Jump to content


Photo

jamie oliver


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 October 2005 - 03:06 PM

a kera kej ve kok knjig je že izdal jamie,pa kolk kej stanejo?
brskam po neti-speltnih knjigarnah- pa skoz naletim na isto knjigo-''srečna kuhinja'' 10.000 sit. ermm.gif O drugih knjigah in cenah pa ne duha ne sluha.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2005 - 03:19 PM

.

Napisal je še Nepreklicano Jamie, Goli kuhar, Kuhinja do nazga, Še več kuhinje do nazga!
Sicer je pa meni ta njegova kuhinja sicer videt čisto slastna, samo kaj, ko tričetrt sestavin pri nas ne dobiš, katere on uporablja pri kuhi!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 October 2005 - 03:24 PM

[quote=Jenna].

Napisal je še Nepreklicano Jamie, Goli kuhar, Kuhinja do nazga, Še več kuhinje do nazga!
Sicer je pa meni ta njegova kuhinja sicer videt čisto slastna, samo kaj, ko tričetrt sestavin pri nas ne dobiš, katere on uporablja pri kuhi!


.
u,hvala! a za cene kej veš?Jj sam vem,da je srečna kuhinja 10.000sit
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2005 - 04:53 PM

.

Za cene žal ne vem, ampak po moje so vse tam okoli 10k.


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 October 2005 - 06:54 PM

Se pa da na netu tudi dobiti... wink.gif Učim krivo vero.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 October 2005 - 08:30 PM

Rea knjiga Še več kuhinje do nazga stane 8k.

Drugače pa je res kar je Jenna napisala, da se polovica sestavin ne dobi .. in ko jaz vidim kak on po kuhinji paca in tiste sestavine meče po kuhni (boge čistilke) in jih kr v neko luknjo noter meče biggrin.gif . Potem pa vliva PREVELIKE količine olja itd..
Sej drugače je pa kul dečko. Ma ženo in otroka. Urejeno življenje.
  • 0
Viens, reste ici!

#7 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 13 October 2005 - 10:57 PM

men ma sladice dobre... IPB Image

kar se pa sestavin tiče se kdaj lahk kej spusti, drugač se pa skor vse tud pri nas dobi (ingver ipd.) IPB Image

pr nas ima mat ene 2 knjigi... dobila jih boš v knjigarni Vale-Novak, ker je to njihova založbaa izdala, so pa v City Parku v LJ IPB Image

  • 0
Posted Image

#8 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 October 2005 - 11:23 PM

QUOTE(sonchika)
Se pa da na netu tudi dobiti... wink.gif Učim krivo vero.

laugh.gif
hvala,sonchika in ostali. Bi za darilo kupila,za darilo pa ne morem ravno kopirati iz neta in skupi zalimat;)ah,ja ermm.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#9 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 October 2005 - 02:55 PM

Mene tud zvije ko ga vidim vlivat tist olje not v hektolitrih... laugh.gif
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 October 2005 - 04:26 PM

v knjigarni na wolfovi bi jih tut morali imet ... za trgovino s konceptom na židovski pa nisem prepričana ... čeprav so me že naučili, da vseh knjig nimajo v vseh svojih knjigarnah, ker neodvisno ena od druge naročajo ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 October 2005 - 07:57 AM

QUOTE(rea)
QUOTE(sonchika)
Se pa da na netu tudi dobiti... wink.gif Učim krivo vero.

laugh.gif
hvala,sonchika in ostali. Bi za darilo kupila,za darilo pa ne morem ravno kopirati iz neta in skupi zalimat;)ah,ja ermm.gif biggrin.gif


Tudi to se da (delam v tiskarni). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 October 2005 - 11:44 AM

QUOTE(sonchika)
QUOTE(rea)
QUOTE(sonchika)
Se pa da na netu tudi dobiti... wink.gif Učim krivo vero.

laugh.gif
hvala,sonchika in ostali. Bi za darilo kupila,za darilo pa ne morem ravno kopirati iz neta in skupi zalimat;)ah,ja ermm.gif biggrin.gif


