Jump to content


Photo

Krema za beljenje dlačic


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 VaniLia

VaniLia

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 09 January 2007 - 01:58 PM

Pozdrav vsem!

Zanima me, kakšne izkušnje imate ostale s kremami za beljenje dlačic na obrazu? Katero znamko oprabljate in bi mi jo priporočilo, katere se ne obnese in ne vpliva dobro na kožo? Pa kakšne učinek imajo kako hitro ga dosežejo? Pa še to, ko enkrat ričenm z uporabo teh belilnih krem ali moram nadaljevati npr kot pri ostalih vrstah depilacije enkrat začnem, za vednoo nadaljujem. Ali je tako, da kupim, uporabljam, dosežen učink in je... rolleyes.gif ?

Hvala in Lp
  • 0

#2 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 09 January 2007 - 02:12 PM

Jst sem jo uporabljala nekaj časa, pa sem potem nehala... Zadeva je taka, da se odstrani sam barva dlačic, dlačice pa še vedno ostanejo in so vidne. Ena moja sošolka si jih nad ustnico beli in je prav grdo...

Glede učinkovitosti se pa ne spomnim več, ker je tega že zelo dolgo smile.gif

  • 0

#3 VaniLia

VaniLia

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 09 January 2007 - 02:23 PM

Skrbi me predvsem to, da bi potem postale še temnejše. In na koliko časa se mora beljenje ponavljat?
  • 0

#4 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 09 January 2007 - 03:48 PM

Ne bojo temnejše, bojo pa verjetno potegnile na rumeno. To sem videla pri praktično vseh ženskah, ki si belijo brčice in je prav hecno. Jaz bi si na tvojem mestu raje povoskala, da je mir za par tednov.
  • 0

#5 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2007 - 10:04 PM

Jaz si jih belim. Fora je v tem, da kreme ne smeš pustiti predolgo gor, ker potem dlačice res postanejo rumene in ne bele.
  • 0

#6 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 10 January 2007 - 08:37 PM

Jaz tudi uporabljam belilno kremo, in sicer Andino od Leka. Enkrat sem probala neko angleško, cenejšo različico in se je izkazala za slabo izbiro, sploh zaradi pakunge, pokrovček od amoniaka (praha) se ni dobro zapiral in je šla stvar po gobe.

Drugače pa sama ne bi z voskom odstranjevala dlak, se mi zdi, da je potem koža ful trda, pa lahko se ti pojavijo vraščene dlake. Ne vem, odvisno, koliko dlačic ima človek.
Eni moji znanki se že od daleč vidijo pobeljene dlake, tudi če ni na soncu, apak meni ni ful moteče.

Sem pa opazila, da bolj ko si jih beliš, večkrat moraš to delat. Kot da barva zelo hitro zbledi al kaj.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#7 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 10 January 2007 - 09:58 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 10. 1. 2007 - 20:37) View Post
.

Sem pa opazila, da bolj ko si jih beliš, večkrat moraš to delat. Kot da barva zelo hitro zbledi al kaj.


Pomoje je tukaj ista fora kot pri narastku na laseh, dlačice najbrž malo rstejo in se potem vidi temni del?

Kake so pa kaj cene teh izdelkov?
  • 0

#8 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 January 2007 - 10:10 PM

ej s cim nej si pa obrvi posvetlim? a ma kera izkusnje?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#9 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2007 - 11:54 AM

pri nekaterih frizerjih ali pa kozmetičnih salonih to delajo.
  • 0

#10 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 12 January 2007 - 05:39 PM

Mislim, da je cena od 1200 do 1500 sit (še vedno se nisem navadila na evre!), vsaj Andina. Pa še slikca, čeprav ni nujno, da bo vsem v redu.

IPB Image
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#11 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 January 2007 - 08:10 PM

ej kok pa to stane, ce si gres posvetlit v frizerski salon (mal bol drag frizerski salon)? cca?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#12 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 20 January 2007 - 03:48 PM

drugač posvetlijo obrvi tudi v kozmetičnih salonih, če sem pravilno obveščena hmm.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#13 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 21 January 2007 - 11:08 AM

QUOTE(Regratova Lučka @ 10. 1. 2007 - 22:37) View Post

Jaz tudi uporabljam belilno kremo, in sicer Andino od Leka. Enkrat sem probala neko angleško, cenejšo različico in se je izkazala za slabo izbiro, sploh zaradi pakunge, pokrovček od amoniaka (praha) se ni dobro zapiral in je šla stvar po gobe.


Jaz sem tudi dolgo časa uporabljala za posvetlitev obrvi Andino, ampak je bil rezultat oops.gif Moje obrvi so večkrat izpadle nenarvane in rumene. Včasih mi je izpadlo tako grzno, da sem si jih potem morala z barvico poteminit. Lani sem odkrila novo belilno kremo, ki pa je res super, saj odtenk pride zelo naravno in sedaj samo dobivam pohvale, kako lepe obrvi imam thumbup.gif

Belilna krema Stap'rs IPB Image
  • 0
IPB Image

#14 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 January 2007 - 11:19 AM

to mas za obrvi? kok casa pa pustis gor? kaksne barve pridejo? a slikco se da dobit
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#15 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 21 January 2007 - 11:25 AM

Moji lasje so blond in če pustim kremo na obrveh 5 minut, barva postane ravno ta prava (svetlo rjava) - temnejša kot lasje. Trenutno nimam obravnih obrvi, se moram v kratkem spet malo pobarvati wink.gif
  • 0
IPB Image

#16 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 January 2007 - 11:28 AM

grem probat, soraya drz pesti
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#17 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 January 2007 - 11:45 AM

evil.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#18 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 21 January 2007 - 11:48 AM

kaj je blo? slika biggrin.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#19 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 21 January 2007 - 11:52 AM

piko*biko, a je šlo kaj narobe? Imaš to isto zadevo kot jaz, si naredila vse po navodilih (polovico kreme, polovico razvijalca in 5 minut ter nič več gor???)
  • 0
IPB Image

#20 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 January 2007 - 12:13 PM

ja ja, fora je da se nc ne pozna, mela sm pa gor tm med 3 pa 4 minute, za usak slucaj ane. krneki, js mam prou nesreco s temi obrvmi
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users