Jump to content


Photo

nega skodranih las


  • Please log in to reply
229 replies to this topic

#21 Dčva

Dčva

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 21 September 2008 - 10:16 AM

Ja, reddish ancha, grema menjat biggrin.gif ...Js sm pa prej mela zlo ravne lase pa sm se šla čist na kratko postričt zdei pa imam lase nekje do polovice hrbta in se mi vedno bol valovijo
  • 0
..*..тιιαχ..*..

#22 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 October 2008 - 02:27 PM

Jaz sem ugotovila, da so moji lasje po umivanju z Lavera vrtničnim šamponom ful bolj skodrani, kot pa, če si jih umijem s katerimkoli drugim šamponom...
Sicer ne vem, kaj je na tem, ampak sem zdaj načrtno to preizkušala pri zadnjih nekaj pranjih - ko sem uporabila Lavero, so nastali ful bujni in lepi kodri (tudi na sliki v kokošnjaku imam umite s tem šamponom), drugače so pa kar nekaj vmes, ne valoviti ne skodrani, ena žalost, no.
Sušim si jih pa že nekaj časa samo še na zraku in po umivanju ne uporabim nobenega izdelka za oblikovanje ali kaj podobnega, samo malo Gliss Kur spreja si špricnem, ko so napol suhi smile.gif
  • 0

#23 Dčva

Dčva

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 18 October 2008 - 05:43 PM

QUOTE(_M_ @ 18. 10. 2008 - 15:27) View Post

Jaz sem ugotovila, da so moji lasje po umivanju z Lavera vrtničnim šamponom ful bolj skodrani, kot pa, če si jih umijem s katerimkoli drugim šamponom...
Sicer ne vem, kaj je na tem, ampak sem zdaj načrtno to preizkušala pri zadnjih nekaj pranjih - ko sem uporabila Lavero, so nastali ful bujni in lepi kodri (tudi na sliki v kokošnjaku imam umite s tem šamponom), drugače so pa kar nekaj vmes, ne valoviti ne skodrani, ena žalost, no.
Sušim si jih pa že nekaj časa samo še na zraku in po umivanju ne uporabim nobenega izdelka za oblikovanje ali kaj podobnega, samo malo Gliss Kur spreja si špricnem, ko so napol suhi smile.gif



Kje si ga pa kupla pa kolk je stal??
  • 0
..*..тιιαχ..*..

#24 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 October 2008 - 08:55 PM

kupiš ga laho preko neta v eni spletni trgovini, samo se ne spomim zdaj, v kateri...
Pri nas ga drži tudi ena trgovina s kozmetiko in zdravili, stane pa po netu enih 6 €, v tej trgovini pa 8
  • 0

#25 Dčva

Dčva

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 19 October 2008 - 08:49 AM

A je katera mela že peno od got2be curled-up??...Mal povejte kakšna je
  • 0
..*..тιιαχ..*..

#26 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 19 October 2008 - 01:01 PM

A to je ena taka v orančni embalaži? če je ta, sm jo mela js. Učinek je bil ful dober, res nori, takšni bol majhni koderčki (po naravi mam valovite), sam mene je motlo da so bili lasje trdi.
  • 0
Why so serious?

#27 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 19 October 2008 - 01:11 PM

Meni pa nardi Lavera vrtnica tako lepo gladke lase, da je veselje.
  • 0

#28 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 October 2008 - 01:38 PM

haha, a res al kaj blink.gif ??
  • 0

#29 Dčva

Dčva

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 19 October 2008 - 01:43 PM

QUOTE(fire-fly @ 19. 10. 2008 - 14:01) View Post

A to je ena taka v orančni embalaži? če je ta, sm jo mela js. Učinek je bil ful dober, res nori, takšni bol majhni koderčki (po naravi mam valovite), sam mene je motlo da so bili lasje trdi.



Ja v oranžni embalaži je...sm si jo dons kupla biggrin.gif biggrin.gif a si si jo dala na mokre al suhe lase, kr nikjer ne piše?
  • 0
..*..тιιαχ..*..

#30 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 19 October 2008 - 01:46 PM

js si vedno vse zadeve za kodranje dajem na mokre, ker se mi zdi da se potem lepši kodri naredijo. Pa potem ne več kej šarit po laseh, da se prameni sami lepo zvijejo v kodre.
  • 0
Why so serious?

#31 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2009 - 12:41 AM

Jaz zdele probavam nekaj novega, ker so bili moji lasje cisto cudni. sploh se niso vec kodrali, vedno bolj so bili le valoviti, nobenega volumna.
Najprej sem kupila globinski sampon, imam na sumu od Tigija Curls Ampflier da je naredil silikonsko oblogo.
Danes sem pa sama naredila gel za lase iz lanenega samena. Vem, se ful cudno slis, amapk zadeva deluje!!
Se link ce katero zanima kako se zadeva naredi:
O ostalih receh pa napisem ko jih se malo bolj sprobam.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#32 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 06 January 2009 - 07:20 AM

Zanimivo biggrin.gif
  • 0
Why so serious?

#33 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 06 January 2009 - 04:24 PM

Kje si pa laneno seme dobila. Mene tole zanima smile.gif .
  • 0

#34 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2009 - 04:47 PM

V dm-ju za pol kile 0,83€. Zihr ga majo pa tud v mercatorju in sparu. Muller ga ima tudi, a je drazji. Tako da cetudi ne ucinkuje ni nobene vecje skode.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#35

  • Guests

Posted 06 January 2009 - 04:47 PM

Zanimivo! Meni se tudi kodri ne definirajo v teh zimskih časih, poleti je dosti bolje.
Laneno seme pa dobiš skoraj v vsakem Mercatorju in ostalih malo bolj založenih trgovinah.
  • 0

#36 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 06 January 2009 - 06:40 PM

Hvala! Tole bom pa mogoče probala.
  • 0

#37 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2009 - 07:37 PM

No daj, pa porocaj kako se ti bo zdelo. Jaz sem zadevo dala na zelo mokre lase. Bom naslednjic probala dati na malo manj da najdem optimalni ucinek.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#38 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 January 2009 - 03:24 PM

QUOTE(gospodična*mična @ 20. 9. 2008 - 19:01) View Post

jaz za svoje kodre uporabljam čisto poceni in super zadevico - Pantene leave-in regenerator Perfect curls.
IPB Image

Stane okrog 2 eur, ful je dober, ker navlaži lase, jih ne zlima (pa tudi če daš fuuuul tega na lase) in res naredi lepe kodrčke, lase navlaži in nahrani, istočasno pa ne izgledajo mastni itd.. Imajo pa še tak balzam za volumen, ravnanje las pa za poškodovane lase,..
Ta zadeva je za moj las boljša kot vsi Tigiji in Joico skupaj thumbup.gif


Jaz sem tole zadevco že ene parkrat iskala pa je ni bilo. Meli so vse druga: za barvaen lase, za gladke lase, za sijaj, kaj vem ka še vse, samo za kodre ništa huh.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#39 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 07 January 2009 - 04:17 PM

Saj sestava mislim da ni kaj preveč drugačna..veliko silikona in ostale kemije in to je to smile.gif
  • 0

#40 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 08 January 2009 - 09:45 PM

Kst imam vijoličnega in mislim da desnega, pa je pri obeh učinek približno enak. smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users