Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#141 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 February 2009 - 04:59 PM

A katera ve če se pri nas dobi Aveda znamko? En njihov šampon me zanima. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#142 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 October 2009 - 09:09 PM

ta teden sem prvič uporabila kar Melvitino družinsko kopel namesto šampona, ker mi je običajnega zmanjkalo, in sem prijetno presenečena, ker naredi lepe, sijoče in mehke lase, ampak ne cotaste. bom še kdaj kak Melvitin šampon poskusila.

ena je spraševala po Alverde šamponu z žajbljem in brezo, naj se ga ne bi dobilo - sem ga pred kratkim opazila v enem DM v LJ, tako, da po moje se spet dobi. je bil pa v manjšini, samo kakšnih 5 flašk je bilo.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#143 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 26 October 2009 - 06:44 PM

blodinke smile.gif kateri šampon uporabljate proti rumenemu lesku?
jaz sem nekaj časa uporabljala od Schwarzkopf, ki mi ga je frizerka iz mb vedno prinesla, ker ga v tem salonu niso prodajali. stem da je trajalo nekaj časa da sem ga dobila, sem si zdaj zaradi nuje kupila od keune. ta mi ni tako všeč, se mi zdi da sploh ne deluje pa še nima prijetnega vonja.
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#144 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 October 2009 - 06:54 PM

A ga takoj spereš dol ali ga pustiš kaj gor? morš ga pustiti gor.
Nevem kje sem zasledila da lahko k šamponu primešaš malce vijolične barve(brez hidrogena seveda biggrin.gif ) ker je to enako kot tisti pigmenti v šamponu le, da lahko pač sama določas kako konkretno želiš odstraniti tisti rumen pigment.

Revlon Professional ima vijoličen šampon, pa Joico za ostale firme pa nevem.
  • 0

#145 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 October 2009 - 06:56 PM

Od Joicota. Imenuje se Colour endure violet šampon. Meni je kul. smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#146 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2009 - 07:46 PM

Keune Silver Reflex
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#147 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 26 October 2009 - 08:12 PM

ja pustim ga kakšno minutko ali pa manj. uporabljam ga pa za vsako drugo pranje. Joico se dobi samo v salonih ane? smile.gif
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#148 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 January 2010 - 09:06 PM

okej, jaz imam eno mogoče glupo vprašanje - a bi blo dost prb. 70 ml šampona za 4 tedne za pranje las recimo dvakrat na teden? ne da se mi sabo vlačit še flaške s šamponom pa bi testerje porabila, a me skrbi, da jih količinsko ne bo zadosti, zato sprašujem.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#149 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2010 - 09:37 PM

To je pa ful težko rečt kar tako na pamet.

Jaz v enem mesecu porabim cel 200ml šampon, ampak imam dolge lase in perem vsak drugi dan, poleg tega vedno šamponiram dvakrat. Glede na to, da bi ti prala lase 2x na teden in imaš krajše, bi bilo verjetno 70ml dovolj, je pa odvisno tudi od tega, kako koncentriran je šampon - jaz uporabljam bolj naravne, ki se manj penijo in so manj koncentrirani ter se jih posledično porabi malo več.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#150 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 January 2010 - 06:45 PM

thx, DiLeMa. sem razmišljala, da K. prepričam, naj OH šampon vzame, da mu ga bom lahko kradla, če mi teh testerjev zmanjka. wink.gif joj, ko bi vsaj jaz v enem mescu porabila en šampon ... tko se jih pa full hitro naveličam.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#151 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 18 January 2010 - 09:14 PM

Kakšen šampon (oz. vse proizvode, ki naj jih uporabljam za lase?) mi priporočate za kratke blont (nebarvane) lase? So zelo suhi (taki slamnati sad.gif ) in rahlo skodrani.

Zaenkrat uporabljanm TIGI OH šampon in balzam, za urejanje las pa TIGI Manipulator in Camera Ready sprej za sijaj in razelektritev las.

Lase si perem vsak dan, ker drugače se mi zaradi Manipulatorja (ponoči ko spim biggrin.gif ) lasje postavijo v vse možne smeri/štrlijo, da zgledam naslednji dan ko strašilo biggrin.gif


  • 0

#152 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2010 - 09:19 PM

Postrigla si se. ohmy.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#153 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 18 January 2010 - 09:25 PM

Kako veš ohmy.gif

Ne glih prostovoljno, ampak OK biggrin.gif

  • 0

#154 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 January 2010 - 09:30 PM

Zakaj ne prostovoljno? vem, radovedna sem tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#155 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 18 January 2010 - 10:03 PM

Radovednost ni lepa čednost. cool1.gif

Rajš mi pomagite do prečudovitih las!
  • 0

#156 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2010 - 10:06 PM



S tem, kar uporabljaš zdaj, ni pomoje nič narobe.
Aja, edino Camera Ready zna bit alkoholen?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#157 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 January 2010 - 10:14 PM

Jaz sem zdej čist odpiljeno nora na novo Tigi kolekcijo, Love, Peace & The Planet. Nenormalno dobre sestavine, šampon in balzam imata na prvem mestu sestavin namesto vode, sok iz aloe vere, pa ful nežno in super je vse skupaj, polno blagodejnih ekstraktov. Jaz imam balzam in je vonj naravnost wub.gif. Zelo svež, kot nežna mešanica peperminta, belega čaja, grenivke, nekaj malo sladkastega zraven, je naraven vonj, ampak ne dosaden, kot znajo bit včasih naravne vonjave, ni podobno kot kakšni Alverde geli za prhanje, ki so vsi po istem kopitu. Šampona sicer nimam, ampak so sestavine super, balzam pa je zelo gost in kremast, super se nanaša (ni kot nekateri natur balzami, ki pri performansu popušijo na celi črti), lase nahrani in zgladi, spira se lepo. Jaz zelo priporočam ta dvojček, zdej je ravno v akciji.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#158 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 18 January 2010 - 10:34 PM

OK, hvala smile.gif .

A pol si našamponiram, dam gor balzam, pol pa pustim _________ (kolko časa)?

A obstaja tut kak sprej/pena/gel/karkoli, da bi mela bolj gladke, svilnate, bleščeče lase. Take iz reklame laugh.gif
  • 0

#159 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 January 2010 - 10:37 PM

Pusti učinkovat vsaj 15 minut, lahko tudi dlje - tle ni omejitve, sploh če uporabljaš kvalitetne balzame, po možnosti ne nabite s parabeni in nadišavljene do nezavesti.
Za sijaj in krepitev išči spreje z veliko proteini, ker dodajo lesk. Poglej pri Keune, ima pa tudi L'Oreal eno kremo iz Nutri Gloss linije, ki je kvalitetna in vsebuje drobne bleščice.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#160 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 January 2010 - 10:39 PM

Meni od Keune sprej Phyto Protein (msz da se tko imenuje) naredi ful mehke lase, drugače pa so taki lasje iz reklam po večini rezultat silikonov. Silikonske kapljice?
  • 0

After all this time?

Always.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users