Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#101 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 April 2008 - 06:13 PM

Moderatorki, zdaj sem malo brskala tu po ocenah in sem v eni izmed njih našla en post iz pradavnine, ki sploh ne spada tja laugh.gif A ga lahko ena prosim pobriše ?

http://www2.cudovita...?showtopic=8953
  • 0

#102 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2008 - 08:01 PM



Hvala za opozorilo, pobrisano!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#103 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 15 May 2008 - 03:48 PM

Khm... Mislim, da ocene niso namenjene splošni debati o izdelkih spank.gif teehee.gif

http://www2.cudovita...h...10140&st=20
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#104 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 May 2008 - 06:37 PM





hvala za opozorilo!
najbolj žalostno je to, da takšne stvari počnejo že stari uporabniki (torej ne neki zmedeni novinci), ki so dobro seznanjeni s pravili.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#105 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2008 - 05:51 PM

QUOTE(Huda Nina @ 24. 3. 2008 - 16:28) View Post

Ima katera izkušnje s temi britvicami?
Rada bi si kupila Venus britvico in se ne morem odločit katero naj vzamem.

http://www.gillettevenus.com/de/




Tudi sama se odlocam za nakup teh britvic pa me zanimajo vase izkusnje. Huda Nina ti si si potem omislila katero? Pomoje se bom odlocila za eno izmed dveh najenostavnejsih - modrih - Venus ali Venus Divine, vidim pa, da imajo eno novo - zeleno (Venus Embrace) s petmi britvicami, ampak je pri nas se nisem zasledila.
Nekako mi ni vsec, da je na britvici prevec tistih trakov, ki naj bi med britjem vlazili kozo, ker se mi zdi, da samo zapacajo britvico, ki je zato manj ucinkovita. Morda samo moj obcutek, ker sem pac taksna, da mora biti vse squeaky clean. smile.gif Trenutno uporabljam Gillete SensorExcel for Women pa se mi zdi, da je v zadnjem casu kvaliteta britvic mocno padla - tista gumica in vlazilni trakovi kar nekaj odpadajo in potem se britvica ne prilega vec lepo kozi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2008 - 01:22 PM



Ancka Pomarancka,
saj najbrž kot neravnonova in relativno aktivna članica foruma veš, da se pri ocenah ne debatira, a ne... in da se debatira v tej temi, ki je za to namenjena. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107

  • Guests

Posted 15 June 2008 - 12:37 AM

FTSE, kaj pa zadnji komentar (Plain Jane)? Al je to ocena brez podaje številčne ocene? hmm.gif
  • 0

#108 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2008 - 03:08 PM





Ocena je res bolj tak-tak, ampak je vsaj neko mnenje o izdelku, četudi ni podala na koncu ocene - saj ni edina, se tudi to že pri kom drugem zgodilo, pa se ni ocena pobrisala.
Če bi bili bolj strogi, bi tak blo pol manj ocen tu.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#109 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2008 - 09:17 AM

Mene pa zanima, kako dolgo ponavadi traja preden je ocena objavljena (oz. preden jo moderator/ka potrdi)? hmm.gif

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#110 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 July 2008 - 11:55 AM



Zato, ker je včasih takoj ne vidi! oops.gif
Je pa zagotovo objavljena vsak v roku enega dne, se mi zdi.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#111 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2008 - 06:46 PM

QUOTE(_Planet_ @ 17. 5. 2008 - 18:51) View Post

Tudi sama se odlocam za nakup teh britvic pa me zanimajo vase izkusnje. Huda Nina ti si si potem omislila katero? Pomoje se bom odlocila za eno izmed dveh najenostavnejsih - modrih - Venus ali Venus Divine, vidim pa, da imajo eno novo - zeleno (Venus Embrace) s petmi britvicami, ampak je pri nas se nisem zasledila.
Nekako mi ni vsec, da je na britvici prevec tistih trakov, ki naj bi med britjem vlazili kozo, ker se mi zdi, da samo zapacajo britvico, ki je zato manj ucinkovita. Morda samo moj obcutek, ker sem pac taksna, da mora biti vse squeaky clean. smile.gif Trenutno uporabljam Gillete SensorExcel for Women pa se mi zdi, da je v zadnjem casu kvaliteta britvic mocno padla - tista gumica in vlazilni trakovi kar nekaj odpadajo in potem se britvica ne prilega vec lepo kozi.



btw: pred casom kupila svetlo modro Venus in sem zelo zadovoljna, super gladko kozo pusti za seboj.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#112

  • Guests

Posted 09 March 2009 - 03:17 PM

Kje se da kupiti Apident zobno pasto?
Hvala. wink.gif
  • 0

#113

  • Guests

Posted 18 March 2009 - 12:55 AM

Anyone? Ker sem jo že iskala, pa je še nisem našla ... hmm.gif
  • 0

#114 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 20 March 2009 - 11:19 AM

V Medex trgovini? Pa enkrat sem jo tudi v eni od drogerij videla, če ni bil Müller...
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#115 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2009 - 11:33 PM

V DMu jo imajo. smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#116

  • Guests

Posted 21 March 2009 - 02:03 AM

O, hvala! Bom šla preveriti sestavine najprej. ;-)
  • 0

#117 Melaina

Melaina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 258 posts

Posted 14 April 2009 - 06:53 AM

sem mela to pasto.
mi je v redu ni pa nek presežek
  • 0

#118

  • Guests

Posted 15 April 2009 - 10:41 PM

Em, ja, sem preverila sestavine in ugotovila, da ima notri parabene in še kaj drugega, tako da se potem nisem odločila za nakup. Ostajam pri neki 100% natur italijanski zobni pasti. wink.gif
  • 0

#119 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 04 June 2009 - 03:41 PM

...
  • 0

After all this time?

Always.


#120 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 August 2009 - 04:36 PM

Mi lahko katera priporoci kaksne cistilne robcke (za roke), ki za sabo ne puscajo nadleznega (lepljivega) filma? Lahko so tudi robcki, ki se sicer uporabljajo za obraz, otroski robcki ipd., ce imajo nezne "sestavine" se toliko bolje. Preizkusila sem ze vse mogoce (Niveini za obraz, razni Fresh and clean) pa nisem zadovoljna. Razmisljam, da bi si v avto enostavno nesla plastenko vode. Bo se najbolje. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users