Jump to content


Photo

Kreme za otroke - zima, sonce, mraz, veter


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2007 - 07:57 PM

Lala ne splača se ti zafrkavat za teh par centov. Navadna pošiljka s 250 gramskim šamponom bi te prišla 1,8€, priporočena pa dva in pol. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#22 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10652 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 November 2007 - 07:57 PM

Jaz sem seveda za, kupila bi pa šampon Plavica. Sam za info.
  • 0

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2007 - 08:01 PM

Ja, ampak ko si boste razpošiljale naokoli, bo vseeno treba plačat poštnino, ane? Ker naročilo se bo na eno ime, tista bo dobila vse in bo morala poslat naokoli drugim. Ne kapiram tega ... ne rečem, da bi si delile, če bi šlo za nekaj iz tujine, kjer je carina in res velika poštnina in bi se splačalo ... ampak tole je pa itak slovenska spletna trgovina in ni velik poštnine za plačat, pač standardno. hmm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 14 November 2007 - 08:05 PM

Count me in če se bo naročalo. Bomo vse iz Lj naročile, pa se bomo potem primorane dobit na pijači! wink.gif Nič ne bomo pošiljale naokrog! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#25 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2007 - 08:05 PM

Pa saj zato bojo Ljubljančanke skupaj naročle, in bojo pol med sabo si osebno razdelile. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#26 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10652 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 November 2007 - 08:08 PM

DiLeMa, kot je rekla Jenna, je nad 40€ poštnina zastonj. Pri nekomu, ki bo naročil 5 stvari, se pa pozna pri znesku wink.gif
  • 0

#27 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2007 - 08:15 PM

A ni poštnina konstantna, 2€? Torej bi se bolj poznalo nekomu ki bi naročil eno samo stvarco biggrin.gif Sicer smo pa rahlo OT. tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2007 - 08:20 PM

Ja, sej je konstantna, glih to je moj point. In če naročiš 5 stvari al pa eno stvar, je še zmeri 2€, razen če je tolk stvari, da pride nad 40€.

Ampak js na to gledam takle - če ena naroči za vse in to znese čez 40€, ona ne bo plačala poštnine, jo bodo pa druge še zmeraj plačale, ker jim bo ta punca morala razposlat in itak ne bo ona krila poštnine ... right? Poleg tega bo mela ful dela z razpošiljanjem, pa tudi prejemnice se ne znebijo stroškov za poštnino, kvečjemu profitirajo mogoče pol evra, ker tud šampon ni tak lahek, pa še obloženo kuverto je treba kupit.

Torej, kje je poanta? I don't get it. hmm.gif Razen seveda, če si boste res osebno razdeljevale, potem se pa splača. Počakate, da se nabere za več kot 40€, potem ena vse dobi na dom in ni treba plačat poštnine, pol se pa dobite na kavici in si raztalate. še zmeraj pa bo morala ena za vse založit in met pripravljenega več denarja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 08:21 PM

Dilema, ena bo naročila za vse skupaj in prejela, potem pa se bodo dobile na pijači in si razdelile. Tako, da ne bo dela z razpošiljanjem in poštnino. Nisem pa sigurna, da one tak mislijo.
  • 0

#30 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 November 2007 - 08:22 PM

Tak je mišljeno, ja! Naročajo Ljubljančanke za sebe, MAriborčanke za sebe, Primorke za sebe itd., vi Celjanarji pa mate itak Biotopic tongue1.gif


Klko komplikacij! Če se naroči pod 40€, se tista 2 € razdeli med vse, če gre prek 40€, pa itak ni poštnine. Ni poštnine - ni problema biggrin.gif

To naročanje pride v poštev npr. meni, ki bom verjetno vedno naročla le po en izdelek naenkrat ali pa recimo 2. Nikak ne bi prišla čez 40€

Edit: Sploh ni treba zalagat. Zakaj pa se nakaže denar? biggrin.gif

V glavnem... Če želite, odprite že zdaj tako temo, če ne jo bom jaz, ko se odločim kaj naročit. Samo to še ne bo tak kmalu

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#31 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2007 - 08:22 PM

QUOTE(DiLeMa @ 14. 11. 2007 - 20:20) View Post

jo bodo pa druge še zmeraj plačale, ker jim bo ta punca morala razposlat in itak ne bo ona krila poštnine ... right?


