Jump to content


Photo

Puder-alergija?


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 sue

sue

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 21 August 2007 - 07:05 PM

Olja!

Mene pa zanima, če ktera ve ali celo uporablja......imam pač velik problem, ker sem alergična na velik vrst hrane, prav tako pa tudi na konzervanse, razne dišave, parfume, kar pa vemo, da je to vse v kremah in pudrih. Kremo sem že našla, sedaj pa me zanima ali obstaja sploh tak tekoči puder, ki mi ne bi dražil že tako razdražene kože ampak prekril izpuščaje in pomiril, naj povem, da v lekarni ga nimajo in sploh ne vedo v nobeni, če takšen sploh obstaja! Vprašala sem, če mi lahko ktera pomaga, prosim naj mi odpiše, hvala že v naprej, lp
  • 0

#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 August 2007 - 07:12 PM

Mogoče bi probala z mineralnimi pudri. Ist "recept" kot pri mineralnih senčka, če si mogoče slišala (sicer je pa debata o njih v podforumu Ličenje), naj bi bila zelo naravna zadeva kolikor pomnim brez konzervansov (za barvila nisem ziher). Sicer pa težko, edino če malo pogledaš na spletnih straneh firm ki ponujajo naravne proizvode, mislim da imajo nekatere med izdelki tudi ličila (poglej še debate o Naravni kozmetiki v podforumu Nega telesa, debato Spletne trgovine v tem podforumu, pa tam poišči linke za te naravne firme, pa pobrskaj še med izdelki v podforumu Sestavine, kjer se ocenjujeo izdelki glede na sestavine - lahko da je katera že nalimala kak tak puder).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 August 2007 - 07:28 PM

Rezultati mini poizvedbe:

Logona Loose Powder
- Logona je denimo ena teh naravnih firm, očitno nudi tudi puder ki pa sestavinsko sicer ni neki presežek, vsebuje tudi parfum (ne čisto na vrhu seznama, pa vseeno bi znal bit moteč)

Logona še en puder, tekoči

Sante, tekoči puder s spf
- Sante je prav tako naravna firma

To je pa to, kar je blo ocenjenih naravnih pudrov, upam da ti je kaj v pomoč.

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users