Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#601 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 April 2020 - 12:28 PM

Ja.
  • 0

#602 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2020 - 04:51 PM

^^
Jaz sem zadovoljna s Cosrx, res lahka krema, imam še lansko zalogo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#603 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2020 - 05:09 PM

Meni je skoraj malce pretežka za toplejše mesece, mi ustreza bolj fluidna formulacija. Drugače pa fajn krema.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#604 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2020 - 05:16 PM

Ja, meni tudi. Biore aqua rich watery esence, Canmake mermaid so mi pa npr premalo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#605 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 April 2020 - 05:39 PM

Jaz imam kar suho kožo, tako da ji bom dala priložnost. :) Hvala! 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#606 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2020 - 08:25 PM

Zanimivo, meni je pa Cosrx prav vodena pa tudi sicer ne uporabljam težkih krem, predvsem vlažilne.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#607 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2020 - 10:21 PM

Meni je se vedno najljubsa Canmake, zdaj vedno kar vsaj 2 vzamem, da se mi ni treba neprestano s tem narocanjem ukvarjat in imam malo zaloge.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#608 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 06:48 AM

Jaz sem tudi nazadnje :)
Torej, v naših drogerijah ni nič in nam preostane samo naročanje? Ah, well:)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#609 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 19 April 2020 - 06:55 AM

Kje jo kupis Emily? Jaz imam zdaj eno Dm in ostanek Cosrx. Dmova je ravno za zdaj, ko gremo bolj po gozdu in senci, za na sonce ni, nima dovolj SPF.
  • 0

#610 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 April 2020 - 07:23 AM

Lekarniške, npr. Eucerin, LRP... jaz sem tudi razmišljala, da bi Eucerin fluid nabavila, ki ga ima bellini. 


  • 0

#611 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25271 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 April 2020 - 07:27 AM

A cosrx lahko uporabljam tudi za Vito? Ali priporočate kaj drugega?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#612 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 19 April 2020 - 07:28 AM

Se pridružujem navdušenju nad Canmake, meni najboljša spf krema do sedaj. Tudi pod pudrom se dobro obnese. Za doma in kot drugi nanos mi je pa krasna tudi Skin aqua super moisture milk. Slednja sicer potrebuje malo več časa, da se vpije, ampak mi to med vikendi in popoldne ni moteče.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#613 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 19 April 2020 - 07:41 AM

Anouk, ne. Za tako majhne raje mineralne filtre, ce ze. Se najboljse jo je res zascititi in imeti v senci, ampak I. ima recimo tako kozo, da jo po obrazu opece ze zdaj aprila ob 9 zjutraj (nisem se vedno cist zihr a gre za opeklino ali reakcijo, ker se mi ne zdi rjava). Kaksen Badger mogoce pa kaksna baby lekarniska linija.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#614 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 07:46 AM

Se mi zdi nenavadno, da bi jo opeklo ob 9 zjutraj, čeprav sonca resda že v tem času ni za podcenjevat. Glede na opisano deluje bolj kot alergija na sonce.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#615 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25271 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 April 2020 - 08:53 AM

Ok, bom še malo pogledala. Ima pa kožo po R, tako da je pomoje tudi ekstra občutljiva na sonce. Zdaj jo imam itak v vozičku pod strehico ipd., ampak roke še vedno gledajo ven in so na soncu. Si mislim, da bodo poleti potem tudi noge se na udaru.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#616 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 April 2020 - 10:08 AM

Ali pa od Welede, Anouk. Bo sicer tak beli mali eskimček v obraz, ampak je sestavinsko kvalitetna. :)

Edit: preveri pa če imajo linijo s spf za otroke. Preveri najprej to, ker navadna (za odrasle) za obraz s spf je težko mazljiva in malo zoprna.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#617 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 19 April 2020 - 10:13 AM

Jaz imam Hofer, mislim, da smo enkrat gledale, da je sestavinsko tudi ok. Weleda ima tudi otrosko linijo se mi zdi ja :)
  • 0

#618 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 10:26 AM

Kje jo kupis Emily? Jaz imam zdaj eno Dm in ostanek Cosrx. Dmova je ravno za zdaj, ko gremo bolj po gozdu in senci, za na sonce ni, nima dovolj SPF.


Na ebayu od razlicnih prodajalcev, vedno pazim samo na to, da je prodajalec iz Japonske in ima ok ocene. Nazadnje mi je eden se origamije poslal poleg. :D Je pa to bilo se pred Corono in sem dobila v enem tednu.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#619 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 April 2020 - 11:44 AM

Se mi zdi nenavadno, da bi jo opeklo ob 9 zjutraj, čeprav sonca resda že v tem času ni za podcenjevat. Glede na opisano deluje bolj kot alergija na sonce.


Je mogoce, O. je po licih ze zdaj tako rjav, da izgleda umazan. Prav opecen sicer ni bil nikoli, ker ima temno polt, ampak moram nekaj nabavit. Mene se po drugi strani zlepa nic ne prime in SPF-ja letos se nisem uporabila.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#620 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 11:57 AM

Jaz sem lani za tamalo kupila Weleda otroško s spf, ni bilo časa, da bi preko spleta kaj naročala. A lanska je še v redu za letos?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users