Jump to content


Photo

O.b. tamponi


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (34 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (30 votes [88.24%])

    Percentage of vote: 88.24%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [8.82%])

    Percentage of vote: 8.82%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [2.94%])

    Percentage of vote: 2.94%

  5. 1 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 September 2006 - 04:16 PM

.

Moji zvesti spremljevalci že vrsto let, zame povsem brez konkurence. Za moje pojme so najbolj kvalitetni tamponi, ki so trenutno na voljo. So primernih oblik, zelo lepo oblikovani, zaobljeni, popolnoma nič scufani (kot so to npr. povsem neugledni Tampax in drugi, kjer vidiš, kako so Ob daleč nad vsemi), zaviti so v zelo lepe prozorne ovoje, ki jih ni problem odviti. Kompaktni, jaz nimam problemov pri vstavljanju. Sedaj so na voljo tudi z aplikatorjem, kar omogoča še bolj elegantno in higienično (pa vendar meni rahlo neprijetno) vstavljanje. Na voljo so v 4 velikostih, vsi imajo tudi krasno prevlekico (ki omogoča še bolj drseče vstavljanje in zadrževanje tekočine v tamponu) - razen največjih, ta zelenih. Velikokrat se jih da kupiti tudi s priloženo potovalno škatlico. Mene niso razočarali v nobenem pogledu in jih podeljujem najvišjo možno oceno. Cena je višja, ampak to opraviči njihovo kvaliteto.


IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 September 2006 - 04:46 PM

To so tudi moji zvesti spremljevalci. Ne menjam jih več nikoli.
Najbolj pri srcu so mi aplikatorski, ker jih lažje vstavim, ko je nožnica suha.
Uporabljam tiste z normalno vpojnostjo. So ravno prav mehki (ne tako kot Sparovi, ki so pretrdi ali Tampax, ki so en kos vate).
Morda me moti edino emblaža, ki je iz dveh delov in jo je malo nerodno odvijati.
Sicer same petice.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 02 September 2006 - 06:28 PM

men so tut najbolj všeč. ene parkrat sm bla prisiljena kupit viriana, ker so od ob mel samo najmanjše, to mi pa takrat ni pomagal, pa na petrolu jih tut nikol ne najdem, zmer sam viriana. viriana so mi pa totaln poden, ker jih odpiram pet minut pa še vata gre stran biggrin.gif ko sm pa to čudn povedalaob ruls!ocena 5
  • 0

#4 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 10:22 PM

Tudi moji naljubši tamponi. Zelo v redu, vpojni, še posebej cenim tisto prevlekico za lažje vstavljanje. Aplikatorskih nisem še probala, ampak ne dvomim, da bojo izpolnili moja pričakovanja in si tudi zaslužijo tole petko.

5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#5 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 03 September 2006 - 12:31 PM

Edini tamponi, katere uporabljam, nimam potrebe po menjavi, ker so mi ti super.

5/5
  • 0
IPB Image

#6 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 03 September 2006 - 03:35 PM

Dodajam se jaz mojo petko. So neprimerljivo bolj vzdrzljivi napram ostalim. Res se opazi razlika v kvaliteti. Pa se lustno so zapakirani.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 September 2006 - 06:34 PM

Uporabljam izključno O.B. Pro Comfort tampone, ker so pač najboljši in brez konkurence. So fino kompaktni in ni bojazni, da bi se scufali, prevlečeni so s takšno prevleko, ki še olajša vstavljanje, so zelo dobro vpojni in sploh super ... nimam niti najmanjše pripombe, same pohvale! Največkrat posežem po tistih Light Flow in Normal, ker so povsem dovolj vpojni in mi zadostujejo. Aplikatorskih še nisem preizkusila, mislim, da jih tudi ne bom in ostajam zvesta navadnim.

Čista 5!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2006 - 07:09 PM

Odkar jih uporabljam so stalnica pri meni. Nežni, vpojni,... Pa še priročno škatlico so imeli zadnjič v akciji. Pa še veliko bolj priročni so kot vložki.

S Pro Comfort so naredili čisto revolucijo. Veliko lažje vstavljanje je gotovo pomagalo marsikateremu dekletu.

5/5
  • 0

#9 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 13 September 2006 - 09:56 PM

Fajni pri vstavljanju, lepa škatlica, sem zelo zadovolna z njimi sicer še nisem drugih uporabljala ampak niti ne mislim, ker mi ugajajo.

5/5
  • 0

#10 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 14 September 2006 - 06:08 AM

Noro dobri tamponi!
5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#11 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 14 September 2006 - 02:06 PM

dobri tamponi res...ne cufajo se, vstavljajo se lahko. škatlica je tut fajn. uglaunm zakon!

ocena 5/5
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#12 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 21 October 2006 - 02:48 PM

super tamponi! js uprorablajm o.b. mini in pro comfort mini.vse easy laufa,-cool

5/5
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#13 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2006 - 08:10 PM

sicer edini ki sem jih probala, ampak se od njih ne ločim...

5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#14 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 02 January 2007 - 12:26 PM

Se pridružujem pohvalam, čez O.B. jih ni! Odkar imajo prevleko za lažje vstavljanje pa sploh. + lična embalaža, mala, srednja in velika pakiranja...

5/5
  • 0

#15 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 02 January 2007 - 08:05 PM

se strinjam z vsemi pohvalami. so bli edini ki sm jih probala in so res odlični zato jih nikakor ne mislm z drugimi menjat... skratka dabest =) --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#16 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 04 January 2007 - 01:14 PM

Tud jaz sem bila vedno zadovoljna s tamponi O.B., amak ta nova varianta COMFORT mi očitno ne ugaja povsem. Vrvica je vedno rdeča (?!), pa čeprav tampone menjujem pogosto in še ga sploh ne bi bilo treba menjat recimo... hmm.gif Prej se mi to nikoli ni dogajalo (tud pr navadnih O.B. ne). Vstavljanje pri COMFORT je res lažje, kot pri ostalih tamponih, to je torej plus.

Ne vem no. Malo so me razočarali. Ampak, ostale variante pa so kul.

Dajem jim oceno 4.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#17 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 January 2007 - 09:39 AM

Edini tamponi ki sem jih uporabljala ampak se ne lodčim od njih za nobeno ceno. Sploh pa odkar imajo silk touch površino. thumbup.gif


5/5
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#18 anemari

anemari

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 29 January 2007 - 11:39 AM

so res zelo dobri tamponi, zanesljivi, lažje se vstavljajo. cena je kvaliteti primerna, 5
  • 0

#19 Desiree

Desiree

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 February 2007 - 01:59 PM

5; no comment--ocena je dovol zgovorna že sama po sebi wink.gif
  • 0
Dancing on his grave...

#20 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2007 - 09:06 PM

Edini tamponi sicer, ki sem jih sprobala ampak definitivno najboljši, nimam potrebe po menjavi.


Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users