Jump to content


Photo

Regenerator - AUBREY ORGANICS GPB Glicogen Protein Conditioner


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (8 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (8 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2007 - 07:11 PM

IPB Image

Nahranite svoje lase z zdravo, uravnoteženo dieto s tem balzamom, obogatenim s proteini. GPB balzam na proteinski osnovi je bogat s hranili in povrne vlago in energijo v vaše lase, ojača lasna vlakna in odpravi poškodbe. Lasje spet postanejo mehki, sijoči in ubogljivi. Aubreyev najbolje prodajan izdelek! Vsebuje glikoproteine in lactalbumin (mlečni protein), ki mehčajo lasna vlakna ter ojačajo in zdravijo poškodovane predele. Organska aloe vera vrača vlago v lase. Kompleks aminokislin in ekstrakt preslice vzpostavi ravnovesje ter ojača lase in lasišče.

Preden začnem pisat oceno dotičnega balzama/regeneratorja, moram najprej povedati tole - pri izbiri proizvodov za nego las sem izjemno zahtevna in natančna, uporabljam le sestavinsko najboljše izbrance in skoraj vedno pred nakupom preverim ocene drugih uporabnikov, saj se lahko tudi kakšen sestavinsko dober balzam ob uporabi izkaže slabo in se je bolje prej pozanimat. Zaradi skrbne izbire sem tudi skoraj vedno s kupljenim proizvodom zelo zadovoljna, kar se odraža tudi tukaj v mojih ocenah, ki so v veliki večini pozitivne. Še vedno pa se kdaj najde balzam, ki dobesedno pomete z vsemi drugi (sicer prav tako odličnimi) in me popolnoma navduši. Tako se je zgodilo tudi z dotičnim - naj mu torej dam oceno 6? =)

Odkar je tudi pri nas možno kupit Aubrey Organics kozmetiko, sem kar nekako 'navalila' nanjo, saj je tudi v tujini zelo pohvaljena in iskana. Ob nakupu nekaterih drugih njihovih proizvodov sem dobila tudi tester tega GPB balzama in seveda sem ga morala nemudoma poizkusit. Potem pa še hitreje napisat oceno, ker vem, da bo zanimala marsikatero forumašico.

Balzam sem dobila v 10ml vrečkici in najprej malce nejevoljno pogledala, saj imam dokaj dolge in izredno goste lase, ki ponavadi zahtevajo večjo količino balzama, če ga pač želim enakomerno porazdelit po vseh laseh. Tako mi gre na eno uporabo vsaj 30ml, če so lasje v kakšne obdobju bolj izrazito suhi, pa še več. Tale balzam sem šparovno porazdelila po vsej dolžini, tako nekako 'za silo', malo bolj sem se posvetila konicam, ampak za moj okus ga vsekakor ni bilo dovolj. Pustila sem ga učinkovati približno 20 minut in ko sem ga potem spirala, kar nisem mogla verjet. Vsi lasje so bili naravnost krasni! Bili so resnično krepki, kot bi bili novi in popolnoma zglajeni, kot svila, vendar so obdržali naravni volumen in niti približno niso bili polizani. Meni se pri dosti balzamih dogaja, da če jih zelo dolgo spiram, ne morem it več s prsti gladko skozi lase. Tudi tega sem dolgo spirala, še dlje kot ponavadi (za poizkus) in tudi na koncu so prsti kar drseli skozi lase, tudi na tilniku, kjer se meni najbolj vozljajo. Ko so se lasje posušili, so bili nebeški, jaz ne znam drugače povedat. =) Resnično gladki in svetleči, pa takšni frfotavo lahki, živahni, volumnasti, čudoviti!

Balzam je perlasto bež barve, res se ful sveti (podobno kot Fair & Lovely ayurvedska krema, mogoče še malo bolj) in je tak kremast, srednje gost, zelo kompakten in nekako svilenkast. Nanaša se zelo gladko, razporedi se krasno in v trenutku. Jaz ga bom brez dvoma kupila, ko malo porabim svoje zaloge, ker me je res strašno pozitivno presenetil, tudi kritike na tujih internetnih straneh so več kot odlične. Vonj balzama je nežen, izredno prijeten, nevsiljivo cvetličen in nekako sladkasto svež. Je takšen vonj, ki bo pomoje všeč vsem in posebej lepo paše ravno na lase. =)

Embalaža ni v estetskem smislu nobena revolucija, izgleda pa čisto luštna in predvsem uporabna. Cena se mi zdi glede na izredno količino (325ml), majhno porabo in zelo visoko kvaliteto ugodna - 16,5€.

