Jump to content


Photo

OBRAZ AKNE


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 jurejarh

jurejarh

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 24 September 2007 - 02:59 PM

lp ime mi je jure star sem 23 in imam tezave z aknami po obrazu ,pa me zanima nasledne a se lahko uporabla kremco od avena cleanance k med zdravljenjem z antibiotiki clinofug,zdravnik in v lekarni so rekli da ni nobenga problema, pa me zanima se to ce delam js prou,itak zjutri pa zvecer obvezno umit uporablam gel za umivat s salicilno od murada,tonik prav tako od murada ne vsebuje alkohola ,pol pa usak drug dan zvecer cleanance k in 1krat do 2krat diacneal,tist dan umes pa vlazilno kremo garnier total freesh za normalno mesano kožo,cez dan pa obvezno uv,samo kero je problem da ne masi por men je sonchika predlagala avene nemastni gel 20a 20b oil free,jo kdo pozna ,al ve kdo za bolso uv za aknasto kožo na obrazu da ne vsebuje olj in ne masi por,a je ta vlazilna krema od garniera dobra al niPLIS NEJ KDO PODA SVOJE MNENJE GLEDE MOJGA OPISA IN KAJ NI DOBR,NAJBOL ME ZANIMA UV IN TA VLAZILNA OD GARNIERA

DANES SEM JO KUPIL ZA NAVLAZIT MOJ AKNAST OBRAZ IN JE RATALA CELA PIZDARIJA FULL AKEN SEM DUBU TAKOJ,DRUGAC PA UPORABLAM AVEN DIACNEAL PA CLEANANCE K,POMAGEJTE MI SVETOVAT KERO VLAZILNA KREMA BI PASALA MOJI AKNASTI KOPŽI NA OBRAZU POLEK DIACNEALA IN KK,DA MI NEBI POVZROCALA AKEN IN MASILA POR
  • 0

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 September 2007 - 03:19 PM

Jaz res malo razumem, ker pišeš kot kura. Jaz bi po tvojem ubogala sonchiko , ker ve kaj govori.
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10575 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 September 2007 - 03:28 PM

Zelo veliko dobrih informacij piše v temi "mozolji".
  • 0

#4 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2007 - 06:12 PM


Aja pa prooosim piši bolj razumljivo, vsaj presledke delaj za vejicami prosim! Pa ful deluje panično vse skupaj no, težko berljiv tekst, dvomim, da ga lahko ti normalno prebereš!
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 September 2007 - 06:27 PM

Vidim, da me nisi natančno poslušal.
NE UPORABLJAJ KISLIN SKUPAJ S CLINOFUGOM!!! Sploh, ker imaš uničeno kožo od teh zdravil, kislin in ostalih žaub.
Tu imaš ocene ene od krem Avene, ki sem ti jih priporočila:
http://kozmetometer....amp;itemid=1783

Pa še ena:
http://kozmetometer....amp;itemid=1938



QUOTE(jurejarh @ 24. 9. 2007 - 13:59) View Post

uporablam gel za umivat s salicilno od murada



Ne bo efekta. Gel se spere in kislina nima učinka.

Pa potrpljenje. Cosmerba je še ena izmed krem, ki se odlično obnese na akansti koži. O tem obstaja že cela tema in uporabi iskalnik.
Ne moreš po enem dnevu sklepati, kako bo krema učinkovala na tvoj obraz. Pri Cosmerbi se lahko pojavi še več aken, ki pa kasneje izginejo.



Pa še enkrat - pri uničeni koži bodo kisline naredile prej kaj slabega kot dobrega.

Pa obstaja še eno zdravilo proti aknam - Roaccutane. Malo se pozanimaj in preberi teme o tem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 26 September 2007 - 12:38 PM

Jst ti predlagam, da poslušaš sonchiko ker če kdo kej ve, potem je to ona! Pa veliko sreče!
  • 0

#7 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 26 September 2007 - 01:12 PM

To da čistilni gel z kislinami ne deluje,ker ga spereš ni res.Doma imam peno z glikolno in je velika razlika,potem ko jo uporabim.Povsem spilingira.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users