Jump to content


Photo

Škornji


  • Please log in to reply
1159 replies to this topic

#41 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 August 2005 - 10:58 PM

QUOTE(Jenna)
Kje pa je ta trgovina? Dajte prosim lokacije zraven pisat, no. Pa rea, a si vidla tudi kakšne s peto?

cccc. ne ne bomo.hahahah
ja,transporta maš 2 (loh da še kšn) u cityu pa na čopovi, na čopovi je na desni strani,če hodš proti prešercu,...nauš zgrešila(sam pomojm itak veš kero mislva s tash)pa kle u tej štacun majo tud pete,ja..in to take male,mislm,da sm tud že vidla na škornih,no.kjut uglavnm
tash,a si jih boš kupla?mene mal stiska za tok keša biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#42 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 26 August 2005 - 07:32 AM

jst sem svoje kupla lani ene v massu (10.000k) sam niso skornji ker jih nosm sam na hlace! drgac pa imam ene hude spicake ki sem jih kupla v italiji in zanj odstela le 5k ker sem zamenjala skatle (tam je itak ena velka zmesnjava) drgac pa so ble 20k wink.gif tko da mislim da se tud v italijo spalaca po cevlje imajo tud bata trgovino tam in so cene tud do 5k manj wink.gif
  • 0

#43 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 August 2005 - 08:55 AM

[quote=rea][quote=Jenna]Kje pa je ta trgovina? Dajte prosim lokacije zraven pisat, no. Pa rea, a si vidla tudi kakšne s peto?[/quote]
cccc. ne ne bomo.hahahah
ja,transporta maš 2 (loh da še kšn) u cityu pa na čopovi, na čopovi je na desni strani,če hodš proti prešercu,...nauš zgrešila(sam pomojm itak veš kero mislva s tash)pa kle u tej štacun majo tud pete,ja..in to take male,mislm,da sm tud že vidla na škornih,no.kjut uglavnm
tash

Hhe, veš da mene tudi! Ni denarčka, pa tok so lepii evil.gif Bomo vidli! wink.gif
  • 0

#44 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 26 August 2005 - 10:06 AM

QUOTE(katya)
jst sem svoje kupla lani ene v massu (10.000k) sam niso skornji ker jih nosm sam na hlace! drgac pa imam ene hude spicake ki sem jih kupla v italiji in zanj odstela le 5k ker sem zamenjala skatle (tam je itak ena velka zmesnjava) drgac pa so ble 20k wink.gif tko da mislim da se tud v italijo spalaca po cevlje imajo tud bata trgovino tam in so cene tud do 5k manj wink.gif


o hudo. mislm k si škatli zamenjala biggrin.gif
  • 0

#45 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 August 2005 - 01:27 PM

QUOTE(katya)
jst sem svoje kupla lani ene v massu (10.000k) sam niso skornji ker jih nosm sam na hlace! drgac pa imam ene hude spicake ki sem jih kupla v italiji in zanj odstela le 5k ker sem zamenjala skatle (tam je itak ena velka zmesnjava) drgac pa so ble 20k wink.gif tko da mislim da se tud v italijo spalaca po cevlje imajo tud bata trgovino tam in so cene tud do 5k manj wink.gif

ampak men vedno pogledajo v škatlo,mislm, čudn mi je mal,ker dvomm,da bi sam čez kodo potegnl,pa čau rolleyes.gif se pa znajdš,ja biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#46 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 August 2005 - 01:31 PM

men bi se na obrazu vidl, da sm neki hotla zgulfat...ne znam lagat...
  • 0
it's not pms, it's you..

#47 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 27 August 2005 - 09:46 AM

na čopovi je še ena trgovina s čevlji, kjer sem lani merla ene škornje, trgovin je traven tega transporta, in mislim, da ji je ime Jojo.
Je sicer malo manjša, vendar se mi je zdela kar dobra izbira. Cene so normlne. Ni ravno poceni, vendar ne gre čez 30k.
  • 0

#48 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 August 2005 - 10:16 AM

QUOTE(Ka)
na čopovi je še ena trgovina s čevlji, kjer sem lani merla ene škornje, trgovin je traven tega transporta, in mislim, da ji je ime Jojo.
Je sicer malo manjša, vendar se mi je zdela kar dobra izbira. Cene so normlne. Ni ravno poceni, vendar ne gre čez 30k.


V Jojo trgovini msem ravno včerj vidla ene škornje, samo so imeli previsoko peto cena pa je bila 34k biggrin.gif
  • 0

#49 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 27 August 2005 - 11:14 AM

pol pa popravljam, očitno gre čez 30k, vendar sem bla prav presenečena, da je blo presenetljivo dosti lepih čevljev v tako majhni trgovini. prejšnji teden sem kupla ene usnjene, dokaj lepe za 8k.
  • 0

#50 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 August 2005 - 11:44 AM

kva zdj jenna,a si šla že pogledat škornčke?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2005 - 01:00 AM

V ponedeljek grem! Najprej v ti dve trgovini na Čopovi. Ampak hm, čez 30k pa res ne bi dala za škornje. Tam do 25k morda.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 August 2005 - 10:19 AM

sam,si jih boš pa že zgodi kupla ermm.gif:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#53 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2005 - 03:39 PM

Ja, po letnem času je sicer res zgodaj, po temperaturah pa ne. In zato predvidevam, da imajo kaj robe že sedaj po trgovinah.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#54 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2005 - 09:11 PM

Meni so še teli ušeč, so lanski od Pekota:
Črni, ne roza
IPB Image
So pa 12k!
  • 0

#55 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 August 2005 - 11:23 PM

QUOTE(TASH)
Meni so še teli ušeč, so lanski od Pekota:
Črni, ne roza
IPB Image
So pa 12k!

iii,všeč so mi (črni),tash...midve če bi ble prjatlci,ne bi smele skupi it v nabavo po škorne biggrin.gif biggrin.gif
jenna,tebe bo pa še presenetu vreme,....hahahah,boš šla pred klimico še čepet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2005 - 11:50 PM

QUOTE(rea)
jenna,tebe bo pa še presenetu vreme,....hahahah,boš šla pred klimico še čepet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ne seri. ermm.gif
Drugače mi pa tisti roza škornji prav nič niso všeč.
Meni so ubitačni v tem stilu...
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 mačkica27

mačkica27

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 29 August 2005 - 09:00 AM

Kaki so ti ubitačni..uni roza ali ti črni, ki si jih zalepla gor??? Meni so ti črni ful lepi... kje bi se jih dalo nabaviti??????? Mogoče katera ve????? Plis!!! tnx
  • 0

#58 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 29 August 2005 - 09:20 AM

men majo pa u jellotu ene take dobre, sam k so s peto sad.gif
  • 0

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2005 - 10:42 AM

QUOTE(Jenna)
IPB Image


Men delujejo pa taki ful preveč kurbirski. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 August 2005 - 10:44 AM

ahahah,men so pa ubitačno grdi
biggrin.gif
pa uni rozasti tud men niso,sam bi mi bli pa črni (rozast model)všeč
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users