Jump to content


Photo

BB Creams


  • Please log in to reply
140 replies to this topic

#61 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 11:45 AM

Jaz pa prav ne morem več pudrov uporabljati, odkar sem to Missho sprobala. :D
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#62 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 15 November 2012 - 12:04 PM

Jaz sem si svojo prvo od Deborah kupila nekaj dni nazaj in me ni ravno navdušila. Spodaj moram dati vsaj še oljnati tonik, da mi ni premalo. Sem pričakovala, da bo dala bolj tak zdrav videz, glowy look, mi pa kar dosti matira, videz je kot pri healty mix pudru.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#63 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 06:30 PM

Uuuu, meni bo potem super. :D

Missho sem čez čas nehala uporabljat in sem jo dala mami. Zdi se mi bolj primerna za normalno do suho kožo, moja pa se začne po njej ful hitro svetit.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#64 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 16 November 2012 - 11:23 AM

Kolk je pa ta Missha prekrivna?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#65 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 November 2012 - 11:32 AM

Precej, meni preveč. Sem jo tudi že dala naprej.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#66 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 16 November 2012 - 11:53 AM

Zanimivo. Sem mislila, da so te BB kreme prekrivne tok kot "bivše" obarvane kreme, ki so ble pa bolj malo.

Jaz bom to svojo verjetno porabila do konca, ampak je ne bom več kupila
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#67 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 20 November 2012 - 09:37 PM

Joj, sploh mi ni všeč tale BB krema. Sem dala danes healty mix gor po dolgem času (tretjino nanešene količine kreme), pa imam petstokrat boljšo kožo videt.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#68 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2013 - 07:52 PM

Še kaj uporabljate BB kreme, ste odkrile kakšno novo? Jaz Misshe verjetno ne bom več kupila, ni bila slaba, ni me pa fuul navdušila.

Zdaj mi zmanjkuje Deborah BB kreme, s katero sem zelo zadovoljna, ampak bi naslednjo spet poskusila kakšno drugo, mogoče SKIN 79.

 

bb-cream_0.jpg

Derma E ima tudi dokaj novo BB kremo:

 

bb-shades.jpg?w=263&h=300


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#69 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30681 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 June 2013 - 08:39 PM

Včeraj sem v lekarni dobila vzorček BB kreme La Roche Posay, ampak mi izrazito ne odgovarja na kožo, zgleda... Imajo  dva odtenka, light  in medium,


  • 0

#70 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 July 2013 - 08:19 AM

Fluffy, tale je:

http://www.loccitane...6083,390755.htm

 

IRIS-ANGELICA-BB-CREAM-LIGHT-40ML-.jpg


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2013 - 08:22 AM

Hvala še enkrat! Zdaj sicer tako ne morem nič kupit, ker moram kazen za prehitro vožnjo plačat, unlol.

Pa itak izdelka ni na zalogi.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30681 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 July 2013 - 09:02 AM

OMG, a prav vidim - 30 €???


  • 0

#73 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2013 - 09:54 AM

Ja, nič presenetljivega, glede na to, da je L'Occitane.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#74 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82360 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2013 - 02:27 PM

 ker moram kazen za prehitro vožnjo plačat, unlol.

 

c-c-c  :nono:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#75 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2013 - 05:16 PM

Se zgodi. :ninja:


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#76 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30681 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 July 2013 - 08:58 AM

Za tiste, ki uporabljate BB kreme - baje jo imajo tudi v Hoferju:

 

http://www.hofer.si/...rs/58_34603.htm


  • 0

#77

  • Guests

Posted 19 July 2013 - 01:51 PM

Kaj sploh so te BB kreme? Grozljivo vprašanje ja, ampak odkar sem na porodniški, takorekoč ne uporabljam make upa (mam ful lepo kožo :P plus ne hodim kaj dosti ven) in nisem na tekočem ...


  • 0

#78 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 19 July 2013 - 02:01 PM

Blemish balm. Krema, uv zaščita, puder. Vse v enem :)

 

Meni osebno najboljša je še vedno Missha, ki je tudi najbolj popularna. Probala sem tudi Skin79 (roza), ampak je premalo prekrivna in preveč K. Te ''zahodnjaške'' me pa sploh ne zanimajo :D


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#79 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2013 - 06:03 PM

Meni se zdi, da Missha ni najbolj primerna za mastno kožo, sem se svetila.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#80 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2013 - 10:01 AM

Moram izraziti navdušenje nad Yves Rocher BB kremo v odtenku Light, sem dobila tester.

 

Yves-Rocher-Peau-Parfaite-BB-Cream-Creme

 

 

Sestavinsko ni nič posebnega, pač kemična kot večina drugih BB krem,

a ni komedogena/mastna in vsebuje izvleček nepozebnika na 2.mestu. Žal nima SPFja.

 

Odtenek Light se mi zdi zelo lep - nevtralnega podtona in dovolj svetel, vendar ne presvetel ter se lepo zlije s kožo.

Polt izenači, navlaži, prekrije kakšno manjšo nepravilnost (vendar ne tako kot puder).

Krema ima nežen, nevsiljiv vonj. Verjetno bo moj naslednji nakup :)


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users