Jump to content


Photo

umetne trepalnice


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 02 August 2007 - 01:11 PM

Barvne mam ja..drugač mam naravno rjave, pa mi niso všeč smile.gif
  • 0

#22 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 03 August 2007 - 12:58 PM

ninća katere trepalnice pa imaš ? (firma)
  • 0

#23 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 03 August 2007 - 04:17 PM

Hm...ka pa vem. na njih piše WIMP'RS.BY FING'RS. Take roza so.sam jes sm si jih obrnla.namesto da bi mela krajše tu not pri nosu, mam dalše smile.gif
  • 0

#24 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2013 - 03:17 PM

Zanima me, kje bi lahko kupila posebi kvalitetno lepilo za umetne trepalnice? Spraševala sem v Mullerju, DM-u in Drogeriji Tuš in nikjer ga nimajo. Katera ve? Aja in še: katero je res kvalitetno?


  • 0

#25 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 January 2013 - 03:35 PM

Ponavadi te tubice lepila pridejo zraven trepalnic, kje se ga da posebej kupit pa nimam pojma.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#26 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2013 - 03:49 PM

Aha, res je, ampak so res švoh. Takoj se odlepijo trepalnice. 


  • 0

#27 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 January 2013 - 04:05 PM

To pa verjamem, ja. Za kaka bolj profi lepila poskusi v kozmetičnih salonih.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#28 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2013 - 04:29 PM

Tale je najbolj pohvaljen med blogerkami po svetu: DUO http://www.sephora.c...dhesive-P266812

Pri nas vem, da se ga dobi tukaj 


  • 0

#29 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2013 - 08:14 PM

Za to sem slišala,ampak nisem vedela,kje ga dobiti. Hvala punci!


  • 0

#30 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 June 2014 - 11:14 AM

Meni se tudi zdi to ena brezvezna poteza. Za kakšne posebne priložnosti si itak lahko kupiš in sam nalepiš umetne trepalnice.

 

Ja, je potrata denarja, se strinjam, isto kot so potrata umetni nohti, frizer in ostale pizdarije. Saj "za skos" si jih ne bi dala, za dva meseca oz. za probat pa ni takšen problem. Je pa to neprimerljivo z umetnimi, mene so tiste ful motile, fuuul sem si jih težko dala gor pa nasploh niso za vsak dan.

 

A brez dolgih trepalnic pa zgledaš nespodobno? :P Mislim, da vsak na plaži opazi prej kaj drugega kot trepalnice. :lol:

 

Pa slana voda in sonce nič ne načneta snovi s katero ti pritrdijo te trepalnice? :hmm:

 

 

BTW, se prestavimo v kozmetični kotiček s to tematiko, da ne bomo tukaj off topicale? 

 

 

Mah saj to je čisto moja osebna nesigurnost, pač sem totalno blond (bele obrvi, blond trepalnice, svetle oči) in sem brez MU čist "neopazna" in medla, in poleti me je vedno ful sram it s kakšnimi frendi na bazen/morje, ker maskare in podobno mi za v vodo ni, mi vedno rata vse spackat, tut še je waterproof. S poudarjenimi trepalnicami pa vedno zgledaš nekak urejen oz. naličen, tut če v resnici nisi. No saj pravim, bomo videli kaj bo, nimam jih še. :D

 

 

Naj pa ne bi nič uničevalo ne, edino pazit moraš, da nimaš oljnatih odstranjevalcev za mu. :)


  • 0

After all this time?

Always.


#31 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 27 June 2014 - 11:17 AM

Jaz mislim, da bo super. Sem jih že videla in res sploh ne rabiš maskare.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#32 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 June 2014 - 11:22 AM

Ja, saj to. Tut za vsak dan mi bo pomojem precej olajšalo življenje, ne samo za na morje. Bom poročala in prilepila slikice. :)


  • 0

After all this time?

Always.


#33 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2014 - 11:57 AM

Prosim, daj ja. Koliko že to stane? Zdrži pa 3-4 tedne ali kako?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#34 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 June 2014 - 12:14 PM

Različno, ta h kateri grem jaz ma ceno 30 za prvič in potem cenejše korekcije, verjetno okrog 15-20. Katarina Benček ma ceno 46 za prvič, ampak k njej ne bi šla že samo zato, ker mi gre tako na živce. Ene delajo tudi za 50 in več (prvič). Ja, po štirih tednih je že kar treba obnovit počasi.


  • 0

After all this time?

Always.


#35 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 28 July 2014 - 02:01 PM

Nincha, jih že imaš?


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#36 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 July 2014 - 02:09 PM

Nič več. :D Saj res, sem pozabila. Jaz sem bila ful zadovoljna, ampak so mi precej hitro začele izpadati, po dveh tednih sem jih mela komaj kaj še gor. Ampak sem skoraj prepričana, da sem bila sama kriva, ker nisem bila preveč pazljiva z njimi. Pomojem bi pri odstranjevanju mogla bit ful bolj nežna in eyeliner odstranjevat s palčko, jaz sem pa kar drgnila z vatkami kot ponavadi. Nič si jih nisem mazala z maskaro, niti ni bilo potrebe po tem + ob čiščenju bi mi jih verjetno še več izpadalo.

 

Čutilo se jih ni popolnoma NIČ (umetne trepalnice jaz ful čutim in me ful motijo drugače), tudi moje trepalnice so nepoškodovane, identične kot prej. Po ene 3 tednih sem z vatko in micelarno čist lepo zdrgnila dol še tistih 5 trepalnic, ki so mi ostale.

 

Nasploh sem ful navdušena no, samo cena mi je mal previsoka glede na trenutne prihodke. 30€ vsake 3 tedne mi je malo veliko. Moram še fotke poiskat, bom nalepila. :)


  • 0

After all this time?

Always.


#37 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2015 - 03:18 PM

Jih ima katera? In kam hodite? Mene mika zadnje čase, da bi jih poskusila.

 

2013-06-27_21.54.05-380x240.jpg

 

emma-beforeafterlashes-1024x1024.jpg

 

Tole ja pa ruski volumen

o.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#38 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2015 - 03:30 PM

Prve so še nekako OK, čeprav je očitno, da so podaljški, druge pa katastrofa.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#39 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 October 2015 - 04:14 PM

Jaz sem jih enkrat imela, šla sem k eni punci domov, dala 30e, sicer mi jih je lepo naredila pa vse, ampak sem bila po dveh tednih že čist oskubljena, pa motil me je, da si pod vodo (tuš ali morje) nisi mogel normalno pomencat oči. Pa vedno manj so mi všeč, se mi zdi, da večini ful take težke oči naredijo, sploh midve k sva blond - pol še bl nenaravno izgleda. Ne vem, jaz jih ne bi več mela. :/


  • 0

After all this time?

Always.


#40 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 18 October 2015 - 04:20 PM

Meni tudi ni všeč. Ponavadi se vsem že na daleč vidi, da jih imajo in, kot je povedala Nincha, prav težke oči naredijo (in povešene).

 

2 sošolki sta jih imeli in je po parih tednih začelo grdo izgledati in si jih je ena dol dala in zraven zgubila še pol svojih, tako da je bila na koncu res skoraj brez trepalnic :/. In ful grdo izgleda, ko ti začne razpadat vse skupaj.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users