Jump to content


Photo

IZPADANJE TREPALNIC


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#41 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 February 2007 - 03:48 PM

A to si boš pol not nalila olje in si mazala trepalnice? U, nice idea!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#42 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2007 - 03:52 PM


Exactly! smile.gif Tko bo res čist enostavno. Samo je pa res treba dobit eno staro, posušeno maskaro pa dobro spuat. Meni je komaj ratalo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#43 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 11 February 2007 - 03:53 PM

jaz bom dala v tisto od miss sporty brezbarvne maskare, samo da olivno olje dobim v roke smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#44 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2007 - 04:14 PM


Jst bom pa kar 'specialnega za trepalnice' - ricinusovo olje. Bi za začetek dala olivno, pa imamo doma samo onega ala Merkator. Bolj zaupam olivnem olju, na katerem piše BIO, HLADNO STISKANO. tongue.gif biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#45 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 11 February 2007 - 05:34 PM

Čaki...katerga boš zej? smile.gif
Pa ni mi čisto jasno tole z maskaro...krtačko se že da nekak spucat, samo uno, flaško pa...?!
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#46 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2007 - 06:53 PM


QUOTE(MateYa @ 11. 2. 2007 - 16:14) View Post
Jst bom pa kar 'specialnega za trepalnice' - ricinusovo olje.


Tega. smile.gif

Sj je teškoo. Krtačka se je čisto komot spucala, v flaško sem pa mogla stokrat vodo nalit.

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#47 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 11 February 2007 - 10:22 PM

men se je po menjavi maskare drastično zmanjšalo izpadanje trepalnic. včaih sm ob pucanju spucala tut do tri trepalnice, zdej pa redko da sploh je kakšna.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#48 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 12 February 2007 - 12:10 AM


Ja, verjamem pinga, ful pomaga, ce imas taksno maskaro, ki ni agresivna za tvoje ucke.
Saj to se kuj opazi, ucke se zacnejo solzit, izpadanje trepalnic. Jaz imam zelo obcutljive oci in zato kr tezave s tem.
Katero maskaro pa imas?
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#49 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 12 February 2007 - 01:02 PM

zdej mam rimmel volume flash in je res super. prej sm se pa mučla z ono volume od miss sporty. pr uni so me kar naprej pekle oči pa precejšn izpad trepalnic sm opazla.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#50 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 February 2007 - 07:26 PM

glede tega ciscenja starih maskar. js sm to izumla ze par let nazaj, sam za informacijo. uglavnem, sm ugotovila , da se da te "flaskice" razstavt. prvo fajn ocistite sam zunanji del, tam ko se zavije skup s krtacko, in pol boste vidle tako zarezan, da se da tist zgornji del (ki odstrani odvecno maskaro iz scetke) odstrant. najlazje je s sestilom pa klescami. pol se da ful fajn spucat maskaro thumbup.gif joj men je zlo zou, ce ne boste razumele kaj sm hotla povedat, ampak bols ne gre, res
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#51 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 February 2007 - 07:50 PM

uuuu bomo probali!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#52 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2007 - 09:34 PM

QUOTE(piko*biko @ 13. 2. 2007 - 19:26) View Post
glede tega ciscenja starih maskar. js sm to izumla ze par let nazaj, sam za informacijo. uglavnem, sm ugotovila , da se da te "flaskice" razstavt. prvo fajn ocistite sam zunanji del, tam ko se zavije skup s krtacko, in pol boste vidle tako zarezan, da se da tist zgornji del (ki odstrani odvecno maskaro iz scetke) odstrant. najlazje je s sestilom pa klescami. pol se da ful fajn spucat maskaro thumbup.gif joj men je zlo zou, ce ne boste razumele kaj sm hotla povedat, ampak bols ne gre, res


Ja ja, jst sem se najprej noro mučla, d bi kej ven spravla, pa se spraševala, zakaj je tko fucking ozka lukna. Pol sem pa ene vatirane palčke not tišala pa še to skup ven povlekla. biggrin.gif Pol naprej je pa šlo u easy. Pa prej sploh nisem vedla za ta 'nastavek'. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#53

  • Guests

Posted 13 February 2007 - 11:06 PM

Mateya, ricinusovo olje si tut v dm kupla? Kolk je pa stalo? Ker drugac ga prodajajo v lekarnah, sam se mi zdi da je se kr..
  • 0

#54 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 14 February 2007 - 03:01 PM


V bisvtu ga še nisem ... Prvi dm je 20 km stran. Ko bom prišla blizu, ga bom pa kupila. =)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#55 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23506 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 14 February 2007 - 03:55 PM

Pa saj je čisto enostaven način ... brez čiščenja starih maskar ... enostavno v olje pomočiš baby palčko, jo malo ožameš ob rob stekleničke in namažeš trepalnice, kot da imaš maskaro v rokah ... cool.gif

meni čisto dobro funkcionira ... uporabljam pa mandljevo olje ... efekta pa še vedno ni
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#56 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 28 February 2007 - 09:52 AM

Punce, ricinusovo olje se dobi tudi v lekarni, če pa je kaka razlika med tem in onim iz DM-a pa ne vem. Verjetno da ja, ko ztega proizvaja lekarna sama. V mariborskih lekarnah stane 60 ml 3,43 €.


(Nism pa vedla, da je to olje tud proti zaprtju huh.gif )




V tem Vivinem članku pa ricinusovo olje še posebej priporočajo za nego trepalnic (+ nasveti za lepe lase, zdravo kožo itn. - meni se zdi prispevek zanimiv, če pa sem O.T. pa se opravičujem):

My Webpage
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#57 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 02 June 2007 - 11:04 AM

meni tudi zadnje čase še kr padajo trepalnice...pa sm že menjala par maskar pa zmeri isto..en dan mi jih pade tam do 3 en dan pa nič....
kaj torej naj kupim ricinovo olje al mandljevo?tko da lahko kr s tem oljem odstranim maskaro...
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#58 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 02 June 2007 - 11:10 AM

jaz pa sem ugotovila, da po tem ko si jih več kot 14 dni nisem mazala (bla bolana, v bolnico itd.), so si ful opomogle...in so prav presenetljivo lepše
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#59 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 02 June 2007 - 11:19 AM

aja še neki...js ponavadi sm zmeri imela maskaro od l'oreal nikoli mi ni nič nardila in sm bila zmeraj zadovoljna z njo...od lanskega poleja ko sm tko za probat si namazala z revlonovo maskaro pa imam probleme z očmi...od takrat mi pol tudi od l'oreala ni bla več všeč..mislim so me full in me še zmeri malo pečejo oči...
pol sm probala z maskaro od nivea pa isto..zdej sm dobila u prfumeriji za tester od deborah maskaro za volumen...je super...oči me še zmeri malo pečejo ma proti prej dosti manj..pa še fulll lep volumen nardi..
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#60 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 18 June 2007 - 05:35 PM

torej po vaših nasvetih sm kupla mandljevo olje od afrodite...mskaro si očistim kot ponavadi...in pol ko use sperem pa še si trepalnice malo namažem s tem oljem...in po 2 tednih opažam da mi precej manj trepalnic pada..pa se mi zid da so še lepše in nove hitreje rastejo..tko da je res super..sm prau zadovoljna!!!
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users