Jump to content


Photo

Puder/ST - GUERLAIN Terracotta Spray Bronzing Powder Mist SPF 10


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 28 May 2007 - 04:33 PM

IPB Image


Terracotta Spray je bronzer. Meni predstavlja zanimivo mešanico bronzerja, pudra ter samoporjavitvene kreme ali če rečemo vse troje v enem. No, seveda je to zelo splošno rečeno, saj so določene razilke. Ta sprej namreč deluje tako, da se pošprica po obrazu oziroma po telesu in na to razmaže. Zadeva se lepo razmaže, hitro vpije v kožo, je ne lepljiva in na moji mešani koži tudi ni in niti ne postane mastna. Všeč mi je bolje kot ST, ker nima vonja, nisem lisasta, pričara lep zarjavel odtenk in še zvečer si zadevo umijem iz obraza. Imam odtenk 01 Light, ki je najsvetlejši. V navodilih piše, da se nanaša tako, da se za dve sekundi krožno prši po obrazu. To sem ob prvem nanosu tudi storila, ampak sem bila zelo razočarana, saj sem očitno preveč našpricala, tako da je bil odtenek pretemen in je izgledelo zelo nenaravno. Danes sem poizkusila ponovno, vendar tako, da sem si našpricala tekočino na prste in jo potem nanasela na obraz. Tokrat mi je uspelo pričarati prekrasen zagorel odtenek, tako da sem res navudšena in lahko samo rečem - adijo pudrom in ST-jem za to poletje. Ta sprej je res super odkritje. Negativno pa je to, da ni ravno poceni -43,50€. Sprej bom uporabila tudi za potemnitev nog, saj mi ST ogabno smrdi. Ne vem, kako je z madeži na oblačilih, vendar kljub nanosu kreme za zaščito pred UV žarki in tega spreja, ko podrgnem s prsti po obrazu, ne gre nič dol. Na izgeld in otip je dejansko kot naravna zagorela polt.

Ocena: 4 (cena)
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users