Jump to content


Photo

Novoletna darila


  • Please log in to reply
1307 replies to this topic

#1261 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 November 2022 - 02:09 PM

Naša je prvi dve leti imela Jolly barvice in so ful dolgo trajale. Letos ima ene leve, ker so bile pač v peresnici in nekaterih že ni več, sva nadomestili s tistimi iz domače zbirke. Tako da se res vidi razlika.
  • 0

#1262 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2022 - 08:39 AM

Jaz nimam pojma kaj kupiti otrokom sestričen, s katerimi se sicer obdarujemo, pač neka malenkost. Dobili so že smučarske nogavice, pa navadne nogavice, al pa kakšno majčko...za letos nimam pojma. Kakšna ideja za tako unisex darilo, ki ni predrago? :D


  • 0

#1263 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2022 - 08:44 AM

Knjige? Se dobi kvalitetne ugodne.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1264 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 December 2022 - 08:45 AM

Barvice, flomastre, kakšen lepši svinčnik, radirke (jaz sem K. v Mullerju vzela take v obliki živalic, je bila ful vesela), obesek za ključe (sva gledali zadnjič v Lego store, da so luštni), mogoče z imenom, če dobiš?

Mogoče denarnico / torbico? Copate?


  • 0

#1265 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2022 - 08:46 AM

Ne vem če sem kje videla knjige, ki so manj kot 20€. Ker imam pa 5 otrok različnih starosti od 5 do 13 let, pa ne vem če bi za vse našla kaj zanimivega.

 

Vem, da sem jim eno leto vsem kupila Curaprox ščetke pa zraven zobno pasto primerno za njihova leta, pa so bili veseli. No vsaj delali so se, če že ne drugega:D


  • 0

#1266 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 December 2022 - 09:00 AM

Preveri spletno stran od založb Morfem in Epistola - se dobijo knjige od 5 € dalje. K.sem pred časom naročila knjigo ugank in si s puncami dejansko to berejo in potem ugibajo, si nisem mislila, da bo tako zanimiva. 


  • 0

#1267 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2022 - 09:04 AM

Ja, ravno Morfem ponuja od 4,9. Zdaj sem kupila 4 Klavdije za 20. So ze za 5 letne in vecje. Tudi mladinske se zacnejo pri tej ceni.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1268 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 December 2022 - 09:09 AM

Tale je zdaj v akciji pri Epistoli za 5€ - primerna sicer za mlajše: https://epistola.si/produkt/moj-bozic

Sem pogledala še tega Klavdija zdaj (najprej mislila, da gre za ž. ime :-) ) Mogoče pa res naročim tole, je super ugodno. 


  • 0

#1269 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2022 - 09:26 AM

Sem nabrala knjige za vsakega od njih! Pa še za moji dve. Hvala vama!


  • 1

#1270 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2022 - 10:55 AM

Nam je Klavdij ful lusten. Malo poseben. V enem je notri dr. Ritobol :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1271 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 December 2022 - 08:13 AM

Končno sem zaključila z nakupi.

 

mama: bon za masažo, tonik, maskara

sestra: uhani iz kokosove lupine, grinch zokni

ati: komplet kozmetike

kolegica 1: penina, praline, Jaffa keksi, Biobaza maslo za telo in labela, domača figova marmelada, malenkosti za otroke

kolegica 2: penina, Bajedera, Biobaza maslo za telo in labela, domača figova marmelada, malenkost za otroka


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1272 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 December 2022 - 10:29 AM

Jaz sem za nas tri doma včeraj nabavila in zavila posteljnino, ki bi jo itak kupila. Pri lokalnem proizvajalcu sem se spogajala za nekaj popusta in nam kupila napenjalne rjuhe iz flanele. Za K. bo še okrasna blazina, ki se sveti v temi, jo je zadnjič opazila v Hoferju.

 

Za A.-jevo hčerko in njenega fanta sva izbrala copate Alenka, ki so BTW kar dragi, ampak ajde, to plača A. :-)

 

Za taščo in tasta sem pa nabavila tista mila s piransko soljo, zdaj jih imajo v Hoferju in sem prav zadovoljna z idejo. Zraven bo še kakšna kava ali čaj, ali pa mogoče odeja za na kavč.

 

Za svaka in njegove pa še ne vem, verjetno bomo mimogrede kaj nabavili za vse skupaj in jim izročili na enem od obiskov.


