Jump to content


Photo

izkušnje s frizerji, frizurami in frizerskimi saloni


  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#301 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17769 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 16 April 2012 - 12:14 PM

Torej: pogledal sem si Trnow Style, tam računajo za striženje 10 € oziroma 12 € s pranjem. V salonu na Ziherlovi pa je striženje 12,50 €, pranje las računajo posebej. Predno se dokončno odločim, bi moral zatrdno vedeti, ali je res ful bolje, da mi prej operejo lase. Pač, doma uporabljam ustaljeno marko šampona in morda je bolje imeti vedno isti šampon. :hmm: Itak si perem lase vsak dan. Ima kdo kako pametno misel. :?
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#302 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 April 2012 - 12:38 PM

Nima veze če ti prej opere lase ali, poleg tega pa te ponavadi vpraša, če ne želiš da ti opere ji poveš in to je to. :)
To da je bolje imeti vedno enak šampon pa je bullshit :P
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#303 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18176 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 April 2012 - 02:33 PM

Moj fant si vedno sam doma opere lase in gre tja s čisto svežimi in mu jih potem tam ne pere še enkrat.
  • 0

After all this time?

Always.


#304 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2012 - 03:54 PM

Pomoje je tud bolj pametno, da si doma opereš... razen če uživaš v masiranju glave s strani tujih rok :D
  • 0

#305 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17769 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 18 April 2012 - 07:53 AM

Skubež v Trnovem, ali kako se že reče tam. Šel sem v Trnow style, ker če je treba šparat, pol se špara. Salon zgleda čisto normalno urejen. Zbodlo me je, da ni bilo notri nikogar. Razen frizerke, seveda. Pogled na njeno frizuro je bil naslednji vbod: precej nemarna. Tudi ona je bila kaj šlampasta, pač, naj že mine služba. Vzela je v roke škarje in me par minut strigla, nato pa je vzela aparat in v dobrih desetih minutah končala delo. Na avtobus št. 9 sem stopil ene 14 minut po tem, ko sem sedel v stol. Plačal sem 10 €, zraven je prišla še kartica, na kateri je prostora za 10 štempljev. Vsako deseto skubljenje je namreč gratis. Ogaben sem. Pisanje tega posta sem moral prekiniti zaradi kratkega sestanka pri meni: sodelavke so rekle, da sem slabo postrižen. :mad2:
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#306 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2012 - 12:22 PM

Srutek bogi
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#307 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18176 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 April 2012 - 01:36 PM

To pa zato, ker nas ne poslušaš in nisi šel v Lasa. -_-
  • 0

After all this time?

Always.


#308 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 April 2012 - 08:55 PM

Je katera bila v City Salonu v LJ?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#309 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 May 2012 - 02:55 PM

Danes sem se šla postrižt v DM Friseursalon, ker sem mela res razcepljene konice in nisem mogla več čakat, ker bi se mi strgal. Tle na Dunaju so čist usekani, povsod je tok drago, za fenanje računajo od 15eur navzgor, striženje je neki čez 20eur, pol pa umivanje tud večinoma čez 15eur (pa to sem gledala take cenejše salone). Kaj šele kakšna maska, si takoj krepko čez 50eur. Jst sm se šla kar na suho postrižt, me je ta punca v DM-u lepo postrigla, pa še postrežejo ti s pijačo, praktično kar hočeš, kjut u glavnem. Aja, pa okoli 20eur sem dala, kar je malo, vsaj v primerjavi z drugimi saloni.
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#310 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 01 June 2012 - 09:09 AM

Punca iz tega salona https://www.facebook...zerskiSalonNota baje ful lepo barva na blond in ima več kot ugodne cene za Lj. (30€). Mene mika, da bi šla poskusit, čeprav sem s svojo fuuul zadovoljna. :oops:
  • 0

#311 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2012 - 04:38 PM

Še cenik:
Moško striženje: 6 €
Ženska fen frizura: 10 €
Žensko striženje in fen frizura: 20 €
Žensko striženje, barvanje in fen frizura: 30 €
Ženski prameni, striženje in fen frizura: 40 €
Podaljški (do 125 podaljškov): 250 €
Smooth nega: 25 €

Delovni čas:
ponedeljek- petek: 8:00 - 19:00
sobota: 8:00 - 12:00

 


  • 0

#312 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 June 2012 - 04:41 PM

Zelo poceni, striženje, barvanje in fen: 30?

No, boš ti poskusni zajček. :evilgrin:
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#313 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2012 - 04:43 PM

Ja, jaz tud zdej tok dajem (dobro, imam pramenE). Sem vidla od kolegice slike before/after, ki ma ogromno rdečega pigmenta in ji je ful dobr naredila.
Samo bom mela slabo vest, če bom šla k drugi, se počutim, k da bi svojo "prevarala". :cry:
  • 0

#314 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17769 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 13 June 2012 - 09:30 PM

To pa zato, ker nas ne poslušaš in nisi šel v Lasa. -_-


Včeraj sem bil v Lasu. Sodelavke so rekle, da sem postrižen na vogale. Plačal sem 11,50 Eur. Tudi jaz nisem navdušen nad tem, kar vidim v ogledalu.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#315 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2012 - 12:11 PM

PJ si potem kdaj šla v salon Nota?

 

 

Jaz nujno rabim enega novega dobrega frizerja, ki bi znal barvati s svetlejšimi barvami. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#316 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18176 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 December 2012 - 12:15 PM

Ja, jaz hodim v Oza k Sasotu, FUL priporocam!!! Jaz mu res 500% zaupam, postrize me vedno samo toliko, kolikor recem (ne da reces 2cm in gre 10 stran ). On me je tudi barval prejsnjic in se mi zdi, da je res izjemno opravil svoje delo, las nimam niti pikico unicenih, pa toliko pohval se nisem dobila!

Poleg tega pa se vse dela z Joicotom, kar je se dodaten plus. RES pcriporocam!!
  • 0

After all this time?

Always.


#317 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2012 - 12:18 PM

Ne, nisem šla, ker ta ista kolegica potem naprej ful ni bila več zadovoljna, ker je ven prišla kot zebra.


  • 0

#318 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2012 - 12:48 PM

^^ Haha ok potem to odpade. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#319 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18176 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 December 2012 - 02:11 PM

Jaz dajem za striženje tam med 35 in 38€, zdaj nazadnje ko sem se poleg striženja še pramenala sem dala pa 65€. Ampak mi je popolnoma vredno, ker vsaj vem, da bo izpadlo tako kot hočem in dam raje tistih apr € več in sem mirna, kot da bi potem mogla plačevat nekomu, da mi popravi sranje na glavi in bi mela kot rezultat še lase uničene. Mislim, da je še Goran, ki striže, in ena ženska, ampak mene je vedno do zdaj Sašo in ga fulfulful priporočam, pa še faca je. Pa poleg tega se tip res SKOS udeležuje nekih izobraževanj in hodi na Nizozemsko in kaj jaz vem še, res kapo dol.


  • 0

After all this time?

Always.


#320 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2012 - 02:50 PM

Zakon. Ja se popolnoma strinjam, rajši dam več pa da je dobro.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users