6/5 (v anketi je 5/5 =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 December 2007 - 03:03 PM

Tega sem tudi sama morala nabaviti. Itak. rolleyes.gif
Meni je odličen. Primeren tudi za lase, ki se hitro mastijo. Moji lasje so sicer suhi, ampak se mi zmastijo v dveh dneh. Ta regenerator ne masti dodatno las in to je velik plus.
Diši enkratno. Naravno, po evkaliptusu. Je popolnoma naraven, brez konzervansov, silikonov, nafte in podobnih oslarij, ki jih tlačijo v kozmetiko.
Je nekoliko gostejše konsistence in ga je nekoliko težje spraviti iz embalaže (tu je minus za embalažo, ki se je ne postavlja na glavo, ampak to je malenkost). Lepo se nanaša, občutek po nanosu je pa nekoliko čuden. Vedno imam občutek, da se ni dobro razmazal po celih laseh in da ne bo učinka - ni trenutnega mehkega učinka. Ampak ko si sperem lase, so čudovito mehki. Do zdaj najbolj. Tudi pri uporabi kemičnih balzamov niso bili tako mehki.
Embalaža je kar velika 325ml, ceno sem pa žal pozabila.
Ocena 5.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2008 - 07:58 PM

Se pohvala z moje strani temu regeneratorju! Sicer je tudi mene presenetilo, kako gost je sploh, ker pise, da ga je potrebno pred uporabo dobro pretresti. smile.gif Tako kot pravita ze moji predhodnici imas med nanasanjem obcutek, da ga nikakor nisi dobro in dovolj porazdelil po laseh, ampak je strah odvec. Moji suhi lasje so po uporabi mehki, blesceci, nic krepasti, celo ne potrebujem dodatnega proizvoda (negovalne pene ali cesa podobnega), da bi jih lahko razcesala.

Ocena: 5/5
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2008 - 12:41 PM

Sicer sem ga včeraj prviš uporabla ampak vseeno lahko povem, da sem bla res full full pozitivno presenečena.

Ko ga naneseš na lase, še nimaš nekega blazno ekstremnega občutka, ampak ko ga začneš spirat pa ratajo lase TOOOK mehki pa svilnati, men so se čist sami brez krtače razvozlal - ker s šamponom si zmer tok skuštran lase, da mam cel gnezd gor.

Men so prsti kar polzel med lasmi, res brez problema. In tud ko full spiraš, še vedno ostane tak občutek na laseh. Pri ostalih regeneratorjih se potem mal spere in lasje niso tok gladki kot na začetku spiranja. Tle pa ta občutek kr traja do konca.

Ker čeprav mam ravne lase in dolge do ramen, se men full vozlajo res full. Jst si lahko počešem lase in mam po eni uri skor gnezd gor, če se recimo za 5min uležem al pa grem na veter. Ker mam full tanke in goste.

Tle po temu balzamu pa sem si lase počesala samo 1x, pa sem mela cel dan čist gladke, mehke, niso se vozlal, full so bli šajnasti - kr lesketal so se na svetlobi in še nenormalno dišijo še cel dan in še danes jih voham. Poleg tega je cel dan dišala še kopalnica in pouštr v moji sobi. ohmy.gif

Mene je zadovoljil. tongue.gif

O dolgoročnih učinkih pa še poročam.

Ocena: gladka 5
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#5 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 21 February 2008 - 10:05 AM

Tale balzam je pa res mega. Js sm ga zdej že nekak trikrat uporabla in sm totalno navdušena nad njim laugh.gif
Ker mam barvane lase mi nobena maska in noben balzam še v življenju ni naredil mehkih las tko kot tale. Pojem mehkoba je dobil pr men popolnoma nov pomen thumbup.gif Definitivno je moj favorit in bom najbrž kr ostala pri njemu, čeprav rada preizkušam nove stvari wink.gif Vse ostale maske in balzami se lahko skrijejo pred tem wink.gif wink.gif wink.gif

Ocena: popolno 5 wink.gif
  • 0
Why so serious?

#6 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 22 February 2008 - 06:24 PM

Tudi jaz se pridružujem navdušenim uporabnicam. Po dolgem razmisleku sem si le privoščila ta balzam. Čeprav sem prej prebrala vse o njem (tudi to, da je ob nanosu občutek čuden), me je bilo, ko sem balzam nanašala in pustila na laseh strah, da ne bo deloval in da sem denar vrgla stran. Hvalabogu je bil moj strah odveč. Ko se izpere, je občutek na laseh fantastičen. Lasje so mehki, lahki... So že vse povedale predhodnice.

Čista 5!
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:18 PM

Za razliko od šampona iz te linije, me je pa balzam popolnoma navdušil. Porabila sem 3 testerje in sem skorajda prepričana, da ga bom kupila. Tale balzam je takorekoč VSE, kar želim bi balzamu. Ni gost, konsistence je kot ena mazljiva krema, je bele barve. Razporedi se z lahkoto in je že dovolj majhna količina (čeprav si zelo rada pacam na lase več, kot je potrebno). Lasje ga takoj kar vsrkajo in ko se pogledam v ogledalo, se vidi, kot da ne bi imela nič na laseh, zgolj mokre. Balzam imam na laseh okoli eno uro. Da so lasje krasno navlaženi, se čuti že po spiranju. Krasno drsijo med prsti. Balzam pa ni hranilen, saj so lasje kasneje izjemno lahki... kot peresce... a je vseeno čutiti, da so konkretno in kvalitetno ponegovani, navlaženi. Sem pa mnenja, da glede na to, da ni hranilen, ne bi bil za zelo poškodovane in suhe lase. Vsaj ne kot edina nega. Vonj je spet koktast ;-), s tem da tu ni tiste neke vsiljive note, ki buta ven... kot pri šamponu. Vonj je še bolj intenziven in sladek, morda rahlo voham tudi kamilico, če se potrudim. Vonj mi je izredno všeč, tudi obstojen je kar precej, naslednji dan ga še zelo voham na laseh. Kot sem rekla uvodoma, balzam me je zelo navdušil in ga bom kupila, saj sem mnenja, da s kvaliteto in performansom upravičuje ceno.

Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users