Jump to content


Photo

Ležišča Dormeo


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#21 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 11:18 PM

Mojemu fantu ga dostavijo naslednji teden. Komaj čakam, da ga krstimo biggrin.gif
  • 0

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 09:07 AM

Jaz imam samo vzglavnik in je super. Prej me je vedno oblel vrat, ko sem vstala, zdaj panič več. Je pa res, da je malo izgubil obliko in se sploščil, čeprav ne bi smel.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 26 December 2005 - 12:12 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz imam samo vzglavnik in je super. Prej me je vedno oblel vrat, ko sem vstala, zdaj panič več. Je pa res, da je malo izgubil obliko in se sploščil, čeprav ne bi smel.


Pa si drugače občutljiva na obliko pouštrov, pa to? Jst bi ga tut kupla, sam ne upam tvegat. Namreč, če je pretrd, me bodo bolela ušesa-kot da bi si jih zaležala-ful začne trgat noter. Tko, da lahk spim samo na puhecu in svoji poušter prenašam okol kamorkol grem (spat).
  • 0

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 12:35 PM

Jaz sem tudi razmišljala o tem, ali plačam 17 tisočakov ali ne. AMpak je vredno. Ga pa lahko po enem tednu vrneš ali zamenjaš, če ti ne ustreza.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 10:28 PM

So ga dostavili. Trd k beton biggrin.gif
  • 0

#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 December 2005 - 10:47 AM

QUOTE(Estera)
So ga dostavili. Trd k beton biggrin.gif


Jaz umrem. Ni ga čez mojo M E H K O posteljo!
  • 0
Viens, reste ici!

#27 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30606 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 December 2005 - 12:29 PM

Dormeo je zelo v redu.
Midva z bivšim sva ga imela (on ga ima še zdej, jest ne več cry.gif ). Kupla na njegovo pobudo, ker je ful siten za take zadeve, ga kar precej hrbet matra, no, men je blo pa vseen.
Sam sva pa imela take probleme z dostavo, da mi grejo še zdej lasje pokonc, če se spomnim!
naročila sva ga namreč preko oglasa in čakala, čakala..in nič dočakala, večkrat klicala, pa so rekla da so kao bli na našmu koncu in KLICAL, PA SE NISVA JAVLA, HALOO??
Pol sva se nveličala in sm ga šla v ponedeljek naročit v Sanolabor, v četrtek sva ga šla že iskat, pa še mal ceneje je prišlo. Res je bil fajn, sem pogruntala, da imam rada trdo ležišče.
  • 0

#28 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 February 2006 - 01:28 PM

En kolega ga ima in mu je ful dobr.
  • 0

#29 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 21 February 2006 - 10:50 PM

[quote=Jenna][quote=tinca][quote=Jenna]Jaz kaj takega ne bi kupovala preko tv oglasa.[/quote]
Zakaj ne?
Sodelavec mojega fanta, je prav tako kupil dormeo.....saj je isto kot če ga kupiš v trgovini, ravno tako upoštevajo morebitno reklamacijo.[/quote]
Ma ne vem - bi ga hotla najprej malo sprobat - se nanj ulest, pa tako..... pa kaj povprašat..... in nasploh sem ful skeptična in imam odpor do nakupovanja prek tv (sploh takšnih relativno dragih in 'pomembnih' zadev) ..... pa sploh sta mi ta reklama in ta Dormeo že tako antipatična, da ju imam do konca življenja zadosti. IPB Image


.

mi smo tut prek tv dormeo naročl.. kr jst vem se ne morš gor uležz ker prpelejo to use tko skupej zvit, da morš par ur počakat predn se gor uležeš...
ga mamo že mal več k pol leta pa ni blo problemou, tkoda ti kr naroč prek tv ;)
glede spanja pa.. men je mal pretrd, tkoda ustrajam pri svoji francoski haha biggrin.gif
  • 0

#30 lucy

lucy

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 22 February 2006 - 02:44 PM

Dormeo je menda umetna spužva, ne poznam točno, mislim da ja. Ti tel. oglasi so bolj tako, tako in ta studio moderna...?? Poznam enega ki tam dela in nima tega dormea ?? A če ljudem ustreza, velja samo to in nič drugega. Pa tudi tako dragi menda niso.

