Jump to content


Photo

urejanje obrvi


  • Please log in to reply
281 replies to this topic

#41 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 27 January 2006 - 11:45 PM

QUOTE(Haruka)
jaz si jih sploh ne pulim, so že naravno take idealne oblike biggrin.gif si jih pa malo potemnim z barvico, ker mam lase pobarvane na temnejšo barvo kot mam naravno

waw nisem vedla, da je to sploh možno biggrin.gif kul 8)
  • 0
Posted Image

#42 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2006 - 12:22 AM

Jaz če si jih ne bi pulila, bi imela eno samo obrv. laugh.gif 100%. Sploh ne upam probat. Pulim pa si jih drugače vsak drugi do tretji dan, včasih pa kak dan tud spustim vmes.
  • 0

#43 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2006 - 12:37 AM

Hehe, Fredy Miler style. biggrin.gif HoTisH biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#44 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 February 2006 - 03:48 PM

QUOTE(miss*sixty)
Hehe, Fredy Miler style. biggrin.gif HoTisH biggrin.gif

ja sploh pa za žensko IPB Image
  • 0
Posted Image

#45 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 04 February 2006 - 03:56 PM

Jaz mam prav neko posebno tehniko puljenja obrvi...ne vem kdo mi je predlagal naj si okoli dlake, katero mislim populit kožo v gubo stisnem in potem ven povlečem in res ne boli...pa še bolj natančno lahko to črno dlako ven spipam, ker prej sem še nekaj drobnih svetlih zraven zagrabla in jooooo kak je to fajn bolelo biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#46 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 February 2006 - 04:32 PM

QUOTE(bellini)
Jaz mam prav neko posebno tehniko puljenja obrvi...ne vem kdo mi je predlagal naj si okoli dlake, katero mislim populit kožo v gubo stisnem in potem ven povlečem in res ne boli...pa še bolj natančno lahko to črno dlako ven spipam, ker prej sem še nekaj drobnih svetlih zraven zagrabla in jooooo kak je to fajn bolelo biggrin.gif biggrin.gif

jst tud dostkrat tko delam.. manj pa boli tud zato, ker ne povlečeš kože s sabo... ponavad si drugač napnem kožo in je isti efekt... ta gupa pa res pomaga, da dlako lažje "nacilaš"
  • 0
Posted Image

#47 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 04:34 PM

Mene pa nič to ne boli. Boste rekle, da sem freak, sam men je v bistvu še kul filing, k se dlaka ven spuli...ne znam opisat biggrin.gif Pa nisem mazohistka, s splošnim zelo nizkim pragom bolečine. Ampk puljenje obrvi je pa mala malca.
  • 0

#48 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 04 February 2006 - 05:01 PM

mene tudi nič ne boli, čepa potegnem kožo in takrat izpulim pa sploh nič
  • 0

#49 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 February 2006 - 05:07 PM

QUOTE(Estera)
Mene pa nič to ne boli. Boste rekle, da sem freak, sam men je v bistvu še kul filing, k se dlaka ven spuli...ne znam opisat biggrin.gif Pa nisem mazohistka, s splošnim zelo nizkim pragom bolečine. Ampk puljenje obrvi je pa mala malca.

ah men tud ni nč tazga, sam tud zato ker si tko nardim... itak je pa neki na tem, da se koza navadi

sploh recimo pri depilaciji nog... pomoje kr pocrkajo uni zivci na nogah
biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#50 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 06:54 PM

[quote=Tanjci][quote=Estera]Mene pa nič to ne boli. Boste rekle, da sem freak, sam men je v bistvu še kul filing, k se dlaka ven spuli...ne znam opisat biggrin.gif Pa nisem mazohistka, s splošnim zelo nizkim pragom bolečine. Ampk puljenje obrvi je pa mala malca.[/quote]
ah men tud ni nč tazga, sam tud zato ker si tko nardim... itak je pa neki na tem, da se koza navadi

sploh recimo pri depilaciji nog... pomoje kr pocrkajo uni zivci na nogah


Ja, sam mene nikjer ne boli puljenje. Ne na nogah, ne bikini (je pa res, da se mi ne da to pogosto, ker je treba čakat na dolge dlake predolg in k lubiju pač ne morem it kot medvedka). Še pod pazduho sem se že pulila....ni panike nbene. Bojim se sam, ker mam tkoj čist rdeče, pikasto, grozn za videt in me je kr strah, sam pol se unese. No,sem šla iz teme....
  • 0

