Jump to content


Photo

Maskara za lase


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Gazelica

Gazelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 18 March 2008 - 12:03 AM

Pozdravljeni! smile.gif Sem nova članica foruma in vse najprej lepo pozdravljam. oops.gif smile.gif

Potrebovala bi vašo pomoč. Namreč, naravnost obožujem maskare za lase, ki pa jih enostavno ni več. cry.gif Starih mi je zmanjkalo in se sedaj počutim ... jezno. ermm.gif Enostavno jih nikjer ne najdem. cry.gif Slučajno ve kdo tu, kje jih je moč dobiti? Bi bila res hvaležna! oops.gif
  • 0

#2 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 March 2008 - 12:25 AM

Kar nekaj maskar za lase imaš v Esteli. http://www.btc-city....trgovina_estela

Sigurno se jih da dobiti še kje drugje. Ta mi je prva padla na pamet.
Povprašaj kaj pri frizerjih, če ti je E preodročna.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#3 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 18 March 2008 - 03:16 PM

A to gre za te maskare s katerimi se dela pramena ali je kaj drugega? smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#4

  • Guests

Posted 18 March 2008 - 03:29 PM

A to misliš te maskare, ki zgledajo kot navadne maskare za oči, samo da so barvne? Jaz sem jih videla kar nekaj v Tuš drogeriji, ne vem pa točno, katere firme so. Mogoče Vollare...ne bom pa trdila.
  • 0

#5 Gazelica

Gazelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 18 March 2008 - 03:36 PM

Adriane, hvala. smile.gif Bom poklicala tja pa jih vprašala. smile.gif Samo me malce skrbi, da ne bi imeli, ker sem vprašala že marsikateri frizerski salon pa so rekli, da jih nimajo, da jih potniki ne najdejo ali nekaj podobnega. Če ve še kdo za katero drugo potencialno lokacijo, bi bila vesela. smile.gif

tyasa, ja, za lase. Je oblike kot maskara za oči, potegneš ven in povlečeš po pramenu las. S pranjem gre pa lepo dol. smile.gif Fina stvar, res. Imam tako frizuro, da full paše. Sem pa črnolaska in bi mi tako za pramen morali lase pobeliti, te maskare so pa popolnoma neškodljive pa še menjam jih lahko in barvo pramena prilagajam barvi oblačila. thumbup.gif


ciara, ja, vem, sem jih imela pa jih nimajo več. Vsaj pri nas ne. Morda bi bilo fino pofrcigat po Ljubljani ... Drugače pa niso ne vem kakšne kvalitete pa barv tudi nimajo kaj preveč. ermm.gif
  • 0

#6 Gazelica

Gazelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 19 March 2008 - 10:28 AM

Adriane, ja, v Esteli jih imajo. Sem klicala tja. thumbup.gif Sem tak happy! biggrin.gif Hvala, hvala, hvala! smile.gif
  • 0

#7 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2008 - 11:16 AM

Me veseli.
Tam sem kupla svojo živo rdečo, ki jo občasno uporabljam za trepalnice.

Sama iščem živo zeleno, a je nikjer ne najdem (spet za terpalnice biggrin.gif).
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 March 2008 - 11:29 AM

Jaz sem tam kupila vijola in modro. Pa mi gre na živce ker zlepijo lase, če pa greš čez z glavnikom dol pobereš precej barve.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 Gazelica

Gazelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 19 March 2008 - 12:31 PM

crna, aja? Ja ... jaz pa tega nisem opazila ... Je pa res, da reh še nisem imela. Amapk je morda pri meni malo drugače, ker imam kratke lase pa itak štrlijo, tako da ... sad.gif

Adriane, zelene nimajo? cry.gif Pa ta je najboljša! cry.gif Nimajo nobene zelene ali le takšne, ki bi jo ti rada imela ne?
  • 0

#10 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2008 - 12:39 PM

Imajo zelene, a ne v mojem odtenku. Rada bi tako IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2008 - 12:52 PM

Kolk se pa to kej pozna? Imam bolj temno rjave lase (ne ono ful, ampak sej vas večina iz slik vsaj približno ve, kakšni so) in me zanima, če bi se sploh kej poznalo ... mika me vijola, pa maybe še kakšna roza in (svetlo) modra. Tak, za občasno afnanje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2008 - 12:58 PM

Če bi delala tanke pramene (bolj vrvica stil), bi se ti kar poznalo. Pač bi tlko gor napacala, da bi se.

Spomni se mojih MUjev z rdečo. Trepalnice so tudi črne.
Problem je bolj v tem, da lepo zgleda na krajših laseh, ker jih zlepi. Kako je na dolgih, ne vem. Lahko si samo mislim.

Bom poiskala sliko z rdečo maskaro.

http://www2.cudovita...=...st&p=415557 (tukaj sem nalašč tako zlepila trepalnice)

http://www2.cudovita...=...st&p=309357
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2008 - 01:03 PM

Jaz bi itak to nanašala zlo diskretno, torej ene tri, štiri zeeeeelo tanke pramenčke, glih tolk, da bi dalo malenkost barve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2008 - 01:09 PM

Ja, tak v tankih pramenih bi šlo skozi na dolge lase, kako drugače, za moj okus, ne.

Daj si kupi raje prav pramene in si jih not vpenjaj biggrin.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#15 Gazelica

Gazelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 19 March 2008 - 01:34 PM

Vau, kako dobra zelena barva! Fju, za to bi pa tudi jaz ubijala! cry.gif biggrin.gif

Adriane? Hud stil! thumbup.gif Full dobro. Veš, na to pa še nisem pomislila. Pa je hudičevo noro! thumbup.gif

Delema - jaz imam črne lase pa se mi poznajo rdeča, oranžna, rumena, zelena, roza, svetlo modra, belkasta (samo je že dolgo nisem našla) ... tudi modra pa vijola se mi poznata, vendar diskretneje. smile.gif Se pozna torej. Rdeča bi se ti torej 100% poznala pa vse naštete tudi, tako da ... mislim, da se ti ne bi poznali bolj ti rjavkasti odtenki. Meni seveda ne primejo. Te žive barve bi se ti pa sigurno poznale. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users