Jump to content


Photo

Blogi, članki, kolumne


  • Please log in to reply
980 replies to this topic

#921 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2016 - 11:50 AM

Na Immortelle +1.


Ana, ne, samo pac tako rece. Raje ima lepo urejeno zensko s hudo postavo v pajkicah, pac :) ali na kolesu, ali tekacico....
Ne potegnejo mu tiste, kjer ti je ze ob pogledu nanje jasno da zjutri porabi eno uro pred speglom preden je po njenem mnenju za v javnost.t o pa pac vidis katere so...tiste ki imajo 10 cm pudra,highlighterja,bronzerja,lasne podaljske,umetne trepalnice,obrvi in nohte.
Kot da se z malo mejkapa, normalnimi lasmi in trepalnicami ne da izgledati simpaticno.
  • 0
 

#922 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 12:01 PM

Jaz v tvojih postih zaznam tak zaničujoč ton, do punc, ki jim je pomembno pač nekaj drugega kot tebi.

Če porabijo 1h pred ogledalom zjutraj še ne pomeni, da so slabe osebe.

Mešaš samozavest (počutim se dobro v svoji koži in to kažem navzven, kakorkoli že sem urejena) in egoizem (vidim samo sebe, ostale bi pa poteptala).


  • 0
Viens, reste ici!

#923 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2016 - 12:08 PM

Tu smo tako zaplankani za design in stil, da se sploh ne zavedamo.


To se pa strinjam s tabo 100%. Zdaj vsi nosijo superge, jeans, cropped top in kite. Mi je pa tudi S. stil tak.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#924 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2016 - 01:05 PM

"Trendy is the last stage before tacky", pravi Lagerfeld.
In ja, lahko se oblacis netrendovsko. Samo ne v Zari ...
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#925 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 01:28 PM

Jaz se s tem ne strinjam. :)

Meni je skoraj vse, kar se danes nosi na ulici trend, samo paše v druge kategorije.

 

Recimo, če smo že pri tem, Jina, se tudi ti izjemno trendovsko oblačiš. Pa to ni mišljeno negativno, torej ni "the last stage before tacky".


  • 0
Viens, reste ici!

#926 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2016 - 01:29 PM

Ti ze ves. ;)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#927 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 01:45 PM

:lol:


  • 0
Viens, reste ici!

#928 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2016 - 01:52 PM

Ana, pa ni misljeni zanicevalno.
Vcasih si prav zelim, da bi naredile en cudovita meet, da bi videle kaksne smo v resnici. Zal mi je ce se tako bere in ce tako zapisem. Jaz ljudi ne sodim po izgledu ker sem se ze naucila, da tisti, ki jih najbolj sodis najprej presenetijo.
Mogoce poskusam kaj slikovito povedat pa pac, izpade potem zanicevalno....ni tako, res.
  • 0
 

#929 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2016 - 02:11 PM

Ana, ocitno imava drugacni interpretaciji trendov. Trendi se spreminjajo 4x na leto in ce se ne oblacis bolj nevtralno in ne kupujes stalno novih stvari in nosis samo to, si v tistem momentu kvecjemu "last season". Ce je pa klasicno/minimalisticno/basic/95% casa cisto v crnem zate trend, pa naj bo. Samo menda to ne more biti "in" ze leta in leta. :D Pa v tem primeru je tudi citat vzet iz konteksta, ker govori o sezonskih trendih. Ti na ulicah vidis same trendovsko oblecene, jaz pa (skoraj) nobenega. Jaz vidim ljudi brez domisljije, v skinny kavbojkah in navadnih majicah, obute v superge, balerinke ali nizke sandale. Na sreco je vsaj pajkic manj. V Slo ni nobene kulture oblacenja.
  • 1

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#930 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2016 - 02:53 PM

Jaz tako zelo padem v to jinino kategorijo :D
Skinny kavbojke in all starke, jeseni in spomladi 90% casa..jina daj kake svpje outfite prilimaj. Me res zanima, kako to izgleda.
Meni crna ni kul, ker postara. Jo imam zelo rada, ampak pac...postara.Vsaj v celoti crna.
  • 0
 

#931 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 03:11 PM

Za mene je vse kar kupiš v trgovini trend 21. stoletja oziroma tega desetletja. :) 

Saj vem, da želiš bit ti posebna, ampak meni nisi nič kaj drugačna od drugih, kar ni negativno - čeprav boš ti tako razumela. :)


  • 0
Viens, reste ici!