#51 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 05 February 2006 - 11:23 AM

puljenje obrvi tut mene ne boli pa sem res ful ful občutljiva.

men jih je 2x, 3x kozmetičarka, lansk let mi jih je ena kolegica... drgač si jih pa sama in mi sploh ni problema - ko vidm, da je zrasla spulm in to je to.

mam sošolko na faxu k si jih ni pulila in je res mela cel pragozd sred glave in zadnč si jih popul... me smo sam blink.gif zanimiv je videt obraz človeka biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#52 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 11:59 AM

Jst mam pa srečo da mam že naravno dost tanke in lepo oblikovane obrvi, tko da si jih ponavad sam tm nad nosom mal populm.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#53 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 05 February 2006 - 02:06 PM

Obrvi si vedno populim neenakomerno evil.gif ....matr
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#54 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 February 2006 - 02:27 PM

joj men so se pa kr oči solzile ko mi jih je kozmetičarka pulla oops.gif Pa tut doma ko si jih pulm me na cajte kr fajn zaboli
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#55 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 09:19 PM

sam so pa te obrvi res zločeste. 1x preveč eno spuliš, kjer ne bi smel, pa lih tista noče več zrast. A tisti kožuh na tacah raste kot bi ga zalival evil.gif
  • 0

#56 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 05 February 2006 - 09:26 PM

QUOTE(Estera)
sam so pa te obrvi res zločeste. 1x preveč eno spuliš, kjer ne bi smel, pa lih tista noče več zrast. A tisti kožuh na tacah raste kot bi ga zalival evil.gif

IPB Image

o bože mili kolk si me nasmejala

  • 0
Posted Image

#57 lily

lily

    sramežljivec

  • Člani
  • 49 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 February 2006 - 03:35 PM

Svoje obrvi si pulim že dve leti sama, ampak zdaj pred nekaj dnevi sem si nimam pojma kako mi je to uspelo eno populila tako, da je bila pol tanjša od druge! Zdaj pa že nekaj dni čakam, da mi zraste nazaj pa še zmeraj nič :dontknow:
  • 0
*Look at me and I will smile, give me a kiss and I will fly. Look away and I will cry, say goodbye and I will die!*

#58 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 18 February 2006 - 07:56 PM

1.Koliko to stane in kje v okolici bleda, jesenic, radovljice je kakšen kozmetični salon kjer bi to (po možnosti dobr) izvajali?

kranska goramen je kul, boli nč pa še ful dobr nardi..usaj men smile.gif

2.A to obiščeš lahko samo enkrat a je priporočljivo večkrat?

jst grem 1x na mesc, sam si jh umes še sama mal populm, ker sm "alergična" na grde obrvi tko da k zrastejo mal pač populm smile.gif


3.Nekje sm slišala da ko si prvič pulš obrvi pri teh strokovnjakih da kao morš pustit da spet nazaj zrastejo al neki tacga pa da ti pol oni to naprej delajo...

prvič slišm... smile.gif

  • 0

#59 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 18 February 2006 - 07:57 PM

QUOTE(žeula)


mam sošolko na faxu k si jih ni pulila in je res mela cel pragozd sred glave in zadnč si jih popul... me smo sam  :shock:  zanimiv je videt obraz človeka  :D



LOL laugh.gif
  • 0

#60 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 February 2006 - 08:37 PM

Jaz bi šla na tvojem mestu najprej k kozmetičarki ali vizažistki potem pa bi po tej liniji, ki ti jo bo naredila pulila sama doma.

Jaz sem npr. pulila sama pa sem ful zafrknila (že precej let nazaj) potem sem pa kot nora čakala, da so mi zrasle spet v pravi liniji.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users