Jump to content


Photo

VEET


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 16 May 2006 - 05:30 AM

Pozdravljene!

Vem, da je o tem že bilo dosti napisanega, a mene zanima konkretna stvar. Sem temnejša punca in sem si tistih parih dlačic nad ustnico odstranjevala kar s pinceto. Potem sem bila pri kozmetičarki zaradi nečesa drugega in mi je priporočala laser; rekla je še, da baje sploh ni drago. Jaz sem se pa malo pozanimala in je...;( Ker pa po pinceti dlačice ne nehajo rasti (vsaj meni niso), sem poskusila tisoč in en listič z voskom. Eni ne gredo lepo narazen drug od drugega, eni samo poškodujejo kožo, zelo sem bila pa zadovoljna z Veet trakci - do zdaj! Sedaj mi je "neslo" malo kože nad ustnico in vseskozi mi je koža ratala dobesedno luskasta, kot suha in se kar lušči dol!

Kaj vi počnete po voskanju s temi trakci?? Sem se namazala s tistimi lističi, ki so zraven priloženi, a ni nič pomagalo... Prosim za pomoč.

Hvala in LP!
  • 0

#2 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 16 May 2006 - 07:36 AM

To pa čudno, meni se pa po teh veet trakovih vedno spusti cel kup mozoljev in se mi zdi da ravno zaradi tistih lističev.

A je tvoja koža suha in luskasta? Jaz bi si na tvojem mestu, če koža ni preveč razdražena, uporabila kak peeling in nato namazala z b panetenom plus,ki celi, dezintificira....

Jaz sicer ne maram teh veet trakov in raje ostanem kar pri pinceti in se tako izognem izbruhu mozoljev ali pa podpludb (to se mi je enrat zgodilo)...
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 May 2006 - 09:09 AM

Ti trakovi odnesejo poleg dlačic tudi del kože. Ne uporabljaj jih nekaj časa, do takrat pa uporabljaj hranljive kreme. Bepanthen pa tudi pomaga.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 16 May 2006 - 12:26 PM

Hvala za pomoč!

Aja-in moja koža je tako mešana, niti ne suha, ne luskasta. Sem se namazala z Bepanthenom, a šele tedaj je bila reakcija-to je pripomoglo, da se je koža dobesedno posušila in sedaj se lušči...Vsaj mislim, da...
  • 0

#5 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22394 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2006 - 01:14 PM

Katere Veet trakce pa uporabljaš? Baje so punce zelo zadovoljne s tistimi majhnimi, ki so prav za obraz in bikini predel. Obstajajo pa baje tudi eni za občutljivo kožo, ki imajo sladkorni vosek. No, sama še nisem poskušala ničesar od tega...mogoče v prihodnje bom. Laser pa kvečjemu kdaj v prihodnosti, ko bo denar za to smile.gif
  • 0

#6 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 16 May 2006 - 03:50 PM

S čim drugim, kot temi posebnimi za obraz in bikini predel, si niti ne bi upala. Nimam pojma kaj se je zgodilo... Mogoče slab dan moje kože, nevem, ker drugače s kožo tako groznih problemov namreč nimam. LP
  • 0

#7 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 18 May 2006 - 05:20 AM

Pa še tole: je katera že uporabljala lističe za noge? So fajni?
  • 0

#8 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 18 May 2006 - 01:57 PM

ja, js sm jih...meni so všeč...samo moti me, ker se mi pol spustijo tiste rdeče pikice neki v smislu mazoljev:/
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#9 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 18 May 2006 - 02:13 PM

kak pa je postopek pa to ? samo nalepiš pa potegneš al kak ? odstrani vse dlačice ?
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#10 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 19 May 2006 - 05:21 AM

Jaz najprej lističa potegnem narazen, nato dam na željeno mesto, malo podrgnem po njem in močno potegnem v smeri rasti dlačic. Nevem, no, jaz moram potem še malo pokontrolirati, ker mi kje kakšna ostane in jo preprosto spulim s pinceto. Nato se namažem-ali z onimi lisitči, ki so zraven, ali z Aloe vero, čez nekaj časa z Bepanthenom (samo tale Bepanthen meni naredi kožo čisto luskasto)...
  • 0

#11 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2006 - 10:14 AM

Ko sem jaz enkrat in nikoli več uporabla te lističe (nekje sredi poletja, ko sem že bila lepo rjava) mi je na eni nogi še kožo dol potegnilo in sem imela potem tak rdeče bel flek, dlak pa je večina ostala. Moja slaba izkušnja z veet trakovi.
  • 0

#12 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 20 May 2006 - 02:28 PM

To je blo pa pomojm zato, ker jih ne znaš uporablat...ko dol petegneš morš pazt da vlečš čisto ob koži-ne vidm kake druge možne razlage, ker mam jazst namreč zelo tovdovratne dlake, pa mi več al mn vse pobere...
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users