Ja saj ravno zato se bojo skup dobile vse iz lj, pa posebej one iz mb, da bojo si osebno pol predale zadeve! biggrin.gif
Sicer pa meni se po pravici povednao ne vem če bi se dalo za 2€ zafrkavat, če bi si res in hitro želela določeno zadevo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2007 - 08:24 PM

QUOTE(Adriane @ 14. 11. 2007 - 20:22) View Post

Klko komplikacij! Če se naroči pod 40€, se tista 2 € razdeli med vse, če gre prek 40€, pa itak ni poštnine. Ni poštnine - ni problema biggrin.gif


Ja, ja. Razdeli se med vse, če se boste osebno dobile. Če pa se ne bi, bi pa itak morala vsaka še posebi plačat poštnino zase, ko bi ji ona prejemnica poslala zadevo. O tem sem govorila. Ampak dobro, itak se boste dobile. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 November 2007 - 08:28 PM

V bistvu je catch v tem, da mamo izgovor za druženje IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#34 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 08:29 PM

Adriane, daj odpri jo v malih oglasih. Za Lj posebej, za Mb itd. smile.gif Proooosim oops.gif
  • 0

#35 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 November 2007 - 08:50 PM

Okej, ampak tega tud jst ne štekam. Če bi se moralo s kartico plačevat kot na eBayu,
razumem skupinsko naročilo, al pa če bi bla poštnina 20 €.

Poštnina je 2,5 €. Pa totalno nekomplicirana stran za naročit je.
  • 0

#36 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 November 2007 - 08:58 PM

Ok. Lepo počasi.

Ker poštnina pride tlko klko pač pride, mi je isto, če si grem šampon ali karkoli pač že, kupit v Kalček, kjer me bo prišlo isto.

Ker nas tu ogromno želi imeti to kozmetiko, se mi ne zdi slabo, kvečjemu mi je super, da naročimo (govorim na pamet) npr. Pinga, Jenna in jaz vsak po en šampon, se dobimo na pijači, malo podebatiramo, si razdelimo izdelke in doplačamo vsaka 0.6€ več. Bolje o.6 kot pa 2€, ali ne? Zakaj bi dala npr. za šampon 8€, če ga lahko dobim za 6? Konec koncev, se mi ne zdijo ravno poceni.

Če bo naročilo presegalo 40€, ne doplača nobena nič.

No, meni je to čist logično, enostavno izvedljivo in ker sem študent, celbolj ekonomično.


Lala, teme so odprte

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#37 Ginaa

Ginaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 68 posts

Posted 14 November 2007 - 10:02 PM

QUOTE(DiLeMa @ 14. 11. 2007 - 14:02) View Post

Tole poglej, Rona. Popolnoma naravna kozmetika je. Nima pa filtrov proti UVA/UVB žarkom, ampak jaz itak ne bi pozimi to otrokom pacala na obraz, ker ni nobene potrebe. Pa sploh js ne bi dajala dojenčkom in malim otrokom nič s filtri na kožo, razen poleti, pa še takrat je bolje, da se mali otroci zaradi svoje občutljive kože zadržujejo v senci, ne pa na soncu. Vsaj ne predolgo.

http://www.tm-shop.s...inder-g95.shtml

http://www.tm-shop.s...trok_izdelki/-/

Pa te njihove kreme za otroke nimajo alkohola. Sej so sestavine spodaj napisane.


Joj, kam je šla debata smile.gif se z vsem telim strinjam, ampak jaz nimam več tako majhnih, so pol cel dan na smučkah ali pa zdaj, ko še ni toliko snega na izletu v hribih. Meni se zdi, da bi bil nujen tudi filter. Kaj pravite? Jaz sem namreč s smučanja kot otrok prišla parkrat kot kuhan rak opečena v faco in bi jim to vsekakor prihranila...

Ok, do zdaj sem dojela tole: alkohol v naravnih kremah manjše zlo kot kemija in filtri morajo biti mineralni...torej kaj zdaj? Tale Lavera je brez filtrov...še kakšen nasvet??

  • 0

#38

  • Guests

Posted 14 November 2007 - 10:12 PM

Saj jaz sem napisala že prej, da ima Sante mineralne filtre in nima alkohola (pa ne masti, tako da se lahko uporabi še kakšna krema na vrh, bolj hranilna recimo).
  • 0

#39 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 10:13 PM

Kaj pa Logona ? To je tudi naravno...
  • 0

#40 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16966 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2007 - 04:22 PM



Sam Logona je brez filtrov, če se ne motim.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users