Jump to content


Photo

GLISS KUR HAIR REPAIR-negovalni fluid za razcepljene konice


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 17 May 2006 - 06:46 PM

cyclopentasiloxane, aqua, dimethiconol, quaternium-80, laureth-4, hydroxyethylcellulose, laurdimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed wheat protein, pantolactone, polyquaternium-10, polyquaternium-37, ppg-1 trideceth-6, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, parfum, benzyl salicylate, citronellol, geraniol, linalool, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, methylparaben, phenoxyethanol

IPB Image
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 May 2006 - 06:51 PM

A ni bilo tole že ocenjeno? Uglavnem ... gre za kvaliteten in zelo silikonski fluid, ki vsebuje kar precej proteinov. Iz lastnih izkušenj lahko povem, da gre za fajn stvar, ki dobro zaščiti in zgladi lasne konice.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 May 2006 - 09:44 PM

QUOTE(DiLeMa)
A ni bilo tole že ocenjeno? Uglavnem ... gre za kvaliteten in zelo silikonski fluid, ki vsebuje kar precej proteinov. Iz lastnih izkušenj lahko povem, da gre za fajn stvar, ki dobro zaščiti in zgladi lasne konice.


Ja, moje izkušnje so enake wink.gif
  • 0
Memento mori.

#4 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2006 - 05:05 PM

Jaz ga tudi uporabljam, ampak ne vem točno, al kej pomaga proti cepljenju al ne ermm.gif Recimo, da ja biggrin.gif
  • 0

#5 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 15 April 2007 - 04:23 PM

Nedavno tega sem ga tudi jaz kupila, a se sestavine sedaj razlikujejo (nekaj dodanih vmes)...tudi napis spredaj mislim da je malce drugačen...

Lahko ocenite še mojo verzijo?

cyclomethicone, aqua, dimethiconol, propylene glycol, quarternium-80, laureth-4, hydroxyethylcellulose, polyquaternium-37, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, phenoxyethanol, polyquarternium-10, parfum, methylparaben, pantolactone, laurdimonium hydroxy propyl hydrolyzed wheat protein, ppg-1 trideceth-6 hydrolized whet protein, argania spinosa, butyros permum parkii, geranol, linalool, benzyl salicylate, citronelool
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 April 2007 - 06:17 PM

Ja, prejšnji je bil boljši, ker je imel večjo vsebnost proteinov. Ima pa tale novi zato še malce karite masla in arganovega olja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 15 April 2007 - 06:56 PM

Še nekaj me zanima...v primerjavi s Klasom ga je veliko uporabnic hvalilo, da naj bi bil boljši in bolj nežen od Klasa, ker naj bi bil Klas preveč silikonski. Nekje je potekala razprava, da je silikon dolgoročno slab za lase (meni osebno je super, ker se jih da potem lepo razčesati)....da se potem lasje začnejo lomiti, ker ne "dihajo več"....
Ok, ampak saj tegale ste tudi ocenile, da je zelo silikonski. Torej, kateri je bolj....in kateri je zdaj sestavinsko boljši (gledano na nove sestavine)?
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 April 2007 - 07:45 PM

Oba sta v osnovi silikona in zato ni večje razlike. Ima pa tale Gliss Kur tudi proteine, kar je za lase ogromen plus. Ne vem, kako je dolgoročno s silikoni, ker sem šele pred kratkim prvič prebrala, da naj ne bi bil v redu. Bo treba še kakšno študijo več prečitat. Jaz drugače tudi redno uporabljam silikon na suhe lase, ker se mi drugače ful vozlajo in je groza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users