Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1361 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 02:15 PM

No saj ta PC je pa tudi cena tam tam kot Tetraforce, če je že tako bom rajši potem vložila v 10 ml od Tetra, sploh če je še tako stabilen in zdrži več kot pol leta.

 

Podgana od LRP ti je bil tudi ok, jaz sem pa same slabe komentarje prebrala. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1362 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 May 2020 - 05:27 PM

ADP je zadnjic na storijih nek Vit C pohvalila, pa ni bila taka cena. Ce se prav spomnim ja je rekla, da njo iritira. Bom poiskala o katerem je bilo govora, imam shranjeno na compu.

Drugace te pa cisto razumem Emily, jaz bi tudi nekaj, pa ne vem kaj. TO mi je res visoka cena no. Na sosednjem forumu je bila ful pohvaljena Niveina q10 z vit c, sem imela lani. Je bila ok, ne vem pa ce ni rekla da ravno za dol past.


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1363 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 06:01 PM

Jaz sem zdaj porabila sicer od Hylamide C25, ki mi je bil tudi všeč. Bi ga priporočala vsem, ki vam oljni serumi odgovarjajo.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1364 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 May 2020 - 07:40 PM

Evo, The Inkey List Vit. C serum je ta, ki ga je ADP pohvalila. Na Feelunique je 8 funtov. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1365 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 09:44 PM

Jaz sem zdaj porabila sicer od Hylamide C25, ki mi je bil tudi všeč. Bi ga priporočala vsem, ki vam oljni serumi odgovarjajo.


Meni je bil Hylamide C25 dosedaj najbolj všeč, preizkusila sem pa še Tetraforce in Melano. Oba brezvezna.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1366 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 May 2020 - 05:51 AM

Če bi te instagramerke slišale, da je Tetraforece brezvezen. :o :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1367 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 12 May 2020 - 08:51 AM

Tudi take so, ki jim ne pase :D Kaj pa ti ni bilo? Mogoce kateri prisparas €. Meni je kul, ker imam drug dan sijoco kozo pa ker nic drugega ne rabis razen ene osnovne kreme, ker ima tako mocne antioksidante.

Planet, a si ti nekje pisala, da ti vrat "razpada"? Meni tudi. Vse bolj tanka koza je, ki je na sredini kot krep papir, ce glavo obrnem levo ali desno. Ampak glede tega pa res nimas kaj... Mogoce radiofrekvenca.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1368 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 12 May 2020 - 09:20 AM

Vprašaj ADP, ona ima ziher kak tretma za to :)
  • 0

#1369 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 12 May 2020 - 09:23 AM

Drugace poznam vse (in vecina je cisti bullshit) :D Ce bi bil, bi folk imel mlade vratove, tako ima pa samo obraze :D Lifting seveda pomaga pri tem, ampak ne, ko se zacne.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1370 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2020 - 10:14 AM

Ko je Planet to napisala, sem pomislila, da itak ni več najmlajša in da je to vsaj do neke mere normalen proces :)
Nekje je pač meja, tudi pri 101 žavbi in tretmaju, tudi zvezdniki ne izgledajo večno mladi, pa imajo vsa sredstva.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1371 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 12 May 2020 - 10:18 AM

Seveda. Lahko gres tako dalec, da si recimo dajes botoks v vratne gube :lol: Saj nismo zafrustrirane glede tega, ane (upam)? Tak zabaven hobi je. Zdaj smo pac v letih, ko opazamo to, cez 10 bomo pa sprijaznjene :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1372 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2020 - 10:23 AM

Podgana, jaz sem pisala glede vratu, ja. Matilda, res je glede let, ampak vseeno se mi zdi, da ni še potrebe po tovrstnih “efektih”. : )) Sploh, ker se ostala koža dobro drži in ne kaže posebnih znakov staranja.

Haha, po Tetraforce nisem opazila nobene razlike na koži, tudi vpijal se ni dobro. Hylamide se super vpije, koža sije po njem.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1373 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2020 - 01:47 PM

Trg je res že nasičen z raznimi vit. C, včeraj sem v dm-u slučajno opazila Baleinega, ki ima enako obliko kot TF.

https://www.dm.de/ba...8172275364.html


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1374 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2020 - 09:12 PM

Enako.

Mene pa zadnje čase “skrbi” koža na vratu, v določenih položajih glave se tako povesi in zguba, da me je zadnnič skoraj kap, ko sem to videla. O.o
Pa vrat in dekolte že od nekdaj skrbno mažem in ščitim pred soncem, bleh.
Kaj bi lahko poskusila za omilitev situacije? Lotila sem se vaj za mišice vratnega področja.

 

Ravno sem gledala Dr. Dray pa sem videla, da ona za vrat čez noč uporablja tole: https://www.niche-be...ecklift/381-005

 

Je pohvalila, ne vem pa če obstajajo kakšne cenejše alternative. Ona na splošno večkrat v posnetkih poudari kako je koža na vratu pomembna in skrb zanjo, da je tudi tanjša kot na obrazu in zato odsvetuje nanašanje tretinoina na vrat (to sem že dostikrat videla, da jih veliko počne). 

