Jump to content


Photo

Maybelline - Odstranjevalec laka za nohte


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2006 - 11:41 PM



Odstranjevalec laka za nohte, ki mu bi po nežnosti prisodila mesto nekje v zgornjem povprečju. Dih jemajoče nežen ni, kot npr. kakšen Diklin z balzamom (ki je posledično tudi zaradi te nežnosti manj učinkovit), je pa nežen do te mere, da nohtov ne izsuši, k čemur botruje tudi vsebnost avokadovega olja in pa seveda odsotnost acetona. Lak z nohtov odstrani hitro in temeljito, ni potrebno trošiti prekomerne količine. Odprtina bi lahko bila malo manjša, vonja nima ravno prijetnega, embalaža na pogled vredu, 125ml, cena je pa okoli 600 sit. Pri meni je kar stalnica (poleg Dikle).


IPB Image


Ocena: 4


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2007 - 11:23 AM

Iskala sem en res ekstremno nežen odstranjevalec laka za nohte in odločala sem se med tem in med Diklinim z balzamom. Odločila sem se za prvega, predvsem zato, ker ga je že Jenna ocenila dobro (in imava tudi zelo podobno kvaliteto nohtov), pa seveda tudi zato, ker je znatno cenejši od Diklinega.

Vsekakor lahko rečem, da mi za nakup ni žal, saj gre po mojem mnenju za enega najbolj kvalitetnih odstranjevalcev laka. Je zelo učinkovit, s tem da se ga morda porabi malo več, saj ni agresiven. Nohtov absoluno ne izsuši in to niti malo, kar je zame veliko presenečenje, saj so mi vsi drugi odstranjevalci do sedaj vsaj malo izsušili nohte. Za nežnost se lahko zahvalimo odsotnosti acetona, seveda pa tudi vsebnosti glicerina in avokadovega olja, ki nohte očitno učinkovito ščitita pred izsušitvijo.

Vonj ni ravno prijeten, je pač tak bolj rezek, ampak se hitro razsmradi in ni panike, na nohtih ne ostane. Ovojnina nič posebnega, ni pa napačna. Luknja za izlivanje je malo večja, ampak meni to ni moteče. Cena se mi zdi glede na kvaliteto ugodna, za 125ml odstranjevalca sem v DM odštela natanko 2.29€.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users