Jump to content


Photo

L'Occitane izdelki


  • Please log in to reply
457 replies to this topic

#421 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 January 2008 - 09:26 PM

Vem vem da ni iz nove linije. Ampak mi je malo čudno ker ga ni ne na slovenski spletni strani, niti v nobenem njihovem katalogu ga nisem zasledila. A pol si ga ti ziher vidla v trgovini?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#422 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82771 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 January 2008 - 12:21 AM

Ne da se mi gledat vseh strani. oops.gif

Organic Lavender Body Lotion
IPB Image
AQUA/WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LIPPIA CITRIODORA FLOWER EXTRACT*, GLYCERIN, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER EXTRACT*, CETEARYL ALCOHOL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVANDER) OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, hELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHERYL, XANTHAN GUM, PARFUM/FRAGRANCE (essential oils 100%), CETEARYL GLUCOSIDE, POTASSIUM SORBATE, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, LIMONENE.
* ingredients issues from Organic Agriculture.

View all Lavender Harvest products

Lavender Clarifying Shampoo
IPB Image
WATER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, TEA-LAURYL SULFATE, SODIUM LAURETH SULFATE, CAPRYLOYL GLYCINE, LAURETH-2, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, TETRASODIUM EDTA, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, LINALOOL, POLYQUATERNIUM-10, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, BUTETH-3, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, SODIUM BENZOTRIAZOYL BUTYLPHENOL SULFONATE, LIMONENE, ALCOHOL DENAT, GERANIOL, TRIBUTYL CITRATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, EXT. VIOLET 2

Lavender Detangling Conditioner
IPB Image
WATER, CYCLOMETHICONE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, LINALOOL, TOCOPHEROL, PANTHENOL, METHYLPARABEN, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

Gel Nettoyant Visage Lavande
IPB Image
WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINAMIDE MEA CHLORIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#423 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 25 January 2008 - 11:17 AM

Lavender Clarifying Shampoo

Face Cleansing Gel

Organic Lavender Body Lotion

Sivkinega balzama pa ne najdem.
  • 0

#424 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 January 2008 - 01:15 PM

Losjon za telo mi je zelo všeč, je sicer komedogen, ampak ne bo (glede na to, da je za telo) nobene panike, se ga pa vseeno izognite tisti, ki imate po hrbtu/dekolteju mozolje, da ne bi poslabšalo stanja. Drugače pa vsebuje zares veliko naravnih ekstraktov, pa nekaj hranljivih olj ter vitamin E. Zelo mi je všeč, fajn zadeva.

L'Occitane balzami so si po sestavi vsi zelo podobni - so zelo silikonski, praviloma vsebujejo vsi po eno hranljivo olje (tle je jojobino), pa še kakšno eterično olje (tle je od sivke in poprove mete), pa vitamin E. Za občutljivo lasišče ne bo, drugače je pa kar v redu - če vas ne motijo silikoni. Jaz se jih pri negi las izogibam.

Edit: Šele zdej vidim, da je dala Goddess oceno tudi od losjona. Sem prej spregledala ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#425 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 January 2008 - 11:35 PM

Jooj, tok sem jezna. Dobila sem tester kremice iz nove kolekcije in so se mi takoj naredili 4 podkožni mozolji. Marš! rolleyes.gif mad.gif ermm.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#426 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2008 - 11:37 AM

Mene pa zanima tale losjon, iz Organic Red Rice kolekcije. Pa piše da ni K. huh.gif

aqua, glycerin, dicaprylyl carbonate, methyl methacrylate crosspolymer, cyclomethicone, red rice vinegar, oryza sativa (rice) extract, oryza sativa (rice), oryza sativa (rice) powder, citrus medica limonum (lemon) peel oil, butylene glycol, maltodextrin, cetearyl alcohol, sorbitan stearate, ethylhexylglycerin, zinc glycyrrhetinate, spiarea ulmaria extract, cetearyl glucoside, zinc pca, salycilic acid, sodium hydoxide, hydroxyethylcellulose, c14-14 isoparaffin, parfum, chloprehensin, acrylates/c10-30 alykl acrylate crosspolymer, propylene glcol, polysorbate 60, laureth-7, tetrasodium glutamate diacetate, peg-20 methyl glucose sesquistearate, polycrylamide, phenoxyethanol, sodium benzoate, potassium sorbate, limonene, coumarin