 

Tu je ta posnetek: https://www.youtube....h?v=hzvy9Io-QoE pri 17:12 pokaže kako si to namesti na vrat. 

 

Ona tudi precej skritizira Foreo Luno. Naj bi bil učinek čiščenja podoben kot z rokami. Mogoče katera prišpara. :D


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1375 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 14 May 2020 - 07:04 AM

 
Ona tudi precej skritizira Foreo Luno. Naj bi bil učinek čiščenja podoben kot z rokami. Mogoče katera prišpara. :D


Hvala 😁
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1376 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2020 - 04:23 PM

Zanimivo, Emily, hvala! :kiss:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1377 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 May 2020 - 12:26 PM

Jaz sem tudi že pred časom opazila, da se mi precej bolj kot na obrazu pozna nekaj gubic oz. povešena koža na vratu :-O Me je tudi kar vznemirilo...

Drugače pa zdaj s pridom uporabljam dva izdelka s hialuronsko iz LF beauty boxa: Balance Me nek vodico oz. sprej za navlažitev in kremo Avant (menda je vredna celo premoženje).


  • 0

#1378 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2020 - 06:47 AM

Vidim, da so novi hit na IG prehranska dopolnila od mexeda. Čeprav sem vedno skeptična do brezglave uporabe dodatkov, me pa le matra firbec, ker toliko hvalijo:-) Je pa v zadnjem času zraslo kup slovenskih podjetij, ki proizvajajo (anti-age) kozmetiko, razmišljam da bi v prihodnje čimveč podpirala domači trg.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1379 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2020 - 04:23 PM

Ne vem kje si ga narocila, ampak pomojem nikjer. Iz Azije ali Italije ne bo slo. Ga (ne prav preprodajajo, kaksna gre na Portugalsko ali v Grcijo pa prinese za vse), ampak tudi nimajo kje dobiti zdaj. Pocakaj se malo.

Zakaj ni za dobit iz Azije in Italije, a zaradi korone? Kje pa te punce, ki grejo kam v tujino, prodajajo, so kake skupine kje, kjer se zmenijo?

Jaz sem rekla, da bi poskusila po koncu dojenja, ampak bom pomoje še odložila tudi to jesen, ker sem menda zdaj lahko bolj občutljiva na sonce.

A te kreme z retinolom, ki se normalno dobijo pri nas v prosti prodaji, npr v lekarni, so bolj švoh kot tretinoin? Mogoče bom pa samo vitamin C serum in potem jeseni, pozimi Paula's Choice AHA gel.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1380 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2020 - 06:58 PM

Zakaj ni za dobit iz Azije in Italije, a zaradi korone? Kje pa te punce, ki grejo kam v tujino, prodajajo, so kake skupine kje, kjer se zmenijo?

Jaz sem rekla, da bi poskusila po koncu dojenja, ampak bom pomoje še odložila tudi to jesen, ker sem menda zdaj lahko bolj občutljiva na sonce.

A te kreme z retinolom, ki se normalno dobijo pri nas v prosti prodaji, npr v lekarni, so bolj švoh kot tretinoin? Mogoče bom pa samo vitamin C serum in potem jeseni, pozimi Paula's Choice AHA gel.

Trenutno veliko zaradi korone stoji. Jaz sem tudi hotela naročit tretinoin in se oborožit za prihajajočo se jesen pa mi ga ne morejo poslat.

 

Sicer pa spremljaj skupine na FB-ju, jaz sem sicer samo v Ljubiteljice Azijske kozmetike pa so že punce tam ponujale, da kupijo več itd. Mogoče tam piši, če ima katera kaj na zalogi.

 

Ja vse je bolj švoh od čistega tretinoina, ker so to samo derivati se pravi tvoja koža potem rabi še par korakov, da to pretvori s tem pa tudi ni dokazov, da je sploh kakšen učinek. Če že potem glej rajši za sestavino Retinaldehyd, to naj bi bila takoj za tretinoinom najbolj čista oblika. Avene ga ima kar v nekaj njihovih izdelkih npr. Triacneal Expert pa Ystheal serum sta ena od njih. Jaz zadnjega trenutno preizkušam in se precej lupim kljub temu, da ga uporabljam 1x tedensko in imam kožo po njemu res podobno kot, ko sem tretinoin preizkušala tako, da očitno deluje. :) Ima pa Avene tudi študije na ljudeh in foto gradivo, da je ta serum zmanjšal manjše gubice okrog oči itd., ker je primeren tudi za okrog oči in vrat (ker ponavadi tretinoin odsvetujejo za vrat, je premočen). Sploh pa takole za začetek se mi ne zdi napačno, da se s kakšnim takim serumom začne in potem preide na tretinoin. Je pa res da kože so različne, eni se nič ne lupijo, jaz se na žalost takoj.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users