Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#621 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 01:27 PM

Na ebayu od razlicnih prodajalcev, vedno pazim samo na to, da je prodajalec iz Japonske in ima ok ocene. Nazadnje mi je eden se origamije poslal poleg. :D Je pa to bilo se pred Corono in sem dobila v enem tednu.


Tudi jaz sem dobila 2 origamija, mogoče je bil isti prodajalec 😁

Jinadaze, ampak to je drugo. Podgana govori o reakciji, kot eritem, če prav razumem.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#622 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 03:57 PM

Jaz gledam ceno in da ima prodajalec dobre ocene, pa da jih ima že nekaj. Glede države pa različno, odvisno, iz katere države je katera znamka kozmetike, Japonska ali Južna Koreja. Če je približno enaka cena in ocene, pa pogledam, če kateri da zraven še kakšne testerje. :D Sem na tak način že našla tudi kakšen v redu izdelek zase.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#623 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 April 2020 - 06:48 PM

Jaz sem si naročila še dve cosrx sem dobra do jeseni za L pa sem kupila La Roche Posay Anthelios Dermo-Kids, se zelo lepo razmaže in jo malo porabiš
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#624 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 19 April 2020 - 07:07 PM

sundance-sensitiv-sonnen.jpg


Če rabite hitro, priporočam tole, meni je super, primerljiva s Cosrx, imam obe.
  • 0

#625 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 April 2020 - 09:15 PM

Pri Gabi sem prebrala, da ni dobila krem iz Azije, da so se paketi vrnili k prodajalcem. Pa vecina spletnih trgovin iz UK zdaj sploh ne posilja vec k nam. Feelunique, Lookfantastic, HQhair, tudi pri Cult beauty so omejili ... Ne vem, kaj sploh se ostane.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#626 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 April 2020 - 09:17 PM

Lookfantastic posilja, ravno sem čez vikend dobila majl, da je bilo odposlano.
  • 0

#627 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 April 2020 - 09:18 PM

Ona je napisala, da ni slo skozi, tudi jaz nisem mogla narocit.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#628 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 April 2020 - 09:23 PM

Aja? Meni je šlo normalno včeraj zjutraj. Upam, da dobim.
  • 0

#629 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 19 April 2020 - 09:23 PM

To SunDance sensitiv sem zelela kupit ze lani pa jih ni bilo vec, sem se pozno spomnila. Moram kmalu v nabavo, da se ne ponovi zgodba. :)
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#630 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 19 April 2020 - 09:28 PM

Ona za Kerastase govori. Ker niso EU, so spet nazaj ekskluzive, kar pomeni, da bo ogromno znamk pocasi, ki jih ne bodo posiljali. Naceloma pa posiljajo. Na FU recimo smo na seznamu kamor posiljajo. Kaj si pa hotela narocit?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#631 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 April 2020 - 09:32 PM

Ajaa, sem narobe razumela in mislila, da se pocasi sploh ne bo vec dalo narocati iz UK. Od Rituals, sem potem na uradni strani.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#632 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 09:48 PM

A kej gledate na nano/ne-nano?
  • 0

#633 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 19 April 2020 - 09:55 PM

Ne. Razen za otroke. Zgornje so pa itak vse kemicne pomojem. Ce so kombinacije, so pa zagotovo nano.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#634 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 10:37 PM

Jaz imam sprej za telo, ki ni nano, uporablja tudi otrok.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#635 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 11:42 PM

Jaz za sebe tudi ne gledam če je nano ali ne. Najbrž je itak ful težko dobit kremo, ki ne bi bila nano in bi se jo dalo normalno razmazat, brez, da si ves bel?

Jaz sem tudi naročila nekaj dni nazaj na Lookfantastic, je šlo normalno skozi, edino 2 dni nazaj sem mail dobila, da zaradi trenutne situacije še niso odposlali.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#636 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2020 - 05:25 AM

Ajaa, sem narobe razumela in mislila, da se pocasi sploh ne bo vec dalo narocati iz UK. Od Rituals, sem potem na uradni strani.


Kaj pa je kaj dobrega od Rituals, tu je ful trgovin njihovih pa nikoli ne vem kaj kupit. Sem pa dobila za darilo lani Sakura set, ampak mi je mleko za telo precej kozo izsusilo. Disi pa res vse ful lepo. Fotru pa vedno nosim Samurai sampon domov na zaloge, je obseden da mu glavo mentol hladi. :D Vzela sem pa mu za foro enkrat za rojstni dan in od takrat naprej me vedno prosi, ko pridem, da prinesem vsaj 2 flasi.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#637 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2020 - 08:39 AM

Jaz sem za punci imela od Amon&Anis ki ni nano.. Pa zelo lepo se je mazala.
  • 0

#638 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 April 2020 - 09:25 AM

Emily, meni sta najljubsi kolekciji Ayurveda in Happy Buddha, balzami za ustnice so odlicni, tokrat sem vzela oljni serum za mami. Vedno grem rada v njihovo trgovino, mi pa se zdalec ne disi vse.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#639 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 April 2020 - 07:31 AM

A potenje (znoj) izniči učinek spf? Sprasujem, ker jaz takoj zašvicam v obraz...
  • 0

#640 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 26 April 2020 - 10:11 AM

Ce ni vodoodporen, potem ja.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users