  • 0

#1273 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15069 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 21 December 2022 - 11:48 AM

Jaz sem za fotra, mati, sestro in njenega na obdaruj.si sestavila darilne skatle. Dabes so prisle in je prav kjut.
  • 0
 

#1274 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 22 December 2022 - 07:27 PM

Ati dobi kosarico dobrot, prekajeno meso, rezance, vlozene zadeve, toblerone, suge fige
Mami dobi koledar, od Cvetke komplet antiage serum+krema, krizanke, silikonski copic za peko, suhe hruske, ‘masko’ za stopala
Sestra dobi koledar, od Cvetke serum antiage, majico za na motor(sportni material), Mg citrat od DM, proteinske ploscice, ‘masko’ za stopala
Sestrin partner dobi tartufato + testenine + njegovo najljubso zitno kavo
Kolegica dobi knjigo + caj + koledar
Cimra dobi pizamo + Mg citrat od DM + homemade granolo + koledar
Sodelavka dobi caj + skicirko + homemade granolo + koledar
Pob dobi knjigo, kavo, tesnila za njegovo kafetjero in proteinske ploscice, homemade granolo + koledar

Po pobovi strani dobita necakinji nekaj porisanih listov in nalepke za lepit gor, zobni scetki, sestra in partner dobita homemade granolo in vsi skup glinene okrasne pticke, so mi od lani se ostale, ravno prav (:

Za sestricno in bratranca imam nekaj malenkosti na strani, da se prikljucim maminemu darilcu

Nabavila sem se nekaj prigrizkov, sladkarij in vreck za domace piskote.. pa bo za kaka random darila se to za zraven, skupaj z ilustriranim koledarjem, danes je bil v tiskarni ves obupan, ko sem mu prisla na vrata. Ahhh. Ja. Kaj naj. Pozno sem se lotila, potem pa se zbolela. Sem se lepo zahvalila. :) jutri grem prevzet.

Vsako leto mi na koncu zmanjka casa za zavijanje v miru (si res vzamem cas :lol: ) pa bi imela dovolj casa tudi letos, ce bi se prej dala zraven. Oh, well!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1275 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 December 2022 - 09:25 AM

K.je dobila cel kup stvari, jaooo, potem ostane kup embalaze, papirja, koščkov...
Ful se je razveselila stenskega 12-listnega koledarja Medvedki s kvadratki za vsak dan, kamor si lahko kaj zabeleži (jaz nisem sploh pomislila na to), pa seta za ustvarjanje "nebelostars" :), dobila je še mini lučke za v sobo, neke spešl flomastre in zvezek, vročo čokolado, sladkarije, mikrofon z USB povezavo, da naju zdej glava boli od tega piskanja, drobižnico s 50€ 😳 in zdaj je "bogata", ker jaz nimam nikoli toliko denarja pri sebi, haha.
  • 0

#1276 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 November 2023 - 09:01 AM

Letos bom nabavila sušilec za čevlje, ker sem sama totalno navdušena nad to zadevco https://www.petrol.s...kuBL-PIS-287413
Vedno sem bila mnenja, da je to kr neki, ampak me je prijateljica prepričala v nakup in mi ni žal.
  • 0

#1277 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 November 2023 - 12:18 PM

Hvala za idejo, tole bi pomoje mozu ful prav prislo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1278 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2023 - 12:29 PM

Ufff, ta teden je minil v znamenju sušenja čevljev (ki se nikakor niso posušili in sedaj smrdijo po gnilobi, aaa!)…. . Sedaj pa še mene mika nakup.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1279 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 November 2023 - 12:47 PM

Men je res super, tako fajn se ogreje, magari samo za pogret čevlje, kot je brž rekel moj tast, haha, ker ga vedno zebe v noge. Sem pa tudi mokre posušila, me je v torek dobil dež na rakah in sem potem imela za nazaj same luže.
  • 0

#1280 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2023 - 01:42 PM

Mi jih sicer že en čas upprabljamo, ampak bolj za pancerje, redko za čevlje. Imamo pa zdaj drugačnega s cevmi, ki pihajo topel zrak not in mi je boljši.

Jaz sem si napisala, da letos otrokom (od prijateljic in sestričen) kupim grelce za roke za večkratno uporabo.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users