Jump to content


Photo

Obrvi


  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#21 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 September 2006 - 11:14 AM

Kakšne nimajo zelo gostih obrvi in oblikujejo samo lok, pa vseeno lepše pride če jih malo popravijo s svinčnikom, kakšne pa imajo neenakomerne obrvi, npr. jim kucine nekje ne rastejo kake pol cm naprej pa spet normalno.
Nihrida, probaj si kdaj "narisat" obrvi s testerjem, pa tako probaj kater odtenek ti ustreza.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#22 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 September 2006 - 11:22 AM

[quote=Špela]OT: mene pa zanima, zakaj si jih najprej tok populite, da vam jih je treba potem risat s svinčnikom?! biggrin.gif

si jih ne mislim risat tam k jih ni. Ampak popolnit tam k so...
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#23 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 September 2006 - 12:25 PM

Jenna, kater odtenek pa uporabljaš? Brown ali sand?
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2006 - 03:51 PM

.
nihrida, sklepam, da imaš nekje isto barvo obrvi, kot jaz. Črni odtenek je absolutno pretemen (čarovnica stil), čokoladno rjav pa čisto mimo (sploh, če imaš popolnoma drugačno farbo las in tako kaj kmalu lahko postaneš Cicciolina). Jaz imam odtenek sand/sable, ki sicer izgleda precej svetel, ampak na obrveh pa ne izpade tako. Sploh pa treba previdno skopo z nanosom. Jaz ga imam zgolj za minimalno povdarjanje, ker je res že čisto dovolj. Pa priročna spiralca je na drugi strani, da si obrvi lepo počešeš. Priložen je tudi šikani šilček. Svinčnik pa traja v nedogled, zato je cena povsem upravičena (seveda, če zadaneš odtenek :=) - treba prej nujno preveriti odtenke v trgovini).



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 September 2006 - 04:19 PM

Točno to me je skrbelo. Mislim da je črn odtenek rezerviran samo za naravne črnolaske, ki imajo temno polt.

Odtenke sem poiskala že na Diorjevi strani. Pa tukaj so tudi KLIK

Strah me je bilo tega, da bi rjav odtenek dobil na koži kakšne rdeče pri- odtenke. Bo sand menda res najboljši.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#26 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2006 - 07:09 PM

jaz včasih uporabim kar senčilo za veke v mat odtneku. Se dobro obnese.
  • 0

#27 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 September 2006 - 07:31 PM

Ja, sej zato mi je pa čudno, da še ni nobena slišala za senčke za obrvi. Nekje sem zasledila, da so senčke velik boljše kot tale famozni Diorjev svinčnik. In sem seveda hotela izvedet kaj je na tem.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2006 - 07:43 PM

.
Jaz si pa še skos ne predstavljam najbolj, kako bi naj te senčke funkcionirale. A to ne odpada dol? Ne vem no, si ne prestavljam. Poleg tega sumim, da se jih ne da tako precizno nanašat, kot to lahko precizno poudariš s svinčnikom.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 cupika

cupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:štajerski konc

Posted 05 September 2006 - 07:48 PM

Jaz pa sem pri moji "tašči" zasledila, da ima za obrvi eno tako zadevco, ki je navzven videt kot gloss... v točno taki steklenički in točno takšna zadevca za nanašat kot ma gloss, s tem da je v rjavem odtenku in je za obrvi... ful dobro se razmaže in daje ful naraven videz... Samo jaz še tega nisem nikjer zasledila in sem to pri njej dejansko prvič videla.
  • 0
Vsakemu dnevu je treba dati priložnost, da bo najlepši v tvojem življenju!

#30 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 September 2006 - 07:59 PM

Ja, Jenna, tud jst nism bla čist sigurna kak to funkcionira. Mislim pa, da je to taka senčka (podobno kot je cupika napisala) - nekako v svinčniku (samo da je noter prahec). Eh, ne znam razložit.

