Jump to content


Photo

L'Oreal Elseve Nutri Gloss Balzam


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (10 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (9 votes [90.00%])

    Percentage of vote: 90.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 10:20 PM

Odličen regenerator, sestavinsko zelo kvaliteten, s prečudovitim vonjem in vidnim efektom. Lase naredi prav neverjetno mehke, zelo gladke in voljne, brez problema se razčešejo in pridobijo lep lesk.

Zadeva mi prekrasno diši, nekako pudrasto cvetlično, porabi se ga ne veliko, ker je dokaj gost, spere se ga zlahka. Cenovno se mi zdi sploh glede na kvaliteto ugoden, zanj boste odštele okoli 600 tolarjev. Embalaža se mi zdi zelo lepa, živo rožnate barve. Regenerator je obrnjen na glavo, kar še olajšuje uporabo, ko ga že zmanjkuje.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 10:40 PM

.
Regenerator iz "biserne" linije pa je, vsaj kar se mene tiče, povsem druga zgodba (kot tista žalostna o šamponu). Na laseh ga pustim cca. 20 minut in lasje so po spranju izredno mehki, z lahkoto razčesljivi in dišeči. Načeloma vedno uporabljam maske, tokrat pa sem se odločila še malo občasne popestritve z balzamom in sem z nakupom zelo zadovoljna.
Takisto kričeča roza embalaža mi je všeč, postavljena na glavo.
Verjetno ga bom še kupila, če me ne bo premamil kak drug (ker ipak dvomim, da se bom na tega tako zelo navezala). Cena cca. 700 sit v Muellerju.

edit: ipak se očitno sem navezala nanj, saj sem ga kupila spet ponovno pred kratkim in ugotovila, da je to eden izmed najboljših balzamov za moje pojme - tako po učinku, kot po vonju. :=)


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 August 2006 - 09:50 AM

regenerator ki je primeren še za tako zahtevne lase, ker jih zeelo omehča, meni celo preveč nimam rada polizan las , ostalo že vse piše,porabi se ga malo, fajn diši, ...edino meni ni všeč da ko je balzam pri koncu gre zelo težko ven iz tube.

Ocena: 4
  • 0

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 August 2006 - 10:53 AM

Tut jaz ga morem pohvalit. Uporabljam izključno tega. Ful lepo diši, laski so mehki, gladki.

5/5
  • 0
Viens, reste ici!

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 29 August 2006 - 01:07 PM

Ful diši, zmehča lase, skratka najboljši do sedaj. . .

ocena: 5
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#6 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 09:11 PM

Še jaz moram napisati da je to definitivno najboljši balzam za lase kar sem jih gdaj sprobala, jaz še po tigijevem balzamu nisem imela tako lepih, sijočih, glatkih las, da vonja sploh ne omenjam, je naravnost čudovit.
Pa všeč mi je da sploh ne zmasti las, tudi če si ga vmasiram v lasišče!

Jaz ga bom definitivno še kupovala

Moja ocena 5/5
  • 0
Posted Image

#7 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 29 August 2006 - 09:59 PM

super balzam, najboljši od vseh kar sem jih sprobala, lepo diši, je fajne teksture... Po uporabi so lasje mehki, se svetijo, česanje je mačji kašelj(kar je pri meni najbolj pomembno), še dolgo po uporabi(perem si ponavadi 1x na teden)so lasje mehki in se dajo lepo razčesat(po veliko drugih balzamih so že po 2 dneh lasje postali čisto suhi in se niso dali fajn česat), pa vonj ostane precej časa. Cena je čist solidna, definitivno bom še kupila(no ja saj že kupujem biggrin.gif )

Ocena: čista 5.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#8 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2006 - 11:26 AM

odlična zadeva, mu pa odbijam točko zaradi vonja, ki mi je zaradi obstojnosti malce neprijeten!
ocena: 4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users