Jump to content


Photo

Maska - L'OREAL Elseve Nutri Gloss


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (6 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 10:03 PM

Hranljiva in negovalna maska, ki lasem daje zrcalni sijaj. Lasje so na dotik mehki kot kašmir.

Odlična negovalna maska, namenjena negi dolgih las, ki jim manjkata lesk in energija. Sestavinsko je maska zelo kvalitetna, saj vsebuje mnoge negovalne elemente, jojobino olje in precej bisernih proteinov, poleg tega ne vsebuje silikonov (ki jih jaz ne maram najbolj). Maska naredi lase nenormalno glaaaaadke in mehke, lasje delujejo vidno nahranjeni in navlaženi, tudi glavnik kar zdrsi skoznje. Je zelo goste konsistence, kot kakšen putrček in se krasno maže. Maska mi tudi krasno diši, nežno in nekoliko sladko cvetlično pudrasto, meni je tak prefinjen vonj in na laseh izpade super. Embalaža se mi zdi izredno lepa in je pravi okras kopalnici, lonček je zelo širok in omogoča lahko zajemanje vsebine. Cena je nekje v zlati sredini, za 200 ml maske boste odštele 1800 tolarjev. Priporočam vsem dolgolaskam, ki želijo izredno gladke, sijoče in omamno dišeče lase.

4/5 (zelo dobro)

IPB Image
  • 0

#2 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2006 - 10:09 PM

(5/5)Odlično. biggrin.gif

Meni je ta maska super, lasje imam po njej čisto mehke in neverjetno se svetijo. (Moj fant je bil čist presenečen, ko sem jo uporabila, je reku da bi cel dan gledu in vohu moje lase. biggrin.gif ) Pa tut nekako ublaži volumen. Tudi vonj ni slab, jaz jo bom definitvno uporabljala še naprej. wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#3 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2006 - 10:14 PM

Tudi jaz sem z masko zelo, zelo zadovoljna, je omamnega vonja, ki ostane kar nekaj časa na laseh, namreč sem kadilka, pa tudi v zadimljenih prostorih se veliko gibam, pa mi lasje 2,3 dan pranja še vedno dišijo.

Lasje se po uporabi lepo svetijo, lahko razčešejo, maska las čisto nič ne zmasti, le mazati si jo ne smemo po lasišču, če so lasje nagnjeni k mastenju.

Embalaža je tudi meni zelo, zelo lepa, vendar me moti edino da se mi zdi da se kar hitro porabi, še posebno če imaš dolge in goste lase.
Čeprav je cena izdelka nizka, glede na kvaliteto

moja ocena 4/5
  • 0
Posted Image

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 29 August 2006 - 01:08 PM

Super, najboljša maska do sedaj, najbolje je, ker vonj vohaš še naslednji dan...

ocena: 5
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#5 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 02 November 2006 - 06:58 PM

maska mi je všeč, učinek je viden, dodobra nahrani in naredi lase mehke, a mi ni všeč, ker jo zelo hitro porabim in zelo nagravžen vonj, ki bi bil sicer pri mehčalcu spremeljiv, a pri maski za lase prav gotovo ne, zatorej 4
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 03:25 PM

Zadovoljna dolgolasa uporabnica dotične maske =) Poleg balzama je ta zadevščina res super. Čeprav sem vedela, da jo bom zaradi velike količinske vsebnosti imela kar dolgo, sem vedno znova uživala v proceduri packanja na lase. Učinek je nadvse pozitiven, lasje so blazno sijoči, mehki in nič štrleči.



5/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users