No jaz sem si že pred časom kupila ležišče iz 100% lateksa it. firme Bedding, takšen, da lahko slečeš to prevleko z zadrgo in opereš. Sem dala čez 100 tisočakov (za 160 cm). Mojega svaka je kap ko je slišal za ceno in se je potem ulegel in sprobal (ne z mano, seveda) in kupil še dražjega kot jaz in smo vsi zadovoljni.
Najslabša stran teh super ležišč je ta, da potem nikjer drugje več dobro ne spiš, ker ni tako fajn kot doma.
Povšter imam pa iz pirinih luščin in ga vedno ko kam grem tudi vlačim s sabo.

Je pa z lateksom tako da je to čisto naravni material in potem če fanj švicaš ponoči menda to vpija ta švic (ala bombaž) in bakterije...Morajo biti pa spodaj tudi lestve, da to vse diha.
Jaz pristajam vseeno na naravno...
  • 0

#31 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 10:24 AM

A ima katera njihove povštre?
  • 0

#32 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 February 2006 - 10:39 AM

QUOTE(Verja)
A ima katera njihove povštre?

jaz jih mam.. ležijo nekje v omari, mogoče pa kdaj prav pridejo wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#33 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 12:32 PM

QUOTE(pupa)
QUOTE(Verja)
A ima katera njihove povštre?

jaz jih mam.. ležijo nekje v omari, mogoče pa kdaj prav pridejo wink.gif


Soseda je rekla, da so dobri pa me zanima, če je še kdo istega mnenja? Ležišče vem, da je o.k.
  • 0

#34 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 February 2006 - 12:56 PM

kaj pa vem.. jaz sem samo 1x spala na njem, ni slab. moreš se ga navadit wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#35 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 05:05 PM

Mal so dragi, če jih pol ne uporabljaš.
  • 0

#36 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 February 2006 - 06:51 PM

QUOTE(Verja)
Mal so dragi, če jih pol ne uporabljaš.

IPB Image
  • 0
Posted Image

#37 katy

katy

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 13 March 2006 - 09:16 PM

jz mam tud dormeo pa je tko no.....kaj pa vem....ko se zutri zbudiš še vseen nisi tko naspan....to sigurn ni res no, da se zbudiš pa si vs spočit....mogoče je res edin to da pomaga pr uravnavanju hrbtenice....to pa ja....vzglavnik je pa men tud uredu :!:
  • 0

#38 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 10 May 2006 - 06:39 PM

sj je res, da usi pravjo kolk je dobr pa to... jst ga mam in za moje pojme je pretrd... ne vem no, ampak zjutri me nekak use tko mal boli, če npr. mal dlje poležavam... ermm.gif , sploh je blo pa grozno na začetku, ko me je usak jutr hrbet boleu zarad tega...se mi zdi da ni res, da se ne vem kolk dobr naspiš pa to... sj res nočm pretiravat pa to, ker je udoben, ampak malo pretrd... bolš je ležišče mau sprobat pred nakupom, da vidš če ti res odgovarja... rolleyes.gif
  • 0

#39 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 12 May 2006 - 10:00 PM

Midva z mojim dragim, sva si ga ravno dans naročila....tako da čez kak teden ga dobiva, pa poročam smile.gif Ampak nisva naročila še vzglavnikov, ker se mi zdi, da se nebi mogla navaditi ermm.gif
  • 0

#40 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 May 2006 - 10:03 PM

OT: sicer pojma nimam, kaki so dormeo vzglavniki, imam pa anatomski vzglavnik in je to prava pesmica proti navadnim. oni navadni so meni prenizki in sem se skos zbujala z razbolenim vratom in zategnjenimi rameni. zdaj je pa spanje prava pesmica. jaz mam latoflex in jogi od dolarja, takisto poušter in mi je zlo kul.

loris, ti pa le poročaj! wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users