Jump to content


Photo

rabim pomoč


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 pinel

pinel

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 02 October 2007 - 09:18 PM

Prosim za pomoč, ker nisem najbolj izkušena, kar se kozmetike tiče.
Imam čudovito, neproblematično kožo. Nega obraza je pri meni sila preprosta: zjutraj samo z koščkom vlažne brisače podrgnem po obrazu, nanesem avonovo navadno kremo za obraz in to je to. (se ne ličim - razen oči in šminke)
Sedaj pa se je pojavil problem: pred nekaj dnevi sem se ostrigla (frufru - ki sega do obrvi). Po čelu oz. do tam kjer lasje zakrivajo kožo se je pojavil osip oz. milijon majhnih kvazimozoljčkov, v bistvu sam mini izboklinice. Kaj mi je storiti oz. s čim naj čistim ta predel?
Vem da je to šok za kožo, ker so skoz lasi gor, samo mi je pa frizura ful všeč. Vsak dan si zjutraj te lase na čelu tudi operem in na njih ne dam nobenega preparata, zvečer pa spnem stran z obraza. PA NE POMAGA!!!
Prosim vas,svetujte!!!
Hvala že vnaprej...
  • 0

#2 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2007 - 11:41 PM

Sonchika bo huda po moje wink.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 October 2007 - 09:57 AM

Zakaj huda? Naj uporablja, kar želi. Saj nisem bog, da bi me vsi morali upoštevati.
Verjetno so krivec res lasje. Tu ti ni druge kot pustiti lase, da zrastejo in jih potem odstraniti s čela. Trenutno ti pa lahko svetujem samo kisline v Avon Clinical Peel pilingu ali Avene Cleanance K kremi.
O popolni in boljši negi obraza pa lahko vse prebereš na forumu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2007 - 10:07 AM

Ne huda zaradi uporabe izdelkov, ampak ker je šla novo temo odpirat.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 October 2007 - 11:25 AM

Aja. :blush:
Jo bom pustila kar odprto. Zaenkrat.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 October 2007 - 01:39 PM

Bom kar v tej temi sama prosila za pomoč... In sicer že nekaj časa me full pečejo oči pa srbi kožica okoli njih, da bi si najraje oči kar spraskala... Zdej ne vem a sm kaj takega gor dala al pa kakšna takšna ličila uporabljam, ki bi nadražile kožo ali ima kdo idejo, če bi lahko še kaj drugega bilo?

Najlepša hvala za vse odgovore wink.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#7 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10575 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2007 - 03:36 PM

Lahko, da si občutljiva na kakšno maskaro ali kako drugo ličilo, ki ga uporabljaš. Lahko je pa tudi zato, če si naneseš kaj kreme še v oči in ta predel, ko si mažeš obraz. Ko sem začela uporabljat kvalitetnejše kreme, sem opazila, da so me ful pekle oči, ker sem mazala kar čez njih. Zdej vedno previdno šarim tam okrog in lepo namažem okrog.

  • 0

#8 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2007 - 12:11 PM

Ja sej sm tud jz že to pomisnla, sam k maskara ni stara, uporabljam jo pa že par let. Zamenjala sm edino celo kolekcijo za nego kože, sam je res ne nanašam čez oči, ampak se tega predela izgobim. No sej zdej sm eni kolegici naročila eno kremco za okoli oči pa upam, da se bo situacija izboljšala...
Hvala Frida za odgovor wink.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 October 2007 - 03:25 PM

Lahko še probaš z Bepanthenom.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2007 - 08:34 PM

Jz si bom nrdila žajbljevo parno kopel za obraz, pa me zanima, kako nej nrdim glede nege&čiščenja prej&potem.
Make upa tko nimam zdj gor, a nej si najprj umijm obraz s šelerjevim gelom potem grem pod paro, pa šele po pari nrdim piling? Al nej piling nrdim pred paro?
Hvala!
Sm pozabla kako običajno nrdim, pa tud ne vem kako bi blo bolšsmile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users