Jump to content


Photo

Puder - DIOR Diorskin Forever


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2008 - 08:21 PM

IPB Image

Odličen tekoči puder, za katerega ne najdem dovolj dobrih besed. Je prijetno lahek, saj ne vsebuje nobenih olj in je zato kot nalašč za mešano/mastno kožo, pa tudi za normalno, če spodaj nanesete malo bolj vlažilno kremo. Za suhokožnice ga jaz niti slučajno ne bi priporočala, saj ima nekaj lastnosti, ki po mojem mnenju pač niso kompatibilne z izsušeno kožo.

Puder je srednje gost, nanaša se lepo, čeprav je po občutku nekoliko bolj suh (ni tako kremast, kot nekatere bogatejše podlage) in ga je treba malenkost hiteje nanest, ker se na koži precej hitro posuši. Ko je enkrat lepo nanešen, se res neverjetno fiksira in zlije s kožo, transfer je takorekoč neobstoječ in se lahko pozimi brez strahu ovijete tudi s puhastim belim šalom - na njem kasneje skoraj zagotovo ne boste našli sledi pudra.

Je srednje prekriven, za večjo prekrivnost se ga da (na določenih predelih, ki potrebujejo več prekrivanja) tudi lepo plastit, pa še vedno izgleda izredno naravno, nikakor maskasto ali 'težko'. Na tak način lahko dosežemo polno prekrivnost, ki je kos tudi živo rdečim mozoljčkom in konkretnejšim podočnjakom. Na obrazu se ga ne čuti, finish pa je čudovito satenasto mat. Matiranje je za tekoči puder šokantno dobro, moj mastni T predel je matiran takorekoč cel dan (ne uporabljam čez nobenega pudra v prahu/kamnu). Odkar uporabljam tale puder, sem dobila že neštete komplimente glede polti - Forever naredi kožo na obrazu navidez dobesedno popolno in nudi takorekoč photoshop efekt. Ravno zaradi tega se mi tudi cena ne zdi več tako pretirana, poleg tega pa se ga tudi malo porabi in bo zadoščal za kar nekaj mesecev. Pa še ena stvar, da ne pozabim - tako obstojnega pudra še nisem imela. Velikokrat se mi zgodi, da proti popoldnevu marsikateri puder kar nekako izpuhti v zrak, ali pa sem čudno lisasta, Forever pa ostane na koži dobesedno nedotaknjen od jutra do večera, do živega mu ne pride niti prežurana noč.

Imam odtenek 300, ki sem ga vzela po pomoti (sicer mi pri Dior pudrih ustreza odtenek 200), ampak mi je bil poleti vseeno v redu, zdej pozimi pa mi je na žalost pretemen in ga bom zato dala na stran do naslednjega poletja. Pakiran je v krasno masivno stekleničko iz težkega, motnega stekla, ima pa tudi higienično in priročno pumpico, kar je še dodaten plus.

Podeljujem mu vseh pet točk, saj izpolnjuje čisto vse moje želje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 August 2009 - 06:57 PM



Sicer sem bila več let strastna privrženka Lancome TI Ultra pudra in verjamem, da bom še posegla po njemu. Me je pa že nekaj časa dražil ;-) tale Dior. Najbolj sem se bala, da ne bodo imeli dovolj svetlega odtenka zame, pa sem se na srečo zmotila. Kupila sem ga v odtenku 010, ki je za moje pojme namenjen kar konkretnim svetlopoltkam. Se pa najdejo res hardcore porcelanke, ki bi jim bil tudi ta odtenek pretemen, sem prepričana, ker je precej podoben, če ne že skoraj identičen, 010 odtenku od Lancome TI Ultra, pa poznam vsaj eno tako, ki ji je pretemen. Tako da tu ni zdaj nekega vsesplošnega pravila ... treba sprobat. Si torej ne upam trditi, da bo tale zelo svetel odtenek ustrezal čisto vsem porcelankam. Odtenek je za moje pojme brez kakšnega podtona ... kar sva tudi s prodajalko proučevale v trgovini ... sicer pod tistimi njihovimi lučmi, pa vseeno ... tudi na normalni, dnevni svetlobi se je pokazalo, da je odtenek nevtralen. Vsaj v mojih očeh, no. ;-) Puder je pa sicer točno tak, kot si ga želim s svojo normalno do mešano kožo. Je kar tekoč (sprva je bil prav šokantno, a sem ugotovila, da ga je treba pred uporabo malo premešati), krasno razmazljiv ... je pa res, da si ne moremo privoščiti dolgega razmazovanja, saj se kar hitro suši. Ampak to me ne moti, ker kar hitro opravim z nanašanjem pudra. Je nekoliko vlažilen, zagotovo ni niti malo težek, s torej svojo normalno/mešano kožo lahko potrdim, da je sigurno primeren za ta tip kože ... kako je z mastno in matiranjem, na podlagi svojih izkušenj ne morem povedati, ker nimam potrebe po matiranju. Puder je nekje srednje prekriven, prekrije rahle podočnjake, pegice ... ne verjamem pa, da bi prekril kakšen zločesti mozolj (ne vem, že dolgo nisem mela nobenega, hihi). Torej za kakšno hudo prekrivanje ne bo (morda z več plastmi?). Meni zadošča zgolj ena plast za željen efekt. Glede transferja ... tu žal ne morem rečti, da si lahko mirno vlačim čez obraz bele majice, ker puder pač pušča rahlo sled. Sicer res rahlo, pa vendar ... da bi bil zero transfer, to ni oz. vsaj jaz nimam takšnih izkušenj. Je pa minimalen oz. zanemarljiv. Obstojnost ... je solidno obstojen, od jutra do večera sicer brezhibno meni ne zdrži ... zvečer je že vidno, da se je malo ''porazgubil''. Ampak tudi to me ne moti ... se vsaj ne zacementira na obraz, kar pravzaprav želim. Koža s pudrom je na otip gladka, žametna ... ni nobenega občutka teže na obrazu. Pri pudru je meni skorajda najbolj pomembno to, da ga ne čutim in ta pogoj ta puder zagotovo izpolnjuje. Ima tudi spf25, kar zagotovo ni zanemarljiv podatek. Velja omeniti, da puder tudi zelo lepo, nekako sladkasto (a opa, ne osladno!), diši. Embalaža v ponos, na pumpico, ki bi jo še posebej pohvalila, saj izredno lepo dozira in je praktično nemogoče, da bi se kaj napackalo. Vsebnost 30ml. Jaz sem puder dobila s popustom, drugače je cena natanko 37,20eur v parfumeriji Plaza. Na vse opisano, se mi zdi cena sprejemljiva.
All in all gre za krasen puder in upam, da kdo ni umrl med branjem tega doktorata. ;-)


5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users