Tudi to se da (delam v tiskarni). smile.gif

no,prou,ampak jaz ne bi tako za darilo dala laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3738 posts
  • Gender:Male

Posted 15 October 2005 - 02:01 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
. in ko jaz vidim kak on po kuhinji paca in tiste sestavine meče po kuhni (boge čistilke) in jih kr v neko luknjo noter meče biggrin.gif . Potem pa vliva PREVELIKE količine olja itd..
Sej drugače je pa kul dečko. Ma ženo in otroka. Urejeno življenje.


verjemi, da ima po koncu kuhanja bolj čisto kuhinjo kot bi jo katera od nas imela wink.gif In ima kr lepo narejeno kuhinjo...lahko reže po celem pultu (ker je iz lesa) Tista luknja pa je zelo praktična, saj je spodaj koš in ne rabiš odpirat predalov pa ostanke prenašat preko kuhinje..še posebej če kaj kaplja ....

Je pa res, da vse dela po občutku..jaz pa tega še nimam in bi pasalo, če bi bile vse sestavine odmerjene smile.gif
  • 0

#14 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 October 2005 - 02:33 PM

Nimam ravno tega občutka biggrin.gif . Tista luknja je res praktična ampak vseeno se mi zdi vse skupaj tak pacasto da dol padeš. Ampak ko uživaš njegove dobrote se to odmisli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#15 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 October 2005 - 09:50 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Nimam ravno tega občutka biggrin.gif . Tista luknja je res praktična ampak vseeno se mi zdi vse skupaj tak pacasto da dol padeš. Ampak ko uživaš njegove dobrote se to odmisli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .

tko kot pri pleskavicah v Beogradu :laughing6:
  • 0
Posted Image

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 05:25 PM

Jaz imam to knjigo doba pa se mi ne zdi prav dobra. Ko sem jo kupila sem bila navdušena, sedaj pa stoji na polici.
  • 0

#17 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 24 February 2006 - 06:38 PM

Mnja... enako. Jaz sem ga začela gledati že čisto na začetku, ko so njegove oddaje še predvajali na RTV in mi je bil fenomenalen, take zanimive stvari je delal, izvirne pa ne pretirano zakomplicirane - ravno prav za poživitev jedilnika. Potem sem si pa tudi kupila dve knjigi in ugotovila, da je v končni fazi zelo veliko receptov dokaj neuporabnih, predvsem zaradi sestavin, ki se jih pri nas ne dobi oziroma se moraš že res potrudit, da jih najdeš, npr. na veliko uporablja recimo jagnjetino, fazane in razne severnjaške vrste rib, cele gore zelišč (ne morem jst kuhinje spremenit v rastlinjak, madona, zato da potem enkrat na vsake kvatre utrgam par vejic zadeve), ostrige in školjke (jaaa - v vsakem lokalnem merkatorju, ane), razne skute in sire in smetane, za katere prvič slišim, za piščanca ima bolj ali manj recepte s celim piščancem (valda so pa bolj praktični fileji), bananini listi, ipd... Tak da tudi jaz nad knjigami nisem preveč navdušena.

Aja - pa se strinjam s hektolitri olivnega olja - vse lepo in prav, saj verjamem, da je zdravo olje, ampak vse v svojih mejah. Pol pa reče: par kapljic olivnega olja in kar vliva.... jao rolleyes.gif
  • 0

#18 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 07:13 PM

Jaz sem prakticirala le njegove palačinke - Ameriške al kakšne že...
  • 0

#19 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 24 February 2006 - 09:38 PM

ja on je care ej js sm pa že probala njegove 4 recepte in morm rečt da so bli vsi fajn!!!

drgač pa gledala sm ga že takoj k je začel bit na tv in smo ga pol navdušeno snemal tko da mamo ene 7kaset ko gor on kuha!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 March 2006 - 10:45 AM

QUOTE(kristy)
ja on je care ej js sm pa že probala njegove 4 recepte in morm rečt da so bli vsi fajn!!!

drgač pa gledala sm ga že takoj k je začel bit na tv in smo ga pol navdušeno snemal tko da mamo ene 7kaset ko gor on kuha!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Si njegov fan. tongue.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users