponu sem pogrešala tisto gladkost pri mokrih laseh, ker so se mi malo vozljali zarad tega kr so bli malo suhi. To se mi dogaja pogosto, kr mam tak izsušene lase ampak sem tudi že imela šampone pri katerih se mi to ni dogajalo. Lasje dišijo tudi ko so že suhi, so mehki ampak pri meni ne dovolj gladki.

4/5 (zadovoljiv šampon, ampak odvzamem točko kr pogrešam tisti svilen finish)
  • 0
Memento mori.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users