Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
355 replies to this topic

#81 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 February 2007 - 08:05 PM

Ja ta je v več odtenkih je. Mislim da je ena bordo ali viola če se ne motim.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#82 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 10 February 2007 - 03:35 PM

aha ja sj je vlekla bl na bordo ;) tenkju sarah
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#83 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82437 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2007 - 11:52 AM

Ja, taka dost svetlo bordo (Glamorous Plum) je, ki se dejansko opazi na trepalnicah. Super odtenek. smile.gif
IPB Image

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 February 2007 - 01:02 PM

QUOTE(Jinadaze @ 11. 2. 2007 - 11:52) View Post
ki se dejansko opazi na trepalnicah.

Uau, res je lepa. A se dejansko opazi tudi na rjavih trepalnicah? Tak, malo bolj, kot če se gledaš totalno od blizu, točno pod določenim kotom?



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 11 February 2007 - 05:22 PM

a je kera že probala maskaro od Givenchy k ma en zelen sijaj?
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#86 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 11 February 2007 - 06:25 PM

uf dobre farbe je tale panoramic sploh če se še res opazi na trepalncah.... mogoče si jo pa še omislim (kmal oops.gif)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#87 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82437 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2007 - 05:28 PM

Tale na fotki je še malo temnejša in manj intenzivna, kot v real. Sigurno se pozna tudi na rjavih trepalnicah.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#88 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 February 2007 - 04:41 PM


Chandra ,
kje je pa anketa v tvoji temi? Prosim, če temo še enkrat odpreš, tokrat z anketo (ker se je žal ne da naknadno vstavljat), da potem tole brez ankete probrišem. Hvala. wink.gif

Pa če še nikoli nisi delala ankete, lahko malo stestiraš prej v ustreznem podforumu (Test), da bo potem tukaj pravilno narejena.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#89 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 15 February 2007 - 11:17 PM

ups ja, pol sem opazila, da sem jo pozabila, ko je blo že prepozno, evo odprem še enkrat, se pardoniram oops.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#90 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 February 2007 - 11:35 PM



Nič hudega, seveda, super, tnx! thumbup.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#91 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 February 2007 - 02:52 PM

Jaz bi pa rabla eno pomoč. Se odločam za nakup novega eyelinerja. Zanima me ali imata ta dva Avonova oba enako konico, tako kot flomaster? Ali ima mogoče ta desni čopiček za namakat?

IPB Image IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#92 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 February 2007 - 02:58 PM

Jaz imam levega in je super, res eden najboljših za moje pojme. Desni ima pa menda on tanek čopiček.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#93 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 February 2007 - 03:05 PM

Aha tenx. Jaz imam zdaj enega od S-he, in mi je ful uredu (je na čopiček) ampak je rjav, zdej iščem še črnega, in bi takoj vzela S-he ampak se mi ne da hodit v Dm, ki ga v mojem mestu ni. Imam pa tudi od Essence črnega ki ima špico kot flomaster in mi je zanič, zato hočem takega "za namakat", pa ne razumem če ta desni je res tak ali ne.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#94 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2007 - 03:08 PM



Sarah,
trdo konico ima tudi Revlonov EL. Se splača it pogledat, meni so delovali zelo vredu. Drugače pa je za moje pojme no. one od Collistarja (ga imam), samo cena je navita (kar se mene tiče precej upravičeno). Oba pa sta za namakat, od Collistarja zdrži nenormalno dolgo, res, jaz ga mam že par let, pa še mi ga zdaj ni sfalilo, tudi posušil se ni, konica nič uničila, super no.



IPB Image

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#95 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 February 2007 - 03:17 PM

Aha ravno collistarja sem si ogledovala, imam eno brušuro doma. A se spomneš vsaj cca ceno? Revlon ima trdo konico? Hmm ..nevem kako to misliš, jaz želim eyeliner na čopiček za namakat ker se mi zdi da so tej mehkejši kot pa tisti na flumaster brez namakanja. hmm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#96 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2007 - 04:44 PM


Mislim, da je cena Collistarjevega okoli 5k bivših tolarjev. Ujej, jaz pa čopičev ne maram, so mi totalno neuporabni. Tale dva, o katerih se meniva, imata pa trdo konico (ne sicer trdo kot kamen, če pritisneš bolj, je črta debelejša npr.) in se namakata!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#97 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 February 2007 - 04:51 PM

Aha no to mislim ja, če se da pritisnit je dovolj mehek. Ker imam enega doma pa je tko trd, da se ne da uravnavat debelino črte. Tnx, bom pogledala malo tega Collistar. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2007 - 05:03 PM


Saj pol pa črto malo bolj zgoraj narišeš, pa spodaj pobarvaš, če veš, kaj mislim. No, le sčekiraj! Pa ne pozabi še na Revlonovega - se mi tudi zdijo strašno obetavni, sem ga skoraj kupila! =) Ampak EL ne uporabljam več toliko in sem se zategadelj zadržala. Uspešno tokrat. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 February 2007 - 05:22 PM

Bom tudi Revlon pogledala ja. Ker Collistar mi je mičkeno predrag skoraj, ga bom vzela samo če me bo res impresioniral na prvi pogled biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#100 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 February 2007 - 07:06 PM

Meni pa se zdi td tale od Avona - Sleek Lines super... Konica po mojem ni pretrda, je pa res, da je kot en flumaster...
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users