Jump to content


Photo

zaščita las pred soncem


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#1 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2006 - 08:15 AM

ker podobne teme se nism zasledila (tudi iskalnik ni nic nasel), odpiram novo temo, ki bo govorila o prepratih, s katerimi si poleti zascitite lase. ker sonce in morska voda precej izsusita lase, je potrebna pravilna nega las na morju. kaj ve uporabljate za lase poleti? js sm si ucasih kr mal olivnega olja nanesla na lase, pa se neki na sprico (nevem imena, sm sestricni kradla), ampak vem, da je na vedno vec tovrstnih preparatov na trziscu, ki pomagajo zascititi lase pred visokimi temperaturami in izsusitvijo. no, kr razpiste se, kaj ve uporabljate itd. biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 June 2006 - 09:24 AM

nič posebnega. vsak večer si bom pač lase oprala s šamponom, nanesla kako fajn masko v izdatnih količinah, silikon na konice in to je to. jeseni po pošišat uničene špice.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2006 - 09:31 AM

nič kaj drugače, kot sedaj skrbim za njih. Samo da bo pranje bolj pogosto. Zvečer bom oprala s šamponom ali pa samo splahnila sol ali klor z njih, jeseni,ko bo vsega konec pa k frizerju konice porezat.
  • 0

#4 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 18 June 2006 - 09:37 AM

Jaz pa si bom kupla neki sprej za lase, ki sem ga zadnjič vidla v oriflame!
  • 0
user posted image

#5 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2006 - 09:39 AM

Enkrat sem vidla na morju eno, ki se je stalno špricala po laseh s sprejem od Vichyja..
jaz sicer nič kaj posebno ne skrbim za lase čez poletje..Niti nisem veliko na soncu - čimmanj, kot se le da.
  • 0

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2006 - 09:42 AM

_M_ kje si bla to na morju biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2006 - 09:45 AM

QUOTE(_M_)
Enkrat sem vidla na morju eno, ki se je stalno špricala po laseh s sprejem od Vichyja..
ja to sem jaz že tud doživela, da so se ženske špricale po laseh s kremo za sončenje. Na morju pa sem bila na Hrvaškem.
  • 0

#8 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2006 - 09:55 AM

Jst si bom pomoje ubavla kakšen sprejček z uva zaščito al bom pa zmešala mal spreja za sončenje pa vode pa si bom to špricala gor biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#9 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2006 - 09:55 AM

QUOTE(*pikica*)
_M_ kje si bla to na morju biggrin.gif biggrin.gif


zakaj, si bla ti? laugh.gif
To je blo že pred enimi 5 leti na Korčuli.
  • 0

#10 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 18 June 2006 - 10:05 AM

jz mam pa od afrodite orehovo olje za na konice, pa bom to gor dala k bom šla na sonce.
  • 0

#11 Inči

Inči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 295 posts
  • Location:Zasavje
  • Interests:vse po malem

Posted 18 June 2006 - 10:06 AM

Jst tut nč kej drugače kot sedaj. Tako ali tako si jih umivam vsak dan...mogoče si bom kupla kej na šprico. Pol septembra pa k frizerki špičke postržt pa je biggrin.gif
  • 0

#12 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2006 - 10:15 AM

QUOTE(_M_)
QUOTE(*pikica*)
_M_ kje si bla to na morju biggrin.gif biggrin.gif


zakaj, si bla ti? laugh.gif
To je blo že pred enimi 5 leti na Korčuli.


_M_ neee laugh.gif thank god biggrin.gif js sm se lansko leto spricala z eno sprico od Vichya biggrin.gif usake 5 min biggrin.gif k je tko lepo disala smile.gif itak sestricni ni bla usec wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#13 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 June 2006 - 11:22 AM

Jz si jih bom pa prala na 2 dni,vsekakor pa un dan umes ko bojo počival,jih bom umila ampak sam z vodo.
Pa k sm na plaži se pač kr pošpricam po laseh kdaj tud s krmeo za telo pa še zakrijem lase vendo s kako temno majco.
Pol pa zvečer itak k si jih operš dam gor masko pa silikon pa tko.Nč posebnga
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 June 2006 - 12:35 PM

Definitivno je pogostejše pranje nuja, ker se mi zaradi vročine in pota hitreje zmastijo (po slabih 2,5 dneh), zato pa za pranje raje uporabim Fitovalov šampon, ki lase in lasišče malo nahrani. Je pa potem nuja nanets še kak preparat za volumen - Root Boost, ker mi po Fitovalu lasje samo še visijo ob glavi. Zraven pa za zaščito pred feniranjem uporabim Tigijevo Smooth and Shine kremico, ki pa lase hkrati zaščiti tudi pred UV žarki. Na koncu konice zaščitim še z Glis Kurjevim silikonom (čakam, da se iztroši in da grem nabavit kristalčke 8) )
Na morje še nekaj časa ne bom šla -izpiti, morda le za kak vikend, sigurno pa do poznega avgusta nič resnejših počitnic.
Pomoje da lasje dobivajo kar dovolj nege in zaščite, na morju pa bom lase definitivno sprala s sladko vodo po vsakem kopanju, dodala nekaj balzama, doma jih pa res temeljito oprala z vso potrebno nego.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#15 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 19 June 2006 - 10:00 AM

jaz sem pa zadnjic eno gospo na bazenu v atlantisu vidla,ko se je soncla si je z kremo za soncenje-dala najprej po telesu,potem pa se po laseh blink.gif

no samo pomoje je lahko sam dober biggrin.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#16 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 19 June 2006 - 04:12 PM

Od Keune regenerator za lase po sončenju sm si kupla (ker je bil ocenjen kot fajn zadevščina, pa še znižan v Tuševi drogeriji). Sm ga od radovednosti že kar sprobala, tudi če se sploh nisem sončla...Zaenkrat mi je super, če pa je res fajn bom bolj točno zvedla na morju, ko bom mela polno glavo soli biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#17

  • Guests

Posted 21 June 2006 - 06:36 PM

[quote=Špela]nič posebnega. vsak večer si bom pač lase oprala s šamponom, nanesla kako fajn masko v izdatnih količinah, silikon na konice in to je to. jeseni po pošišat uničene špice.

Kaki silikon je to in kje se ga dobi? Jaz to prvič slišim za kaj takega ermm.gif
  • 0

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 June 2006 - 07:03 PM

QUOTE(hudichek)
Kaki silikon je to in kje se ga dobi? Jaz to prvič slišim za kaj takega  :?


o tem je bilo že tolko govora ... wink.gif http://www.lepa-si.com/forum/viewtopic.php?t=3394&highlight=silikon
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 07:56 PM

.
Jaz si grem jutri po Tigi kremo - Fashionista Smooth & Shine, ki ima UV zaščito.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 21 June 2006 - 08:01 PM

je katera kje opazla l'orealovo kolekcijo elvive solar? lani so jo meli v mullerju letos pa je nikjer ne najdem sad.gif
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users