Jump to content


Photo

Milo za intimno nego - BIOECONATURA Personal Hygiene Soap (Emmolient And Protective Soap)


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 December 2007 - 10:06 AM

IPB Image

Cleansing emulsion for daily personal hygiene. Its formula based on Mallow, Chamomile and Grapefruit assures a strong emollient and protective action. It cleanses lightly without irritating and maitains the physiologic acidity of your skin without altering the local flora balance. It prevents the arising of unpleasant smells while assuring a refreshing and deodorant effect. It does not contain SLS/SLES.

Tole je še ena naravna firma negovalne kozmetike, ki je sicer ne poznam dobro, sem pa enkrat v Biotopicu kupila njihovo intimno milo. Pritegnile so me predvsen sestavine, ki so izredno nežne, zadeva vsebuje tudi kar dosti naravnih ekstraktov in je prijetnega, nežnega in svežega vonja. Cena je sicer malo manj prijazna, okoli 15€ za 250ml, vendar jo vsaj delno odtehta kvaliteta te resnično nežne emilzije za intimno higieno. Gre za takšen bolj redek, a kompakten prozorno-rumenkast gel, porabi se ga malo, peni se rahlo, kar je glede na nežne čistilce čisto razumljivo. Daje občutek čistoče in svežine in je res zelo nežno, eno najbolj nežnih intimnih mil, kar sem jih sprobala. Jaz bi ga še kupila, ampak me odbija cena, saj lahko dobim SebaMedov intimni wash za pol manj denarja, pa je prav tako enkraten. Mogoče res ne čisto naraven, a vendar ...

Priporočam vsem, ki kaj dajo na naravno kozmetiko in si želijo kvalitetno, nežno in učinkovito intimno nego.

4/5 (cena)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users