Jump to content


Photo

točeni parfumi


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#21 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 22 March 2005 - 04:32 PM

dilema se strinjam..sam jst bi dodala še kenzo jungle
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#22 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 08 June 2006 - 02:33 PM

jaz imam Sicily od D&G in moram rečt da je kot original...
edino se res mogoče malo prej razdišavi verymad.gif
  • 0

#23 tanja*

tanja*

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Celje

Posted 09 June 2006 - 04:20 PM

Tut js sm šla danes v to trgovino in sem si kupila Touch of pink, za enega pa ne vem kako se mu reče, ker nimam nalepke z nazivom gor, samo cifro in tega imam na sebi od jutra in se še kar voha in to prijetno.Tako da se splača, sploh če naletiš na obstojnega.
  • 0

#24 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 09 June 2006 - 06:35 PM

hm...mi tut mamo v mb točene parfume...v city-u..morm it 1x pogledat pa kaj kupit... biggrin.gif sramota da še zdaj nisem šla oops.gif
  • 0

#25 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 09 June 2006 - 06:41 PM

QUOTE(exotica)
jst imam Sicily od versace in moram rečt da je kot original...sam mogoče se res mal prej razdišavi...


misls od dolce gabbana? ja..ta Sicly je pa men tak smrdliu drek, da sm ga porabla za po sobi spricat pa se za to je prevec smrdel biggrin.gif
  • 0

#26 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 09 June 2006 - 06:43 PM

aja drgac pa toceni parfumi..to sm opazla ja hitrejs se razdisijo kokr originali..refan ma zdej popust -20%, en nov se je drgac na miklosicevi odpru, sam majo drazji.
drgac se mi pa zdi, da tiste k jst hocm nimajo..
  • 0

#27 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 09 June 2006 - 07:21 PM

a ma ktera izkušnje z tistimi točenimi parfumi iz city-a v mb??..kr bi full poiskusila...pa me zanima kerega mi priporočate...sladek mora bit pa obstojen.... smile.gif
  • 0

#28 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 09 June 2006 - 08:05 PM

meni so za en k****
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#29 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2006 - 03:43 PM

Pa v LJ, kje je kaka taka štacuna? Da se vam izpovem, že dve leti sanjam o parfumu Issey Miyake, ki stane krepkooo čez 10k - tam 13-14k in slučajno ne bi rada dala toliko za parfum, ki se ga bom prejkone naveličala.
Do zdaj sem zmeraj kupovala originalne parfume, ki so vsi po vrsti stali okoli 8k, to je bil moj bottom line (oz. top line), več ne dam. Sploh pa ne zdaj, ko se bližajo razprodaje, poletne aktivnosti, itd.
In kje v CE je ta trgovina, kjer točijo parfume? Morda b jo obiskala, ker moram itak v boljkone bližnji prihodnosti obiskat nekoga tam wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#30 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2006 - 06:40 PM

jst mam s temi točenimi parfumi same slabe izkušnje... Moje sošolke so enkrat neki nabavlale kao ful hude pocen znane parfumčke...

K si povohov te je pa skor srat prjel, tok smrdel da bruhaš...

Tko da NEP, I like originals biggrin.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#31 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 19 June 2006 - 10:35 PM

QUOTE(crna)
Pa v LJ, kje je kaka taka štacuna? Da se vam izpovem, že dve leti sanjam o parfumu Issey Miyake, ki stane krepkooo čez 10k - tam 13-14k in slučajno ne bi rada dala toliko za parfum, ki se ga bom prejkone naveličala.
Do zdaj sem zmeraj kupovala originalne parfume, ki so vsi po vrsti stali okoli 8k, to je bil moj bottom line (oz. top line), več ne dam. Sploh pa ne zdaj, ko se bližajo razprodaje, poletne aktivnosti, itd.  
In kje v CE je ta trgovina, kjer točijo parfume? Morda b jo obiskala, ker moram itak v boljkone bližnji prihodnosti obiskat nekoga tam wink.gif .


hehe, a sem to jaz, a sem? oops.gif laugh.gif rolleyes.gif Te bom peljala, ni blema. Je pa drgač v Celea Parku wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#32 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 June 2006 - 03:40 PM

Ti, ja smile.gif . Ok, si bom morala nagrabit nekaj denarja, potem pa v napad biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#33 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 25 June 2006 - 09:50 PM

sem čist za biggrin.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#34 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 26 February 2007 - 08:45 PM

punce kje v LJ se nahajajo trgovine s temi točenimi parfumi???
  • 0

#35 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 26 February 2007 - 09:59 PM

V stari Ljubljani, mislim da malo naprej od čajne hiše-imenuje se rafan.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 February 2007 - 10:06 PM

A ni Refan?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 February 2007 - 10:07 PM



Ja, Refan je.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2007 - 01:56 AM

Ups, prav mata.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#39 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2007 - 08:51 PM

Jst sm mela točenga od Armanija - Aqua Di Gio al kaj je že...

In mi je kr lepo dišal, dobila sm ga pa v dar smile.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#40 Heye

Heye

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 14 March 2007 - 05:37 PM

V LJ je ena trgovina s točenimi parfumi tudi tam v podhodu Plava laguna. Nektarei so v redu, nekteri ne. Meni emporio armani ful lepo disi, pa sem ga vzela enkrat za probo in je bil ful v redu, ko pa sem prisla ponovno polnit steklenicko, pa vec ni bil v redu. Zgleda ne zmesajo vedno cisto enakega parfuma, zato je treba bit vsakc pozoren. No jaz sem bla tako razocarana da sem si pol kr original kupla.

A ve mogoce kdo ce imajo kje dober "ponaredek" joopa - all about eve?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users