#932 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2016 - 03:13 PM

Kakšni so pa outfiti z domišljijo?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#933 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2016 - 03:32 PM

Ravno to, da nisi tak kot večina. Ampak če hočeš biti, tudi ni nič narobe s tem, niti ne sodim karakterja po oblačenju (drugače bi bil tudi moj mož blazno dolgočasen :D). Jaz tudi ne poskušam izstopati, samo kavbojke so mi pač višek dolgčasa in jih nisem navlekla nase že enih 7 let.

 

Ana, midve se sploh še nisva videli pa deluješ tako poznavalska, kot da sva najmanj kolegici. Meni se ne sanja o stilu ostalih forumašic, razen če katero osebno dobro poznam. To pa lahko rečem samo za eno.

Pojem "trend desetletja" pa ne obstaja, ker se ti vedno vračajo. 

Fiona, črna ne postara vseh. :D
 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#934 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 03:38 PM

Jina, sklepam po oblačilih, ki jih kupiš in nalepiš sem, enkrat pa sem te videla na sejmu Ambient. :)


  • 0
Viens, reste ici!

#935 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2016 - 03:53 PM

Se mi je zdelo, samo res ne moreš po tem sklepati, niti ne poskušam biti drugačna od ostalih. Tak stil pač imam, redko kaj mi je všeč, neodvisno od trendov (čeprav mi včasih olajšajo izbiro v trgovinah) in v drugačnih oblačilih bi se počutila slabo. Če je komu dolgočasen in nič posebnega, nimam nič proti. Tudi meni je včasih, ker mi je marsikaj nedosegljivega. Itak pa bolj kot se trudiš biti drugačen, bolj si podoben drugim.

Pa smo spet prišle na čisto osebni nivo, sploh nisem hotela tega.

 

On topic, a uganete, kdo je to? :D

 

2Gl4Nvyt.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#936 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2016 - 04:04 PM

Nimam pojma :)

Jaz bom jutri oblekla nekaj cisto izven...krilo bo osnova.
Sam men gre na zivce da moram pol sedet s prekrizanimi nogami v sluzbi, da ne morem nog imet narazen (ok to se cudno zdaj slisi, ampak ce osem ur sedis si pac zivljenje naredis cimbolj udobno) pete so pa itak zame cisto izven, enostavno trpim v njih.ce jih kdaj ze obujem se cel dan sprasujem a so enim zenskam resnicno udobne ali so pac nek kompromis, ker pac res polepsajo nogo, ceprav zraven umiras na obroke....
  • 0
 

#937 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 04:07 PM

Meni je pač smešno, da nekdo (pa ne mislim zdaj tebe Jina!!!), oblečen v Nike čevlje, mom jeans, belo majico in črn nahrbtnik (usnjen ali bog ne daj Fjallraven Kanken) misli, da se ne oblači trendi...

 

Nimam pojma kdo je na fotki. :D


  • 0
Viens, reste ici!

#938 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2016 - 04:10 PM

Saj vem, meni tudi. :D 

 

To je pa Kayture, ne smemo je zapostavljati v tej temi! :lol:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#939 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2016 - 04:19 PM

Jaz sem dve strani nazaj prilepila njen prečudovit video in angelsko petje sploh ne 10 let starega komada, ki se je nekomu valjal po predalu, če ste zamudile slučajno!!!


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#940 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 04:26 PM

Jaz mam ves čas občutek (ko gledam njene snape itd.), da se še ni izživela (pa bi se rada), pa ne ve kako bi se... 


  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users