Jump to content


Photo

pilice


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#21 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 20 September 2006 - 08:37 PM

jup, to je ta

sam me je pa presenetlo, ko sem v Duglasu rekla za stekleno pilco, pa prodajalka najprej prav, da ne ve, da mora pogledat, pa mi jo da ven in še vedno vztraja, da ne ve, če je to to.... pa lepo gor piše "iz stekla" rolleyes.gif biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 September 2006 - 03:08 PM

[quote=Tanjci]ok men je res najboljša steklena pilca od ARTDECO-ja.... ker gre za tolk fino neko mikro strukturo ti ne uniči nohtov... kupla sem jo za 2,8k v Duglasu, kje drugje je mogoče cenej... jst je ne zamenam za nič na svetu... je pa "večna" biggrin.gif
Jaz sem tole dans kupila in je tudi 2,8k v Muellerju. Sem si že prej brusila krempeljce in je res super!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 September 2006 - 06:34 AM

jst ko sem si začela pilt nohte, tam že v OŠ, me je tolk nerviral uno "vibriranje" v nohtu, sam pol čez cajt se itak nekak navadiš, ta pilca je pa tolk fina, da skor ni tega zoprnega tresenja
  • 0
Posted Image

#24 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 22 September 2006 - 07:31 AM

Pa je groba tale pila?Ker do zdaj so mi še vse ble pregrobe in so mi skor cefrale noht sad.gif
  • 0

#25 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 22 September 2006 - 07:40 AM

Kako dolgo pa jo pribljizno imate?Mesec,dva...pet?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#26 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 September 2006 - 08:01 AM

QUOTE(bellini)
Pa je groba tale pila?Ker do zdaj so mi še vse ble pregrobe in so mi skor cefrale noht sad.gif

ja pa glih gor sem napisala kolk fino pili, brez nekega grobega tresenja nohta... kar samo dokazuje, da gre res za take mikrodelce, ki nohta ne cefrajo

pred poletjem sem jo začela uporablat

  • 0
Posted Image

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 September 2006 - 08:18 AM

QUOTE(luminelle)
Kako dolgo pa jo pribljizno imate?Mesec,dva...pet?

Je nekaj vrstic višje že DiLeMa povedala, da je ta pilica večna.
Se ne obrablja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2012 - 09:43 AM

Jaz uporabljam LCN pile, so daleč najboljše. Eno za oblikovanje, eno za zapiranje nohta in poliranje in polirni blok.
  • 0

#29 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 June 2012 - 10:12 AM

jaz imam prej omenjeno ARTDECO stekleno že par let in sem bila zadovoljna.
Ampak zadnje čase se mi nokti tako cepijo in lomijo, da jo bom verjetno morala zamenjat. Verjamem, da ni v njej problem, ampak pomaga pa tudi ne.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#30 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 June 2012 - 12:34 PM

Jaz imam od Essija kristalno in je zakon. So jih pa kr podražili zdaj.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#31 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 12 June 2012 - 02:53 PM

Meni gre pri tej ArtDeco pilici na živce, da je tako debela in z njo težko oblikujem nohte ob straneh.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#32 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2012 - 03:06 PM

Kami. Jaz sem enkrat šla na ta otoček z manikuro in sem jim pokazala moje razcepljene nohte, in mi je en noht, ki je bil najbolj problematičen ful spilila (tudi čez, da je bil noht čisto gladek, brez videnga cepljenja, je res, da rahlo tanjši) in od takrat naprej nimam težav. Videla sem, da greš lahko s to stekleno pilico tudi malo po površini konice (z dvema potegoma), tako noht "zaključiš" in ti obljubim, da se ti ne bojo cepili. Moji se res ne. Če pa kje vidim, da obstaja možnost za cepljenje, pa grem s stekleno pilico spet čez in tako preprečim nadaljno cepljenje. V glavnem pa po vsakem piljenju vedno noht zaključim, kot sem že opisala. A štekaš o čem govorim?
  • 0

#33 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2012 - 03:43 PM

Po piljenju je noht vedno treba zapret, drugače se seveda cepi. Jaz brez te svoje pilice za zapiranje sploh ne morem funkcionirat.
  • 0

#34 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2012 - 04:10 PM

Ja js tudi po tanovem ne. Sej sm šla čez s tisto ta gladko bolj, ampak s stekleno se pa nisem upala. Zdaj od kar si grem s stekleno malo čez, nimam več težav.
  • 0

#35 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 14 June 2012 - 11:19 AM

Jaz uporabljam LCN pile, so daleč najboljše. Eno za oblikovanje, eno za zapiranje nohta in poliranje in polirni blok.


Kje se dobijo? Muller? Pravkar se mi je razbila Artdecova na 5 kosov. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#36 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2012 - 01:36 PM

Jaz imam Elite models stekleno pilico, pa mi ni preveč všeč. Meni je ful prenežna in si moram sto let pilit, da se kaj pozna.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#37 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2012 - 06:57 PM

Kje se dobijo? Muller?

Žal ne. :( Poskusi na teh otočkih, drugače pa Grosuplje.
  • 0

#38 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82176 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 June 2012 - 08:08 PM

Jaz imam bolj grobo Jessica, stekleno Zoya, polirni pa Konad in Just.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#39 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2012 - 08:16 PM

Po piljenju je noht vedno treba zapret, drugače se seveda cepi. Jaz brez te svoje pilice za zapiranje sploh ne morem funkcionirat.

A to se naredi s tisto čisto gladko pilico, kot je tudi za polirat?
Zakaj pa je koristno uporabljat polirno pilico? Samo zato, da je površina bolj gladka, ali še za kaj?

Jaz bi morala nabavit še kakšno bolj grobo. Zdaj imam eno prastaro kovinsko, ampak te verjetno niso tako dobre za nohte ali je vseeno?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#40 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2012 - 08:20 PM

Jaz imam za zapiranje 3 fazno, za zapiranje uporabljam samo 1. in 2. (mehki, ne grobi, ampak dovolj da zapre noht- pa da da stran tiste nitke, ki ostanejo po piljenju), 3. pa sploh ne oz. ful redko- te je za poliranje po površini nohta. Tega res skoraj ne počnem, ker se noht samo tanjša.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users