Jump to content


Photo

Krema/lotion za telo - VICHY Lipidiose 2


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (4 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 11:31 PM

.

Gre za hranilni kremni fluid za telo, ki zelo suhi koži vrača lipide. Sestavinsko kvaliteten (urea, glicerin, karitejevo maslo). Zdravi tudi najbolj hardcore suhe predele kože (luske). To je zame a must have izdelek v zimskem času, ko je moja koža katastrofalno suha. Jaz mu pravim kar čudežni izdelek, saj resnično dela čudeže na moji koži - je edini, ki mu takorekoč mojo kožo čez noč rata iz hrapave in srbeče katastrofe pretvoriti v svilo. Vonj je tipičen za Vichy, lekarniški - meni paše. Obstajata dve pakiranji, 200ml (okoli 3k) in 400ml (okoli 5k), slednje je na pumpico. Pri meni torej vedno na zalogi!

IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2007 - 10:36 AM

Tole je pa moj life safer=) Že na splošno imam izredno zahtevno kožo (suho, pojavlajo se mi kakšni izpuščaji), in tako res težko najdem kak izdelek, ki bi mi ustrezal v vseh pogledih. V zadnjem mesecu, pa se je stanje samo poslabšalo, kaj takega nisem doživela še nikoli: luskice,krastice po stegnih, nogah, ponekos že skoraj krvaveče. In tako sem se poslužila tega proizvoda, ki je naredil pravi čudež, že po prvi uporabi, se je pokazalo vidno izboljšanje, po kakšnih 3-4 dneh, je pa bila moja koža, mehka,gladka kot še nikoli. Sicer sem ga kombinirala z uporabo Sebamed olja za tuširanje, vendar sem ga sedaj zamenjala ob stalni uporabi Lipidiose, seveda=) in stanje se ni spremenilo.

Gre za precej tekoče mleko/fluid, ki se čudovito maže, vpije v trenutku (tako da ni nobenih težav pri takojšnjem oblačenju), vonj ima mogoče malo bolj močnejši, kot je že omenila Jenna - tipično Vichyevski, ampak mene zaenkrat ne moti (pravzaprav mi diši). V glavenm super izdelek v vseh pogledih. Mogoče je malo moteča le višja cena, ampak glede na odločen performens lahko spregledam tudi to!

Zagotovo še kupim!!

5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#3 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 03 January 2008 - 07:04 PM

Tudi pri meni je ta kremica življenskega pomena. Na nogah imam katastrofalno suho kožo (luske, peče me & srbi) tako poleti, kot pozimi. Preizkusila sem že veliko krem ampak mi nobena ni pomagala. Potem mi je Jenna svetovala to kremo in ji bom do konca življenja hvaležna. tongue.gif Imam različico 2, ki iz moje kože dela čudeže. Po prbl. 3 tednih redne uporabe ni več sledi o kaki luski, koža je mehka, sijoča in lepa. Cena je za tako kvaliteto ugodna, ker se je porabi zelo malo. Edina napakica je, da ne obstaja več tavelika 400ml pakunga ampak dobro, se bo dalo tudi z malo preživet. smile.gif

Ocena: 5 !
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users