Cupika: napadi taščo, ko bo najmanj pripravljena!!! biggrin.gif

Hočem vedet kuga je najbolš, ker se mi stalno to dogaja: kupim nekaj in pol isti dan ugotovim, da obstaja nekaj 1000x bolšega. ermm.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2006 - 08:09 PM

.
Hm, zanimivo tele senčke. Ampak se bojim, da bi to znalo nekako odpadat. Mah, z Dior svinčnikom za ziher nauš zgrešila, če bi rada mela obstojnega in nemastnega. Edino, če ni odtenek ne bi ustrezal.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 cupika

cupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:štajerski konc

Posted 05 September 2006 - 08:16 PM

Ma v njeni zadevci ni prahca ampak je ista gosta, tekoča zadeva kot gloss. Res daje identičen vtis kot je gloss in sem že mislila, da uporablja gloss za barvanje obrvi, samo mi je rekla, da ni laugh.gif Me pa drugače ful zanima kaj je to za ena zadeva. Če je katera to videla v kakšni drogeriji, naj pove, ker grem takoj kupit... bom pa še vprašala fantovo mamo točno kaj to je, pa vam povem, če me ne bo katera prehitela. wink.gif
  • 0
Vsakemu dnevu je treba dati priložnost, da bo najlepši v tvojem življenju!

#33 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 September 2006 - 08:48 PM

Malo sem iskala in končno našla to senčilo. Ki pa JE senčilo, kot za oči.

Stvarca je od Lancome - Brow Expert Design Kit

IPB Image

Nekje sem zasledila, da obstaja tudi ena tekoča zadeva za obrvi (prav tako od Lancome), ampak je ne najdem.

Očitno bo res Dior najboljša izbira.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2006 - 09:11 PM

.
Hm, tole mi ne deluje glih privlačno. Kakšna tekoča stvar pa še manj - a ne bi to zlepilo obrvi?



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 05 September 2006 - 09:27 PM

Jaz pa imam svincnik za obrvi in še kr nisem ugotovila zakaj ga imam smile.gif koza.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#36 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 September 2006 - 10:03 PM

Hja, je svinčnik še vedno najbolj praktičen in, očitno, tudi učinkovit. Tista tekoča stvar je pa (kot sem prebrala na neki spletni strani) za gospe nad 50 let (k ti že obrvi mal bledijo) biggrin.gif Po mojem ti jih tko zlepi skup, da ti jih zabetonira za lep čas.

Sm pa pred parimi leti nekje videla eno 'revolucionarno' stvar, k je bila tekoča in je mela v sebi nekaka vlakna. S tistim si se pol namazal in so se vlakna tko prilepla gor, da so zgledala k obrvi. Hm...bi me bilo strah, da bi se po pomoti kej pošlatala in bi mi šle obrvi... biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#37 cupika

cupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:štajerski konc

Posted 05 September 2006 - 10:05 PM

Pol pa nem šla kupit ermm.gif rolleyes.gif
  • 0
Vsakemu dnevu je treba dati priložnost, da bo najlepši v tvojem življenju!

#38 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 September 2006 - 06:50 PM

Clinique ima senčko za obrvi.

IPB Image
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#39 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2006 - 07:01 PM

QUOTE(luminelle)
Jaz pa imam svincnik za obrvi in še kr nisem ugotovila zakaj ga imam smile.gif koza.

Jaz sem ga kupila kaki dve leti nazaj, ker sem mislila, da je črtalo za oči rolleyes.gif . Kaj kmalu sem ugotovila, da ne piše dobro in nikakor mi ni šlo v glavo zakaj ima na pokrovčku krtačo za obrvi.
LOL. oops.gif
Sej ene parkrat sem probala nekaj minimalno povdarit oči, ko sem si jih preveč populila, pa je bilo v redu, malo še pobrišeš s prsti pa je. Zdaj ga ne uporabljam več. Je pa odvratno videt povsem narisane obrvi, po možnosti še v kričečem nasprotju z barvo las in poltjo kože.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#40

  • Guests

Posted 06 September 2006 - 07:33 PM

Mene pa zanima kaj je to od essence za obrvi. Čemu to služi?

http://www.essence-c...owdesigner.html

Ona modra maskara.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users