Jump to content


Photo

Krema/lotion za telo - FAITH IN NATURE Replenishing Body Lotion


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Vaša ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 04:51 PM

Vsebuje izvlečke sivke, geranije in organske aloe vere, antioksidante, vitamina C in E. Prodre v globlje plasti kože, obnavlja celice, kožo hrani, vlaži ter jo naredi mehko, prožno ter opojno dišečo. Preprečuje pojav suhe kože. Ne vsebuje sintetičnih konzervansov, sintetičnih barvil ali dišav. Izdelek ne vsebuje živalskih sestavin in ni testiran na živalih.

Nujno sem potrebovala kakšen kvaliteten, vlažilen in tudi nekoliko hranljiv izdelek za nego telesa in najprej sem se popolnoma zaljubila v L'Occitane kremo med&limona, vendar pa je za moj okus prav absurdno draga, poleg tega pa tudi ni popolnoma naravna. Po premisleku sem se odločila za tale losjon, čeprav sem bila malo skeptična, saj sestavinsko ni zelo hranljiv, čeprav vsekakor je kvaliteten - vsebuje glicerin, gel aloe vere in kar nekaj naravnih eteričnih olj ter vitaminov. Vonj losjona je izredno prijeten, predvsem nežno in naravno diši po sivki, katere eterično olje tudi vsebuje. Je srednje gost, ni klasično losjonasto tekoč, ampak malo bolj kremast in kompakten, nanaša pa se prekrasno. Je takšne svilnate konsistence in zato kar zdrsi po koži in se tudi zelo hitro vpije, za sabo pa pusti nemastno, a svilenkasto plast, ki koži nudi lep lesk in zaščito. Jaz imam v tem letnem času nekje srednje suho kožo (samo na spodnjem delu nog je zelo suha) in mi jo losjon prav fino navlaži in zadovoljivo nahrani, da je po uporabi in potem še cel dan lepo mehka in zadovoljna. Na spodnji del nog losjon nanesem malce bolj na debelo, vsake toliko časa pa ga na tem delu telesa kombiniram še s hranljivejšim maslom za telo. Pakunga je meni zelo lepa in deluje na kvalitetno pumpico. Vsebnost je malo bolj skromna, 150ml, ampak se losjona zaradi dobre mazljivosti porabi precej malo. Jaz bi ga priporočala za normalno do suho kožo, za zelo izsušeno definitivno ne bo dovolj. Uporabljam ga tudi za nego rok, saj se zelo hitro vpije in koža po uporabi ni mastna. Cena se mi zdi glede na naravnost in sestavinsko kvaliteto zmerna - 7,49 € (1.794,90 SIT). Jaz ga bom verjetno še kupila, čeprav sem nagnjena k preizkušanju novih zadev.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 stella*

stella*

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts

Posted 25 December 2007 - 08:04 PM

Tale losion sem sporbala pri sestri in ga kmalu tudi sama kupila, ker ... je enkraten. Razlogov je več: zato, ker tako lepooo diši po sveži sivki (tisti naravni vonj in ne ti umetni vonji po sivki, ki so jih polni drugi kozmetični izdelki), zato, ker je tako dober občutek pri mazanju - losion je namreč kremast, smetanast, koža ga v trenutku vpije in postane mehka, voljna, dišeča, nič mastna. Občutek nahranjenosti, mehkobe ostane na koži še dolgo po uporabi. In, da ne pozabim na embalažo, ki je med bolj inovativnimi, simpatičnimi - deluje na pumpico. Glede na to, da je izdelek 100% naraven, brez umetnih barvil, dišav in konzervansov, se mi cena ne zdi pretirana. V Kalčku ga nimajo, tako da sem ga kupila na spletu in odštela 7,49 EUR. Gotovo ga bom še kupila.

ocena: 5/5
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users