Jump to content


Photo

Piling - AVON Anew Clinical Advanced Retexturising Peel


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 April 2007 - 08:58 PM

Tole je naslednik prvega glikolnega pilinga v blazinicah, ki je bil dvostopenjski, ta novi pa je enostopenjski, kar meni veliko bolj ustreza (ker pač ni potrebno packanje vsakič z dvema različnima blazinicama). Meni je bil že ta prvi piling všeč, tale novi pa mi je še boljši, sestavinsko je super, ker vsebuje poleg glikolne še polno naravnih ekstraktov (kumarica, kamilica, ananas, papaja, alge, aloja in še kar nekaj drugih) in je zelo enostaven za uporabo. Z blazinico pač podrgnete po čistem in suhem obrazu, izogibate se predela okoli oči. Nato počakate nekaj minutk, da se popolnoma vpije in že lahko čez nanesete kremo. Blazinice so prijetno mehke in ravno prav napojene, da nič ne kaplja. Za moje pojme so rezultati ob uporabi tega pilinga res presunljivi, meni totalno spuca ogrce na nosu (samo malo stisnem, pa kar sami lezejo ven), po nekajkratni uporabi jih takorekoč nimam več, poleg tega piling lepo pozdravi kakšen mozoljček, kožo sčisti, jo napne, posvetli flekce in izenači ten, da koža kar žari - uglavnem, še pa še bi lahko naštevala. Jaz sem naredila 14-dnevno kuro in ga uporabljala vsak drugi dan, čeprav se pri mladi koži zelo pogosta uporaba ne priporoča, ker gre vseeno za kemični piling. Ampak pri 20ih je uporaba 2x do 3x na teden sprejemljiva, sploh če niste lastnica zelo občutljive kože in si želite bolj enakomerne polti in zradiranja kakšnih flekcev že odcvetelih mozoljčkov. Nad pilingom je navdušena tudi moja mami, ki pravi, da je njena koža po uporabi prav tako čudovita. Midve zdaj uporabljava že drugo pakungo in bova še naprej kupovali. Cena ni ugodna, okoli 5.000 tolarjev, kar je za 30 blazinic zelo veliko, sploh če nanašate piling vsak dan (torej zadostuje za en mesec) ali pa če sta uporabnika dva (kot v mojem primeru). Ovojnina je bel, masiven plastičen lonček, čeden in nekako 'kliničen' na pogled, dobro se zapira na navoj, zatorej ni strahu, da bi tekočina z blazinic izhlapevala.

5/5 (kljub visoki ceni, ker je enostavno čudovit)

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users