Jump to content


Photo

Azijska kozmetika


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#121 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2016 - 08:25 PM

Sem prejela innisfree serum z zelenim čajem in mi je zaenkrat všeč, zdaj ga uporabljam 1 teden.

Vonj je prijeten, serum je pa pač serum - lahek in bolj na vodni osnovi, fajn ga je nanesti pred kremo in še hitro se vpije. Poleti bi bil verjetno tudi brez kreme dovolj. Sicer me še vedno malo muči tisti alkohol tako hitro na začetku, vendar ga ne voham in ne občutim :P

 

 

 

No zdaj po malo daljši uporabi lahko rečem, da nisem več tako navdušena. Vonj me je začel precej motit, precej parfumiran je. Sicer ostale lastnosti OK, sicer nimam občutka, da bi kaj vlažil , ker po parih sekundah po nanosu dobesedno izgine.

Poglej pod moja danasnja nega. Uporabljam LRP Hydraphase Riche in mi je suuuper.

 

Od te kreme sem imela pa par testerjev. Sicer je fajn, hitro se vpije ne pušča nobenega filma na koži pa res imaš občutek nahranjenosti. Ampak kar mene vedno začne motit je spet vonj - sicer mi lepo diši, ampak ne za kremo za obraz,... sem prišla do zaključka da imam res veliko rajši, če izdelki za obraz ne vsebujejo parfuma. Pa tudi precej ziritira kožo okrog oči, zato je treba bit kar pazljiv, ne vem ali sem samo jaz tako občutljiva. :confused:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#122 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 31 October 2016 - 12:33 PM

Škoda. Najbrž si res tako občutljiva. Meni je tudi en čas najbolj pasala nega s produkti brez vonja. Če se odločiš, odkupim Innisfree serum :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#123 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2016 - 10:42 AM

Ali obstaja kakšna stran z ocenami in opisi azijske kozmetike? Jaz se med vsemi temi produkti ne znajdem najbolj.


  • 0

#124 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 01 November 2016 - 11:00 AM

Misliš mogoče blog?

 

http://fiftyshadesofsnail.com/ ( Tole ti bo v pomoč.)

 

http://www.snowwhite...easianpear.com/

 

http://www.fanserviced-b.com/

 

http://www.kinseng.org/ ( Tole.)

 

http://thewanderlustproject.com/

 

http://skinandtonics.com/(Ni več aktiven, ampak na njem je praktično vse, kar rabiš vedeti o azijski kozmetiki.)

 

http://us.memebox.com/(Ne pošiljajo k nam, ampak imajo ogromno izdelkov, opise in ocene uporabnikov.)

 

The forum: http://www.reddit.com/r/AsianBeauty/


  • 1

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#125 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2016 - 12:29 PM

Hvala  :worthy1:


  • 0

#126 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2016 - 09:47 PM

Škoda. Najbrž si res tako občutljiva. Meni je tudi en čas najbolj pasala nega s produkti brez vonja. Če se odločiš, odkupim Innisfree serum :)

 

Verjetno ga bom porabila do konca zdaj, ker mi kar hitro gre...pa nanašam ga tudi na vrat ter dekolte, tako da sem že skoraj na polovici, to pa se ti verjetno ne splača odkupovat. :) Če te pa vseeno zanima mi piši.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#127 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 01 March 2017 - 09:03 AM

4010355995667-727379_org.png
 
Nisem vedela :o Super info. Pa še niso totalno slabe sestavine.



To masko naneseš na očiščen obraz in potem nič ne izpereš, če prav razumem navodila na embalaži? Svojo običajno kremo najbrž nato namažem kot običajno?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#128 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 01 March 2017 - 09:33 AM

Ja. Lahko das spodaj serum, bo skoz moker pod masko in bo dlje "aktiven".
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#129 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 01 March 2017 - 09:42 AM

Hvala, Podgana! : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#130 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 May 2017 - 11:07 AM

Včeraj sem sprobala Cure natural aqua gel in se je super obnesel. Tako mehke kože že dolgo nisem imela, pa danes sem imela tako lepo sijočo kožo. Najraje bi ga kr naročila, ampak mi cena ne diši. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#131 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 September 2018 - 10:10 AM

A je med tajvansko kozmetiko kakšen must-have? :)


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#132 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 14 March 2019 - 10:34 AM

Hada Labo cistilno olje je cista zmaga. Ni mastno, malo se ga porabi, super ocisti, ne vpije se ali posusi, ce delas masazo. Zaenkrat najboljse, kar sem jih imela. In cisto brez vonja.

Na njihovo peno pa se cakam.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#133 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2019 - 10:38 AM

Jaz imam peno in je super. Bom še kupila. Čistilno olje bom pa naslednjič najverjetneje od Muji vzela.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#134 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 14 March 2019 - 10:43 AM

Za tega sem tudi veliko pohval slisala. Ti imas fizicno trgovino na voljo?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#135 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2019 - 10:48 AM

Ja fizično. Je ful lušna trgovina, takega minimalističnega stila (imajo tudi obleke, pohištvo itd.)

Sem si kupila njihovo vlažilno mleko in sem zelo zadovoljna zato me zdaj še olje mika. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#136 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 March 2019 - 11:02 AM

MUJI IMA KOZMETIKO?! Kuuaaa.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#137 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14746 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 March 2019 - 11:09 AM

O dear lord :D 

 

Sranje :lol: :lol: 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#138 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2019 - 11:24 AM

Podgana, a Kose čistilno olje si že imela, ti je Hada Labo boljše?

O kateri peni točno je govora? Je v tubi ali na pumpico?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#139 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2019 - 11:40 AM

Marmelada, Hada Labo Foaming Cleanser

41gIbpQ7SZL.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#140 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 14 March 2019 - 12:05 PM

Boljse, Marmelada :) Ni tako mastno pa tam mi je volj malooo motec.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users