  • 0

#427 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16983 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2008 - 02:48 PM



Saj res ni. smile.gif Prvih nekaj sestavin je istih kot pri sivkinem, pol naprej so pa precej zgodaj eni izvlečki iz riža, pa rižev prah (tole bo dobr matiralo) pa eno citrusno olje. Pa tole je dosti boljše po sestavi kot je bil sivkin fluid, tale rižev tud parabenov nima. =)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#428 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 20 April 2008 - 04:30 PM

Sem dobila testerje tega losjona s rižem in mi je zelo všeč. Matira enako dobro kot sivkin, diši zelo prijetno in je že na moji wishlisti. Zraven bom kupila pa še tonik, ki kakor sem videla sestavine nima alkohola, ma pa cink pa nekaj AOK. Gel za obraz je pa brez SLS-ja, v glavnem celotna linija je super.
  • 0

#429 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 20 April 2008 - 05:35 PM

L'Occitane Red Rice - Purifying Rice Toner
Dvofazni osvežilni tonik za mat izgled kože.

Sestavine: aqua/water, propylene glycol, hydrated silica**, zinc pca, sodium pca**, glycerin**, red rice vinegar*, citrus medica limonum (lemon) peel oil**, oryza sativa (rice) extract*, oryza sativa (rice) powder**, bisabolol**, spiraea ulmaria extract**, ethylhexylglycerin, salicylic acid, pyridoxine hci, butylene glycol, maltodextrin**, sodium benzoate, sodium hydroxide, potassium sorbate, ppg-26-buthen-26, peg-40 hydrogenated castor oil**, chlorphenesin, peg-6 capylic/capric glycerides**, parfum/fragrance, methylparaben, disodium edta, coumarin, limonene.

* sestavine iz bio pridelave
** sestavine naravnega izvora


L'Occitane Red Rice - Mattifying Papers
Matirni papirčki z riževim prahom.

Sestavine: aqua/water**, kaolin**, oryza sativa (rice) powder**, propylene glycol, oryza sativa (rice) extract*, cellulose gum**, maltodextrin**, bentonite**, CI 77891 (titanium dioxide)**, sodium dehydroacetate, parfum, polysorbate 80**, phenoxyethanol, sodium metaphosphate, coumarin.

* sestavine iz bio pridelave
** sestavine naravnega izvora

L'Occitane Red Rice - Exfoliating Rice Powder
Vsebuje riževe kosmiče, ki se v stiku z vodo spremenijo v kremast piling.

Sestavine: sorbitol**, solanium tuberosum (potato) starch**, triticum vulgare (wheat) starch**, sodium cocoyl isethionate**, polyethylene, disodium lauryl sulfosuccinate**, cellulose**, kaolin**, oryza sativa bran (rice) hull powder**, silica**, guar hydroxypropyltrimonium chloride, zinc pca, parfum/fragrance, oryza sativa (rice) extract*, citrus medica limonum (lemon) peel oil**, maltodextrin**, limonene**, coumarin.

* sestavine iz bio pridelave
** sestavine naravnega izvora

L'Occitane Red Rice - Foaming Face Cleanser

Čistilna pena z izvlečkom rdečega riža iz francoske Provanse.


Sestavine: aqua/water* *, cocamidopropyl betaine**, glycerin**, acylates copolymer, disodium cocoyl glutamate**, sodium methyl cocoyl taurate**, lauric acid**, glycol distearate, sodium laureth sulfate**, peg-40 glyceryl cocoate**, red rice vinegar*, oryza sativa (rice) extract*, citrus medica limonum (lemon) peel-oil, parfum/fragrance, spireae ulmaria extract**, maltodextrin**, butylene glycol, sodium hydroxyde, zinc pca, potassium sorbate, sodium benzoate, sodium coceth sulfate**, disodium laureth sulfosuccinate**, peg-12 dimethicone**, cocamide mea, tetrasodium glutamate diacetate, limonene**, coumarin.

