Jump to content


Photo

podaljšujem lasje


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 ketty4

ketty4

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 03 September 2008 - 11:08 AM

Podaljšujem lase
lasje so 100% naravni, remy lasje.
Ker se zavedam, da je mnogim nedostopna cena, ki jo imajo frizerski saloni, podaljšujem po izredno nizki ceni . naj vam povem še da to delam izključno za hobi in imam s tem že zelo veliko izkušenj, je pa res da je kvaliteta las super,jih imam tudi sama, lasje ne izpadajo,se lepo zlijejo z svojimi lasi,nobenih problemov nimam z razčesavanjem in umivanjem..lasje lahko navijaš,ravnaš,jih barvaš...oz počneš lahko vse kar bi počeli s svojimi.
kot sem že prej omenila to delam za hobi in od tega sama nimam nobenega dobička, delam pa zato, ker razumem da mnogim to ni dosegljivo zaradi visokih cen in prav s tem namenom vam ponujam to možnost da dobite lase zelo vrhunske kvalitete z izredno nizko ceno.
več na:
http://www.freewebs.com/chatarinchy1/
  • 0

#2 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 03 September 2008 - 11:14 AM

Zakaj je treba dat kar ti oglase za to?!?!?! Prejšnja dva sta bila prestavljena v Male oglase.
  • 0

#3 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25713 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2008 - 11:17 AM

in če te pokritiziramo glede slovnice, bi pričakovali, da to popraviš. In za to ti ni treba napisati 3 novih oglasov, ampak samo popraviš na obstoječem.
  • 0

#4 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 03 September 2008 - 11:35 AM

A ti je že kdo razložu čemu služijo forumi? Ne? Ok, bom js...za svetovanje, mnenja, pomoč in NE za oglaševanje lastnih storitev! rtfm.gif
  • 0
Why so serious?

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 September 2008 - 11:40 AM

Zdej pa takole. Odprla si že četrto enako temo, dve sem zbrisala, ena je med Oglasi, tale pa bo tudi letela v smeti. Forumski bonton narekuje, da se ne odpira 10 enakih tem, ker gre samo za vsiljevanje storitev, kar pa nikogar ne privlači, ampak kvečjemu odbija. Če odpreš še eno tako temo, ti bom blokirala dostop. Tisto v Oglasih bom pustila, tako da če bo želela katera preizkusit tvoje storitve, lahko še vedno najde potrebne informacije. Ti pa povem, da bi na večini drugih forumov gladko pobrisali vse take teme, ki namigujejo na oglaševanje lastnihs toritev - take stvari se namreč ponavadi plačajo, kar verjetno veš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 ketty4

ketty4

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 03 September 2008 - 08:29 PM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 9. 2008 - 12:40) View Post

Zdej pa takole. Odprla si že četrto enako temo, dve sem zbrisala, ena je med Oglasi, tale pa bo tudi letela v smeti. Forumski bonton narekuje, da se ne odpira 10 enakih tem, ker gre samo za vsiljevanje storitev, kar pa nikogar ne privlači, ampak kvečjemu odbija. Če odpreš še eno tako temo, ti bom blokirala dostop. Tisto v Oglasih bom pustila, tako da če bo želela katera preizkusit tvoje storitve, lahko še vedno najde potrebne informacije. Ti pa povem, da bi na večini drugih forumov gladko pobrisali vse take teme, ki namigujejo na oglaševanje lastnihs toritev - take stvari se namreč ponavadi plačajo, kar verjetno veš.



ok, res se opravičujem... nikoli še nisem pisala prej na forume, tako da res nisem vedela kako to gre, in sem mislila,da mi oglasa ni oddalo, ker ga tukaj gor nisem zasledila, zato sem napisala ponovno... ni bilo namerno zato oprostite..
lp
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 September 2008 - 08:44 PM

Ok, sej ni panike. Tvoj oglas sem prestavila v podforum Mali oglasi. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users