* sestavine iz bio pridelave
** sestavine naravnega izvora

Slik mi noče nalepit verymad.gif .
  • 0

#430 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2008 - 06:14 PM

^^woot.gif Melaaa! woot.gif Me veseli, da je vsaj ena kremca za obraz dobra, pa ne K. laugh.gif
  • 0

#431 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 April 2008 - 07:01 PM

L'Occitane Red Rice - Purifying Rice Toner: vlažilen, s cinkom in dosti naraven. Všeč - za problematično kožo.

L'Occitane Red Rice - Mattifying Papers: z glino, z nekaj naravnimi snovmi in kvalitetni. Vpijajo maščobo in niso K.

L'Occitane Red Rice - Exfoliating Rice Powder: nemasten, vpija maščobo, s cinkom. Spet za problematično kožo in dober.

L'Occitane Red Rice - Foaming Face Cleanser: vlažilna, nežna, ni K. Spet fajn.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#432 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 21 April 2008 - 03:32 PM

Ojej, boga moja denarnca. Jst bi tud mela. woot.gif Fluid in tonik bosta moja. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#433 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 21 April 2008 - 03:57 PM

Js bom tud tonik pa fluid kupila, bom pa vzela oni kompletek k je še mini pakunga gela zraven.
  • 0

#434 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82771 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 April 2008 - 09:17 PM

Kok pa stane ta komplet?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#435 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 22 April 2008 - 03:52 PM

37€
  • 0

#436 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 22 April 2008 - 04:14 PM

Jst sm čist navdušena na to kolekcijo. Sicer sem jo probala samo enkrat, torej včerej zvečer in je zaenkrat super. Tonik ful dobro matira, meni je sicer malo premalo in se moram s kremo namazat, fluid je pa tud tak- se tkoj vpije, dobr matira in dolg zdrži tole matiranje. Gel za pucanje pa še nisem probala.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#437 ring

ring

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 13 May 2008 - 02:53 PM

Kako se obnese ta kolekcija z rdečim rižem? Me zanima še posebej za losjon in tonik, kako dolgo matira, ker se mi začne koža svetiti že po dveh urah? Sem hotla kupit losjon od sivke, pa ga nimajo sad.gif
  • 0

#438 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 13 May 2008 - 03:05 PM

ring sivkine kolekcije ni več, jo je nadomestila ta z rdečim rižem. Js imam oboje tonik in fluid, oboje dobro matira. Tonik ma neke riževe delce notri, ki naj bi matiral in ko ga nanašam je ful neki bremzajoč občutek, ni tako ''gladek'' kot pri drugih tonikih, me pa moti embalaža. Že sam tonik dobro matira, fluid je pa še za odtenek boljši, meni zdrži približno pol dneva, isto kot sivkin ampak mi je ta ljubši ker nima tako intenzivnega vonja, Pa zelo dobro se maže, js porabim pol pritiska na pumpico za celo T-cono.
  • 0

#439 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 13 May 2008 - 03:19 PM

Jst sm tud zlo zadovoljna s fluidom, res dobro matira, ne porabi se ga veliko. Tonik mi je ok, mogoče skoraj preveč matirajoč, embalaža mi je pa mal smotana, pokrovček je čuden, sam sej to nima take veze. Gel za čiščenje je pa tud dober, zlo dobro odstrani puder, tud matira, edin moti me, ker ful pče, če pride v oči (sej to itak skor vsak gel, sam ta se mi zdi, da me še extra peče).
Na splošno so zlo fajn.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#440 Neyka

Neyka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 May 2008 - 02:00 PM

Očitno je dobra tale kolekcija. Škoda da nimam mastne kože sad.gif tongue.gif
  • 0
Hey girls I lost myself! Anyone found me?
I have gone to look for myself... If I should return before I get back, Please keep me here.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users